0

Lewy byl za slabyndla Legi a teraz jest jednyn z najlepszyc 9'na swiecie.

4

Druga opcja, do tego kupujemy Coutinho I serigeo I lecimy.

4

Kurde niecha Barca kupuje tego Coutinho bo nie wytrzymie

1

Chyba jak z Marqinhosem :-)

3

Eduardo Vargas tez swietnie gra w reprze a nie radzil sobie w Hoffenhaim :-) Reprezentacja to nie jest wyznacznik, spojrz na Kapustke, na Euro mnie zachwycil a w klubie nic niegra.

0

Haha :) Tak tylko to skomentuje.

12

Nadal bede sie trzymal swojego zdania, kupic Seriego I Cou I bedzie git.

1

Ta ich przyjazn jest mozna powiedziec korzyscia dla calej Barcelony.

0

Nie bardzo tylko bardziej defensywny niz rozgrywajacy :-)

4

Seri spokojnie by kosztowal z 20-25 .

2

Nowego Songa? Nastepny ,,znafca"

7

-Barca jak najszybciej musi kupic Serigo za te 20'mln( pomimo tego co gada ten ich trerner jest on do wyciagnieca z Nicei)

-Zaczac starac sie o Coutinho ktory moze grac na pozycji Iniesty( koszt 80 mln)

- Za okolo 100 mln mamy odswiezony srodek pola z polotem (Cou) I spokojem (Seri), Busiego nie wliczam bo to wiadomo

26

Chlop gra w Chinach.
Jest przed 30.
Jest bardzie defensywnym pomocnikiem.
Barca chce go kupic za okolo 30'mln.
Dalej wymienial nie bede bo szkoda ryja strzepic.

0

Kibic sukcesu co zrobisz...

2

Bartek a poszed ty won z tymi transferami! Do Brukseli.

30

Szanowny Panie Paulinho!



Zwracam sie do pana z serdeczna prosba o nie przechodzenie do klubu FC Barcelona. Swoja prosbe kieruje do pana ze wzgledu na mozliwe zalamanie nerwowe u mojej skromnej osoby spowodawona naglym szokiem po zobaczeniu Pana w koszulce FCB.



...... ................................................... MarcinVeB4

2

Zaraz ci ktos naposze, ale jak to przeciez Coutinho to skrzdlowy :p

0

No kurde to on bedzie czescia tej pomocy.

0

Dla Messiego Neya czy Suareza.

23

Barcelona odpusci Coutinho bo bedzie myslala ze wtedy sprzdadza Verattiego. Oj skonczymy z Paulinho :(

2

Co w tym dziwnego, gosc wybral najwiekszego rywala I jego barwy bedzie reprezentowal, to mamy spiewac z radosci I tanczyc.

0

404 strona nie istnieje.

1

MD I Sport zgodne Ceballos powiedzial tak Barcelonie :D Lepiej czekac na oficjalke :-)

0

Kurde napisz cos madrego jak chcesz zielone a nie takie pierdoly.

0

Po jedno sie zgadazam ale kurde jak Iniesta zlapie kontuzje to na GD wyjdziemy srodkiem Roberto Rakitic Busi :-)

7

Paulinho byl potwierdzany przez Guaghzu czy jak tam sie to pisze i sam Scolari to potwierdzal takze cos jest na rzezczy.
Oby nie przyszedl.

0

Ale moze sie okazac ze wplacajac klauzule zaplacimy wiecej niz np jakbysmy mieli go kupic za 20 mln poniewaz przy klauzuli sa bardzo duze podatki.

0

Zjednej strony bede sie mega cieszyl jak przyjdzie ale jak sie okaże że to bedzie jedyny transfer do srodka pola to mnie nagla krew zaleje.

1

Kurde zamiast go porwac to on sie chwali ze widzial Paulinho no kurde.

1

Wczoraj wieczorem gdzies na facebooku ogladalem filmik jak wyprowadzał Defoe w meczu z Chelsea i mowilem sobie ze musi wygrac ta walke. Jakie to jest wszystko popier... :( Niech spoczywa w pokoju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?