6

Wracaja z Londynu :-) Ciekawe czy z Cou :-)

3

Jaka dziura? Busi I Roberto jeszcze sa.

11

Ciekawie? Jesli to prawda to zajeb.... :-)

15

W mojej opini jak Roberto bedzie dostawal wiecej szans w pomocy to zaden Veratti nie jest potrzebny.

3

Kapitalny sklad :-) Tylko ja to widze tak 4-3-3 I Coutinho na pozycji Iniesty.

7

Nie bo takowej nie bedzie.

24

Byloby zle bo Neymar jest jedyny w swoim rodzaju.

4

Coutinho swietnie rozgrywa,

6

Juz widza ta gre pomoedzy Neyem a Cou I Messim a Suarezem :-)

3

Yeah :-) Coutinho to kozaczek :-)

7

Wykapac sie I spac.

33

Takie pytania zostaw w dupce.

6

Masz duze szanse patrzac na sytuacje Douglasa :P

0

Laskowski, Twarowski, Pełka, Wolski :)

0

MASAKRACJA :p xd

15

Szczerze to glos i jego gadka mnie na maxa wkur... i irytuje.
Jeszsze te jego beznadziejne dowcipy typu Klops Gomez itp

16

Chyba 150'i Verattiego.

0

Skoro mam ponad 50 polecen to chyba jednak zabawne.

1

Fc Ladol czewita. :-)

0

Dla zartu.

55

Siedzace :p.

1

Jeszcze Evre mogliby kupic skoro Digne ma odejsc :p

2

Daj namiary bo moj cos slaby ostatnio.

0

Mamy Suareza I Paco.

0

Jemu chodzi o Dybale ze marzy o grze z Messim a nie Coutinho.:-)

2

Pewnie oglosza wymiane Veratti za Neymara.
Szejk: Mamy Neymara hurrra.
Bartek: Obiecalem Verattiego I macie Verattiego.

Tak bedzie :-)

12

Dybali na bank nie kupia poniewaz Dybala marzy o grze w Barcelonie a transfer do PsG praktycznie przekresla jego marzenia. O Cou tez moga zapomniec :-) Bale to mi rybka :-)

0

Dziekuje pieknie :-) Jestem tego samego zdania :-)

0

Ja tam niewchodze. Mam nowy telefon I boje sie wirusa :p

0

Piekne wiesci na dobranoc :-) Masz moze okladke MD?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?