MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeb... I leze jak Valdes po przeczytaniu tego artykulu.
1
Jakie to prawdziwe :-)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Len jak Oezil :-)
3
Dokladnie, PIS przynajmniej ma okreslone co chce zrobic a PO to wg niewiadomo czego chca. Raz mowia ze chca imigramtow a za dwa dni ze juz nie. Z 500 to samo, najpierw mowie ze niema na to pieniedzy, a za chwile obiecuja ze dadza tez 500'na pierwsze dziecko. Prawda jest taka ze jak dojda do wladzy to ten program usuna.
0
Dzieki wielkie za odpowiedz, ja zamierzam kupic walizeczke 20 kg.
18
On jest smieszny jak cale to PO.
0
Drodzy Cules kupowal ktos z was moze zestaw hantli na sport-shop.pl?
5
Dobrze prawisz :)
2
To jest Kazek prosze pana :-)
2
Fascynujace, dobrze ze jest po 22 :D
3
Casemiro placze a sam kopie po nogach :D
3
Kazek Saviciowi juz nie odpusci :D
2
Karny byl na Torresie miszczuniu :D
1
Jak real stzeli to ogladam skazanego :)
0
Cale wiaderko :) Kazek w roli glównej na Vincente Calderon :)
8
Moze chcieli z nim wywiad zrobic?
0
Pieniadze to nie wszystko :)
0
Sa juz moze napisy do skazanego?
1
Korzonki XD
0
Dokladnie prawa I srodek :-)
0
Ewentualnie kupno pomocnika? To podobnie jak prawy obronca jest priorytet.
0
Tylko ze Aurier to taka troche tykajaca bomba :-)
0
Zamiast Eriksena marzy mi sie Veratti ale reszta jak najbardziej na plus :-)
1
Dokladnie, a co bys powiedzial na Clyne? Tez calkiem dobry.
0
Sidibe chyba dalby rade.
1
Chinskie czy co? :-) XD
40
Kurde w co ja sie ubiore :P
0
Polecicie jakies fajne filmy na dzisiejsze popoludnie? :)
0
Trzy posty nizej juz jest wstawaka :D