MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez sensu bo skoro nibi nie wierzy to po co niby mieliby zaczynac temat.
1
Ale to juz jest przegiecie palki :D
7
Mam nadzieje ze dostaniecie dlugie bany za to zasmiecanie LR.
0
ok
1
Mam nadzieje ze nie kupia tego Verattiego bo sracie niesamowicie.
0
Ty pewnie pierwszy cos wkleisz :p
0
Idz spac :-)'
4
Przeciez to jest drugi Gomes ;p
0
Ale pomarzyc wolno :-)
0
No dobra fajnie. Ogladaj :-)
2
Nawet 2 minuty by mi wystarczyly :-)
0
Ty smieszku :-) :-)
0
Bylem na tej stronie I nic takiego niema :-)
1
Zgapiacz!!!!! :P Idziemy razem :-)
4
Kurde juz niemoge sie doczekac pojedynku Busi-Roberto-Veratti vs Casemiro-Modric-Kroos :-)'
Veratti musisz!!!
4
Coraz bardziej jestem co do niego przekonany :-)
0
Gomes po 1 jest mlodszy a po 2 to teraz bedzie pelnulil role Rakiety :-)
17
Kurde jak oni kupia tych 3 grajkow to ide do Czestochowy :-)
1
Bartek widzi ze mu sie dupa pali to sciagnie Verattiego zeby nam oczy zamydlic I posiedzi jeszcze pare lat na stolku.
4
Podobno juve jest dogadane z N zonzim.
64
Jade na kebsa co bede w domu siedzial XD
0
hehehe dobre :)
0
La Manche :P
0
Adrian Ramos jest pilkarzem jakiegos chinskiego klubu I z niego byk wypoyczony do granady poniewaz oba te kluby maja tego samego wlascieciela.
1
Droga bez powrotu ale tylko 3 pierwsze czesci bo reszta to jest totalne dno :-)
1
Jak przyjdzie Veratti to na skrzydle moze grac nawet Kucharczyk.
0
Najlepszy mozliwy sklad :)
4
Ale my potrzbujemy zawodnika na lata a nie 2 lata i znowu trzeba bedzie szukac, a za tych anglikow trzeba by bylo wydac tez lekko 70 - 90 milinow.
9
-Nainggolan prawie 30 lat.
-Eriksen to jest wydatek na poziomie Verattiego.
-Barkley to anglik a anglicy slabo sobie radza w Laliga.
-Weigl to jest typowy SPD a my potrzbujemy SP.
-Henderson to wiecznie polamany jest.
-Alli to z 100 milionow trzeba by bylo dac, tez anglik.
10
Np jaki srodkowy pomocnik?