14

Dembele zamknij geby calej La rambli w 2 polowie.

0

Ty chory jestes,.

1

Jak czytam te wasze komenatrze to trace sens zycia, przez caly tydzien wchidzicie w dupe Dembele a teraz jakies ciu..e pytaja czy on zawsze jest taki slaby. No de..le

0

1 0 Jazda BVB :-)

0

Kocham, kocham, kocham was wszystkich :-)

0

Podasz sklady bo na Flashu jeszcze niema,?

Zaje.... dzieki.

0

Gazzetta dello Sport: Lionel Messi chce, aby zarobione na transferze Neymara pieniądze Barcelona wykorzystała na transfery Angela Di Marii i Paulo Dybali.

Messi jak cie lubie tak nie zycze ci Di Mari w Barcelonie.

0

Dokladnie, to samo mialem napisac. Dobrze ze tej geby juz ne bedziemy musieli ogladac.

5

Wydaje mi sie ze Seri wcale ni jest slabszy a nawet moze byc lepszy, a nim Barca podobna akurat sie interesuje :)

1

No I elegancko :-)

0

Puchar Gampera podono na Poslat Sport prawda to? :-)

17

Kurde wstalem I zadnego Fichado :( Ide spac dalej :p

3

Jutro Martinez Fichado, w Niedziele Coutinho Fichado a w Poniedzialek Dembele Fichado I jestem spelniony :-)

15

Wedlug Sportu Inigo Martinez jutro zostanie pilkarzem Barcelony.
Takie cos wyczytalem na Facebooku.

0

Gosc z ktorym bylo tyle problemow ze glowa mala.

1

Cos czuje ze wyjdziemy kapitalnie na tym odejsciu Neymara :)

2

Cyrk? Bedzie zajebiscie przrciez, :-)

0

Moj pies ma na imie Bary I jakos mnie nie smieszy.

24

Deulofeu wejdz w to pole karne pokiwaj, podnies glowe, to jest twoje ABC na pozycji skrzydloweego.

2

Co to BYLO!!!!!!!!!

8

Jak patrze na Turana to mam ochote to wszystko jeb...ac i pojechac w Bieszczady.

1

Na jakies stronie na Facebooku :)

1

Tylko czekac na Fichado!!!

5

Link do mecz:

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Byyyyybyyyybyyyybyyyylo :P

1

Czy odejście Neymara to dobra decyzja dla klubu?
Ponad 55 % glosujacych odpowiedzialo Tak, ciekawe co beda pierdo... jak Bartek zrobi psikusa i nikogo nie spowadzi i za Neya bedzie gral Deulo, Denis czy Arda.

1

Teraz ile bedzie tych kolmplikacji na Youtube z trikami Neymara, bedzie robil tych ogorow z Dijon czy innej Basti. On tam bedzie najwazniejszym czlowiekiem poza tym khalifem czy jak mu tam.

4

Wbij o 19 50'na La ramble I napewno ktos wrzuci linka :-)

1

Hehee dobrze ze przejzalem na oczy :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?