0

Bez sensu bo skoro nibi nie wierzy to po co niby mieliby zaczynac temat.

1

Ale to juz jest przegiecie palki :D

7

Mam nadzieje ze dostaniecie dlugie bany za to zasmiecanie LR.

0

ok

1

Mam nadzieje ze nie kupia tego Verattiego bo sracie niesamowicie.

0

Ty pewnie pierwszy cos wkleisz :p

0

Idz spac :-)'

4

Przeciez to jest drugi Gomes ;p

0

Ale pomarzyc wolno :-)

0

No dobra fajnie. Ogladaj :-)

2

Nawet 2 minuty by mi wystarczyly :-)

0

Ty smieszku :-) :-)

0

Bylem na tej stronie I nic takiego niema :-)

1

Zgapiacz!!!!! :P Idziemy razem :-)

4

Kurde juz niemoge sie doczekac pojedynku Busi-Roberto-Veratti vs Casemiro-Modric-Kroos :-)'
Veratti musisz!!!

4

Coraz bardziej jestem co do niego przekonany :-)

0

Gomes po 1 jest mlodszy a po 2 to teraz bedzie pelnulil role Rakiety :-)

17

Kurde jak oni kupia tych 3 grajkow to ide do Czestochowy :-)

1

Bartek widzi ze mu sie dupa pali to sciagnie Verattiego zeby nam oczy zamydlic I posiedzi jeszcze pare lat na stolku.

4

Podobno juve jest dogadane z N zonzim.

64

Jade na kebsa co bede w domu siedzial XD

0

hehehe dobre :)

0

La Manche :P

0

Adrian Ramos jest pilkarzem jakiegos chinskiego klubu I z niego byk wypoyczony do granady poniewaz oba te kluby maja tego samego wlascieciela.

1

Droga bez powrotu ale tylko 3 pierwsze czesci bo reszta to jest totalne dno :-)

1

Jak przyjdzie Veratti to na skrzydle moze grac nawet Kucharczyk.

0

Najlepszy mozliwy sklad :)

4

Ale my potrzbujemy zawodnika na lata a nie 2 lata i znowu trzeba bedzie szukac, a za tych anglikow trzeba by bylo wydac tez lekko 70 - 90 milinow.

9

-Nainggolan prawie 30 lat.
-Eriksen to jest wydatek na poziomie Verattiego.
-Barkley to anglik a anglicy slabo sobie radza w Laliga.
-Weigl to jest typowy SPD a my potrzbujemy SP.
-Henderson to wiecznie polamany jest.
-Alli to z 100 milionow trzeba by bylo dac, tez anglik.

10

Np jaki srodkowy pomocnik?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?