MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wie ktos gdzie pokazyluja PSG vs Spurs?
23
Japier....nie wiezrze XD
2
Za co przeprosic? Nie masz pojecia jak bylo naprawde a piszesz takie bzdury.
0
Jescze sie mecz nie zaczal a juz pajacowanie I plakanie o sklad. To jest niesamowite.
6
Dignie, Samper, Paco, Cillesen, to jest Once de gala?
25
Jest tragicznie :(
2
Slaby sklad wg mnie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I za kazdym razem bije mu brawo bo zwykle co kolejna to ladniejsza :-)
3
Jak Neymar wyjdzie dzisiaj w pierwszej 11 to ja jestem spokojny o jego przyszlosc.
1
Ja bardziej czekam na mecz z United, chcialbym zeby Barca skopala dupe Mourinho.
0
Idzie zwariowac :)
1
On pewnie ma niesamowita beke z tego wszystkiego :-)
6
Za 10 lat nie bedzie sie mowilo o milionach ale miliardach. Rynek jest niesamowicie zniszczony.
1
Modric z 10 na plecach w Realui.
0
Ale akcja Milanu :-)
1
Messi jak zwykle podkrada Mate Suarezowi :-)
5
Hahaa smieszne a nie sorry zalosne.
0
Tylko Dybala, Dembele I tak przyjdzie jak nie teraz to za rok.
52
Do teraz mi jakos glupio :P
2
VAMOS FCB :p
0
Paulo Dybala Fichado! Taki news chcialbym zobaczyc do 31 sierpnia 2017':-)
0
Dokladnie, zapomnialem napisac.
1
Neymar jest przyzwyczajony do presji i tego, że ludzie wciąż o nim mówią. Wokół jego osoby zawsze będą pojawiać się jakieś plotki albo newsy. Naprawdę trudno jest mi dawać jakieś rady. Po pierwsze, nie jestem odpowiednią osobą do udzielania rad, a po drugie widzę, że on tu jest naprawdę szczęśliwy. Barca to klub, który umożliwił mu grę na najwyższym poziomie. Każdy podejmuje jednak swoje decyzje. Ney jest młody i wierzę, że w Barcelonie zostanie na wiele, wiele lat. On jest naprawdę bardzo ważnym elementem naszej drużyny. Ze względu na wiek jest przyszłością tego klubu i wierzymy, że dalej będziemy mogli na niego liczyć.
Znalazlem na necie.
0
Co wycieklo?
1
Kosztem Neymara a nie Verattiego :-)
0
Ja Chce.
0
Kot :-)
1
Jestem na TAK :-) Dybala to kot :-)
7
A jak gral z nami to obroncy Barcy byli posrani...