0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

IRA najlepsza, za chwile na kino polska muzyka leci godzina z Arturem Gadowskim i zespolem Ira :)

2

Sa tu jacys fani zespolu IRA? :)

2

Kiedrzynek marnuje karnego!!! Lyon z kobieca liga mistrzow.

16

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

Dokladnie, ja to bym chyba najbardziej chcial mieszkac w Norwegi I pracowac sobie przy polowie ryb w ciszy I spokoju tak jak mowisz zdala od tego wszystkiego. Ja bym nikomu nie przeszkadzal I nikt tez by mi nie robil problemow.

2

Pogba :P

0

Cos mnie ominelo jesli chodzi o Semedo?

2

Chcialbym bardzo poniewaz te kraje maja w sobie cos niesamowitego, bylem w Norwegi u rodziny i pwoiem szczerze ze zapiera dech. Tylko szkoda ze tak zimno :)

4

Zawsze chcialem wyjechac gdzies w strony polnocne, gdzie do skandynawi poniewaz niesamowicie mnie inryguje, ale niestety szwecja juz odpada, a szkoda bo to byl bardzo spokojny i ułożony kral.

1

Sa tu jacys gracze Pes 2017 na PC? Mam problem i chcialbym sie poradzic.

0

No wlasnie nie, bo kazdy inny Pes smiga na najwyzszych detalach.

0

Witam cules prosilbym o pomoc w rozwiazaniu mojego problemu, otoz postanowilem ze pogram sobie w pes 2013. Po zainstalowaniu mam problem z GPU i VRAM. Mial ktos taki problem?

0

Z kim dzisiaj gra ?

1

Parejo? Ten Parejo ktory biega 5 km/h :-)

0

Jeszcze Anoeta :-)

0

Bardzo mnie cieszy ta informacja :-) Tylko on sie nazywa Semedo a nie semendo :-)

0

Ederson :-) :-)

11

Lekko reka wydali 100 mln :-) :-) Co sie dzieje na tym swiwcie to jest szalenstwo.

5

Bydlo jest I zawsze bedzie bydlem.

2

No to Semedo trzeba wyciagnac za wszelka cene :-)

0

Afellay? :-) :-)

0

Tez masz tak ze poziom chyba jest na amatorze?

0

Chcialbym w przyszlym sezonie zobaczyc taki skald:

Mats-Semedo-Pique-Umtiti-Alba-Busi-Coutinho-Roberto-Messi-Suarez-Neymar

Cillesen-Iniesta-Paco-Digne-Davinson-Deulofeu-Rakieta-Aleix

0

Gra ktos z was Dream League Socxer?

0

O co chodzi?

1

Przez tego Seriego to juz mnie glowa boli, on chce tu a idzie niby tam.

0

T bag vs Jakob :-)

1

Wlasnie obejrzalem ostatni odcinek skazanego i powiem ze juz za nimi tesknie :(

9

Haha :) To tak samo ja na skrzyzowaniu dla samochodow, wiesz ile by bylo wypadkow? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?