La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 731 Culés

4

6

@sewciu50 No Look Shoot :P

1

@sewciu50 Tym strzałem chciał postraszyć ptaki na stadionie.

5

@sebisek Gołębie.

3

@l0Messini O, tak, dokładnie, dzięki:D

1

@sebisek Te teksty z Fify, kilka lat nie grałem a wciąż pamiętam

0

@l0Messini Ja już dawno w taką siódemeczkę nie grałem, bo PS2 mi nie działa dobre 5 lat. A teraz jak gram w Fifkę to z wyłączonym komentarzem, bo strasznie irytuje:D

0

@sebisek Ja ostatnio w 13, ale przypuszczam że nie wiele się zmieniło od tamtego czasu, zwłaszcza z komentarzem. Tych starych wersji nie lubie, ale pamiętam jak się pykało na PC i tam Henry, Ronaldinho Messi w składzie :D a grafika z pegasusa.

0

@l0Messini Moja pierwsza Fifa na peceta, to była bodajże 04 i to w dodatku wersja demonstracyjna. Tyle że to było ponad 10 lat temu i praktycznie nic z tego czasu nie pamiętam;)

0

@sebisek Pes był lepszy w tamtej generacji na playstation.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?