MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lewy byl za slabyndla Legi a teraz jest jednyn z najlepszyc 9'na swiecie.
4
Druga opcja, do tego kupujemy Coutinho I serigeo I lecimy.
4
Kurde niecha Barca kupuje tego Coutinho bo nie wytrzymie
1
Chyba jak z Marqinhosem :-)
3
Eduardo Vargas tez swietnie gra w reprze a nie radzil sobie w Hoffenhaim :-) Reprezentacja to nie jest wyznacznik, spojrz na Kapustke, na Euro mnie zachwycil a w klubie nic niegra.
0
Haha :) Tak tylko to skomentuje.
12
Nadal bede sie trzymal swojego zdania, kupic Seriego I Cou I bedzie git.
1
Ta ich przyjazn jest mozna powiedziec korzyscia dla calej Barcelony.
0
Nie bardzo tylko bardziej defensywny niz rozgrywajacy :-)
4
Seri spokojnie by kosztowal z 20-25 .
2
Nowego Songa? Nastepny ,,znafca"
7
-Barca jak najszybciej musi kupic Serigo za te 20'mln( pomimo tego co gada ten ich trerner jest on do wyciagnieca z Nicei)
-Zaczac starac sie o Coutinho ktory moze grac na pozycji Iniesty( koszt 80 mln)
- Za okolo 100 mln mamy odswiezony srodek pola z polotem (Cou) I spokojem (Seri), Busiego nie wliczam bo to wiadomo
26
Chlop gra w Chinach.
Jest przed 30.
Jest bardzie defensywnym pomocnikiem.
Barca chce go kupic za okolo 30'mln.
Dalej wymienial nie bede bo szkoda ryja strzepic.
0
Kibic sukcesu co zrobisz...
2
Bartek a poszed ty won z tymi transferami! Do Brukseli.
30
Szanowny Panie Paulinho!
Zwracam sie do pana z serdeczna prosba o nie przechodzenie do klubu FC Barcelona. Swoja prosbe kieruje do pana ze wzgledu na mozliwe zalamanie nerwowe u mojej skromnej osoby spowodawona naglym szokiem po zobaczeniu Pana w koszulce FCB.
...... ................................................... MarcinVeB4
2
Zaraz ci ktos naposze, ale jak to przeciez Coutinho to skrzdlowy :p
0
No kurde to on bedzie czescia tej pomocy.
0
Dla Messiego Neya czy Suareza.
23
Barcelona odpusci Coutinho bo bedzie myslala ze wtedy sprzdadza Verattiego. Oj skonczymy z Paulinho :(
2
Co w tym dziwnego, gosc wybral najwiekszego rywala I jego barwy bedzie reprezentowal, to mamy spiewac z radosci I tanczyc.
0
404 strona nie istnieje.
1
MD I Sport zgodne Ceballos powiedzial tak Barcelonie :D Lepiej czekac na oficjalke :-)
0
Kurde napisz cos madrego jak chcesz zielone a nie takie pierdoly.
0
Po jedno sie zgadazam ale kurde jak Iniesta zlapie kontuzje to na GD wyjdziemy srodkiem Roberto Rakitic Busi :-)
7
Paulinho byl potwierdzany przez Guaghzu czy jak tam sie to pisze i sam Scolari to potwierdzal takze cos jest na rzezczy.
Oby nie przyszedl.
0
Ale moze sie okazac ze wplacajac klauzule zaplacimy wiecej niz np jakbysmy mieli go kupic za 20 mln poniewaz przy klauzuli sa bardzo duze podatki.
0
Zjednej strony bede sie mega cieszyl jak przyjdzie ale jak sie okaże że to bedzie jedyny transfer do srodka pola to mnie nagla krew zaleje.
1
Kurde zamiast go porwac to on sie chwali ze widzial Paulinho no kurde.
1
Wczoraj wieczorem gdzies na facebooku ogladalem filmik jak wyprowadzał Defoe w meczu z Chelsea i mowilem sobie ze musi wygrac ta walke. Jakie to jest wszystko popier... :( Niech spoczywa w pokoju.