MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Wracaja z Londynu :-) Ciekawe czy z Cou :-)
3
Jaka dziura? Busi I Roberto jeszcze sa.
11
Ciekawie? Jesli to prawda to zajeb.... :-)
15
W mojej opini jak Roberto bedzie dostawal wiecej szans w pomocy to zaden Veratti nie jest potrzebny.
3
Kapitalny sklad :-) Tylko ja to widze tak 4-3-3 I Coutinho na pozycji Iniesty.
7
Nie bo takowej nie bedzie.
24
Byloby zle bo Neymar jest jedyny w swoim rodzaju.
4
Coutinho swietnie rozgrywa,
6
Juz widza ta gre pomoedzy Neyem a Cou I Messim a Suarezem :-)
3
Yeah :-) Coutinho to kozaczek :-)
7
Wykapac sie I spac.
33
Takie pytania zostaw w dupce.
6
Masz duze szanse patrzac na sytuacje Douglasa :P
0
Laskowski, Twarowski, Pełka, Wolski :)
0
MASAKRACJA :p xd
15
Szczerze to glos i jego gadka mnie na maxa wkur... i irytuje.
Jeszsze te jego beznadziejne dowcipy typu Klops Gomez itp
16
Chyba 150'i Verattiego.
0
Skoro mam ponad 50 polecen to chyba jednak zabawne.
1
Fc Ladol czewita. :-)
0
Dla zartu.
55
Siedzace :p.
1
Jeszcze Evre mogliby kupic skoro Digne ma odejsc :p
2
Daj namiary bo moj cos slaby ostatnio.
0
Mamy Suareza I Paco.
0
Jemu chodzi o Dybale ze marzy o grze z Messim a nie Coutinho.:-)
2
Pewnie oglosza wymiane Veratti za Neymara.
Szejk: Mamy Neymara hurrra.
Bartek: Obiecalem Verattiego I macie Verattiego.
Tak bedzie :-)
12
Dybali na bank nie kupia poniewaz Dybala marzy o grze w Barcelonie a transfer do PsG praktycznie przekresla jego marzenia. O Cou tez moga zapomniec :-) Bale to mi rybka :-)
0
Dziekuje pieknie :-) Jestem tego samego zdania :-)
0
Ja tam niewchodze. Mam nowy telefon I boje sie wirusa :p
0
Piekne wiesci na dobranoc :-) Masz moze okladke MD?