MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurde to Man UTd nawet cos tam gra.
1
Poszukaj na meczykach moze czegos. Napewno ktos powrzuca jakies linki.
16
Wolski-Orlowski.
2
Dokladnie, jeszcze kupili chyba Bakayoko.
0
Ja bym chcial widziec jak Deulofeu zapierdziela rowniez w obronie az miło.
0
skad wiesz? masz liste kanalow jakie transmituje?
0
Tego z dlugimi wlosami, co uderzyl nasza pania :P
11
Se queda.
3
Siatkowka, Eleveny, Tenis itd itp :)
0
Czuje ze bedzie jak z Mathieu. Gwizdy, gwizdy i jeszcze raz gwizdy.
1
Oczywiscie ze moze, podobna sytuacja byla z Cillesenem.
0
120 mln? Brac i sie nie zastanawiac.
5
W MLS jest wyzszy poziom i to znacznie.
3
W czym ona pomoże? Jedynie w zasmiecaniu La Rambli i nastawianiu wszystkich przeciwko Paulinho. Jaki sie okaże ze bedzie wymiatal to bedziecie wszyscy podjarani i bedziecie go wychwalac pod niebiosa. Ja osobiscie rowniez uważam ze 40 mln za Paulinho to jest glupota ale bez przesady z jakimis petycjami. Takie jest moje stanowisko w tej sprawie.
1
Wez sie ogarnij.
0
No Adolf Hitler. Oni z was beke cisna a nie podpisuja tego na serio. Serio wierzysz ze Prezydent by takie cos podpisal? Osmieszacie sie i tyle.
2
Kurde wlasnie sie obudzilem a koszmar trwa w najlepsze :(
2
Jeszcze BVB nie oglosila decyzji a ci juz pisza o oficjalce :) Patologia.
2
0
Cos wiecej wiadomo o Paulinho?
0
Tak :)
0
Wlasnie zaczynam 6 odcinek 1 sezonu Gry o Tron i chyba zrobie sobie maratoon 1 sezonu. Niesamowity serial :D
6
No Look Shoot :P
0
Ale chlop sobie popierdziela :P
1
Co sie dziwic oboje sa swietnymi bramkarzami, mimo wszystko w tym meczu postawibym na Jaspera poniewaz przepracowal caly okres przygotowawczy w kroym spisal sie bardzo dobrze :D
5
To zdjecie wyzej to wypisz wymaluj Lukaku za czasow gry w Wes Bromwich Albion :P
2
O nie!!!!
0
Cos w glebi dusz mi podpowiada ze naszymi transferami beda Dembele, Coutinho oraz Paulinho. Obym sie nie zawiódł,
11
Ale City ma pake, cos niesamowitego.
0
Co z tego? Moze ja jestem zwolennikiem jezyka niemieckiego i wloskiego.