MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
IRA najlepsza, za chwile na kino polska muzyka leci godzina z Arturem Gadowskim i zespolem Ira :)
2
Sa tu jacys fani zespolu IRA? :)
2
Kiedrzynek marnuje karnego!!! Lyon z kobieca liga mistrzow.
16
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
Dokladnie, ja to bym chyba najbardziej chcial mieszkac w Norwegi I pracowac sobie przy polowie ryb w ciszy I spokoju tak jak mowisz zdala od tego wszystkiego. Ja bym nikomu nie przeszkadzal I nikt tez by mi nie robil problemow.
2
Pogba :P
0
Cos mnie ominelo jesli chodzi o Semedo?
2
Chcialbym bardzo poniewaz te kraje maja w sobie cos niesamowitego, bylem w Norwegi u rodziny i pwoiem szczerze ze zapiera dech. Tylko szkoda ze tak zimno :)
4
Zawsze chcialem wyjechac gdzies w strony polnocne, gdzie do skandynawi poniewaz niesamowicie mnie inryguje, ale niestety szwecja juz odpada, a szkoda bo to byl bardzo spokojny i ułożony kral.
1
Sa tu jacys gracze Pes 2017 na PC? Mam problem i chcialbym sie poradzic.
0
No wlasnie nie, bo kazdy inny Pes smiga na najwyzszych detalach.
0
Witam cules prosilbym o pomoc w rozwiazaniu mojego problemu, otoz postanowilem ze pogram sobie w pes 2013. Po zainstalowaniu mam problem z GPU i VRAM. Mial ktos taki problem?
0
Z kim dzisiaj gra ?
1
Parejo? Ten Parejo ktory biega 5 km/h :-)
0
Jeszcze Anoeta :-)
0
Bardzo mnie cieszy ta informacja :-) Tylko on sie nazywa Semedo a nie semendo :-)
0
Ederson :-) :-)
11
Lekko reka wydali 100 mln :-) :-) Co sie dzieje na tym swiwcie to jest szalenstwo.
5
Bydlo jest I zawsze bedzie bydlem.
2
No to Semedo trzeba wyciagnac za wszelka cene :-)
0
Afellay? :-) :-)
0
Tez masz tak ze poziom chyba jest na amatorze?
0
Chcialbym w przyszlym sezonie zobaczyc taki skald:
Mats-Semedo-Pique-Umtiti-Alba-Busi-Coutinho-Roberto-Messi-Suarez-Neymar
Cillesen-Iniesta-Paco-Digne-Davinson-Deulofeu-Rakieta-Aleix
0
Gra ktos z was Dream League Socxer?
0
O co chodzi?
1
Przez tego Seriego to juz mnie glowa boli, on chce tu a idzie niby tam.
0
T bag vs Jakob :-)
1
Wlasnie obejrzalem ostatni odcinek skazanego i powiem ze juz za nimi tesknie :(
9
Haha :) To tak samo ja na skrzyzowaniu dla samochodow, wiesz ile by bylo wypadkow? :)