1

Masz moze linka do najnowszej czesci?

0

Masz to jak w banku :-) Seri, Deulofeu :-)

1

Przeciez niby sie nim interesowali ale Cesar jasno dal do zrozumienia ze nigdzie sie z Chelsea nie ma zamiary ruszac :)

0

Wie ktos moze czy w dzisiejszym meczu Urugwaj Wlochy mozliwy jest wystep El Pistolero? W sensie czy zostal powolany :)

24

Lepsza opcja niz Deulofeu.

0

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi i propozycje. Napewno cos sobie wybiore dzieki wielkie jeszcze raz :)

0

Jakas komedie badz dobry film akcji:)

0

Polecicie jakis dobry film na wieczor? :)
Tylko bez meczow relu czy tym podobne, prosze o tytuly.

3

Senior Siarra :-)

0

Ale umnie burza w opolskim, Matko Bosko.

0

Zes kurde wymyslil.

0

Ale na piczatku czy w polowie sezonu tez nic niegral :-)

1

Chyba jednak nie :-) Iniesta dobrze by gral nawet jakby kazali mu grac bez urzywania nog :-) :-)

1

Bylo, ale takich zagran nigdy za wiele :-)

8

Gomes przynajmniej gral cos w tej Valenci zanim do nas trafil a samper to na lawke sie nielapal w beznadziejnej granadzie : -)

10

90 mln? Niemam pytan, za 2 -3 lata przestane chyba sie tym sportem intersowac.

0

Griezmann sobie mysli, kto ku... wg jest :-) :-)

10

Hehe :-) swoj chlop :-)

1

Dobrze ze nie 18 :P

3

Hmmm jest jakis problem :P

1

Dzieki :) Juz pamietam nawet dobry mecz byl :)

0

Ile bylo? :P

0

Mam takie samo zdanie jak ty :-)

16

Mogliby juz oglosic jakis transfer do klubu np Bellerin, Dembele czy Verattiego bo juz nie umiem wytrzymac :-) :-)

0

Cos nowego odnosnie Bellerina?

10

Demeble 30 mln? Jesli na serio to na co Barca niby czeka?

2

Ale Roberto to ty szanuj!!!

0

Wczoraj na pierwszym planie byli Dembele I Di Maria, dzisiaj sa Bellerin I Seri a jutro pewnie bedzie dwoch zawodnikow z tehj trojki Veratti, Coutinho albo Eriksen :-) Tak mysle :-)

5

Dopiero co gadal ze jakby niechcial grac w Arsenalu to by kontraktu nie przedłużał :)

4

Az ciarki przechodzą. :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?