MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Dembele zamknij geby calej La rambli w 2 polowie.
0
Ty chory jestes,.
1
Jak czytam te wasze komenatrze to trace sens zycia, przez caly tydzien wchidzicie w dupe Dembele a teraz jakies ciu..e pytaja czy on zawsze jest taki slaby. No de..le
0
1 0 Jazda BVB :-)
0
Kocham, kocham, kocham was wszystkich :-)
0
Podasz sklady bo na Flashu jeszcze niema,?
Zaje.... dzieki.
0
Gazzetta dello Sport: Lionel Messi chce, aby zarobione na transferze Neymara pieniądze Barcelona wykorzystała na transfery Angela Di Marii i Paulo Dybali.
Messi jak cie lubie tak nie zycze ci Di Mari w Barcelonie.
0
Dokladnie, to samo mialem napisac. Dobrze ze tej geby juz ne bedziemy musieli ogladac.
5
Wydaje mi sie ze Seri wcale ni jest slabszy a nawet moze byc lepszy, a nim Barca podobna akurat sie interesuje :)
1
No I elegancko :-)
0
Puchar Gampera podono na Poslat Sport prawda to? :-)
17
Kurde wstalem I zadnego Fichado :( Ide spac dalej :p
3
Jutro Martinez Fichado, w Niedziele Coutinho Fichado a w Poniedzialek Dembele Fichado I jestem spelniony :-)
15
Wedlug Sportu Inigo Martinez jutro zostanie pilkarzem Barcelony.
Takie cos wyczytalem na Facebooku.
0
Gosc z ktorym bylo tyle problemow ze glowa mala.
1
Cos czuje ze wyjdziemy kapitalnie na tym odejsciu Neymara :)
2
Cyrk? Bedzie zajebiscie przrciez, :-)
0
Moj pies ma na imie Bary I jakos mnie nie smieszy.
24
Deulofeu wejdz w to pole karne pokiwaj, podnies glowe, to jest twoje ABC na pozycji skrzydloweego.
2
Co to BYLO!!!!!!!!!
8
Jak patrze na Turana to mam ochote to wszystko jeb...ac i pojechac w Bieszczady.
1
Na jakies stronie na Facebooku :)
1
Tylko czekac na Fichado!!!
5
Link do mecz:
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Byyyyybyyyybyyyybyyyylo :P
1
Czy odejście Neymara to dobra decyzja dla klubu?
Ponad 55 % glosujacych odpowiedzialo Tak, ciekawe co beda pierdo... jak Bartek zrobi psikusa i nikogo nie spowadzi i za Neya bedzie gral Deulo, Denis czy Arda.
1
Teraz ile bedzie tych kolmplikacji na Youtube z trikami Neymara, bedzie robil tych ogorow z Dijon czy innej Basti. On tam bedzie najwazniejszym czlowiekiem poza tym khalifem czy jak mu tam.
4
Wbij o 19 50'na La ramble I napewno ktos wrzuci linka :-)
1
Hehee dobrze ze przejzalem na oczy :-)