MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Masz moze linka do najnowszej czesci?
0
Masz to jak w banku :-) Seri, Deulofeu :-)
1
Przeciez niby sie nim interesowali ale Cesar jasno dal do zrozumienia ze nigdzie sie z Chelsea nie ma zamiary ruszac :)
0
Wie ktos moze czy w dzisiejszym meczu Urugwaj Wlochy mozliwy jest wystep El Pistolero? W sensie czy zostal powolany :)
24
Lepsza opcja niz Deulofeu.
0
Dziekuje wszystkim za odpowiedzi i propozycje. Napewno cos sobie wybiore dzieki wielkie jeszcze raz :)
0
Jakas komedie badz dobry film akcji:)
0
Polecicie jakis dobry film na wieczor? :)
Tylko bez meczow relu czy tym podobne, prosze o tytuly.
3
Senior Siarra :-)
0
Ale umnie burza w opolskim, Matko Bosko.
0
Zes kurde wymyslil.
0
Ale na piczatku czy w polowie sezonu tez nic niegral :-)
1
Chyba jednak nie :-) Iniesta dobrze by gral nawet jakby kazali mu grac bez urzywania nog :-) :-)
1
Bylo, ale takich zagran nigdy za wiele :-)
8
Gomes przynajmniej gral cos w tej Valenci zanim do nas trafil a samper to na lawke sie nielapal w beznadziejnej granadzie : -)
10
90 mln? Niemam pytan, za 2 -3 lata przestane chyba sie tym sportem intersowac.
0
Griezmann sobie mysli, kto ku... wg jest :-) :-)
10
Hehe :-) swoj chlop :-)
1
Dobrze ze nie 18 :P
3
Hmmm jest jakis problem :P
1
Dzieki :) Juz pamietam nawet dobry mecz byl :)
0
Ile bylo? :P
0
Mam takie samo zdanie jak ty :-)
16
Mogliby juz oglosic jakis transfer do klubu np Bellerin, Dembele czy Verattiego bo juz nie umiem wytrzymac :-) :-)
0
Cos nowego odnosnie Bellerina?
10
Demeble 30 mln? Jesli na serio to na co Barca niby czeka?
2
Ale Roberto to ty szanuj!!!
0
Wczoraj na pierwszym planie byli Dembele I Di Maria, dzisiaj sa Bellerin I Seri a jutro pewnie bedzie dwoch zawodnikow z tehj trojki Veratti, Coutinho albo Eriksen :-) Tak mysle :-)
5
Dopiero co gadal ze jakby niechcial grac w Arsenalu to by kontraktu nie przedłużał :)
4
Az ciarki przechodzą. :(