0

Patologi? Ty jest jakis chory ? Ze tez tacy jak ty maja prawo glosowac na partie ktora bedzie nami rzadzic.

0

A byc moze biora je tam tylko po to aby nie uzyto ochrony by rozproszyc towarzystwo? Bo przecie z wtedy TVN by trabil o tym jak szalony :D

0

Jak wytlumaczysz mi strajk ktory ma byc w Warszawie z urzyciem dzieci?

1

No po PO :-) Doszlismy do porozumienia :-) Koncze temat bo z takim ludem niema co dyskutowac :-)

1

Wlasnie taki sklad jaki podales na koncu chyba bedzie w przyszlym sezonie, tak mi sie cos wydaje :-)

5

Wychodza brudy po 8'latach I taka jest prawda :D

0

Chidzi ci o 500 plus jak mniemam?

2

Spokojnje, przez 8 lat ich niebylo to nikt nic niegadal teraz nagle po 1,5 roku rzadow Pisu ty narzekasz ze nie ma helikoptery? Co za b...

3

A to co zrobili dla prostych ludzi to juz nikt niepowie, a co zrobiloPO dla ludzi przez 8'lat?

2

To jakis problem ze interesuje sie polityka?

0

Co chwile cos robia, slyszales o strajku do ktorego maja wciagnac dzieci?

24

No oczywiscie bo to PIS przez 8 lat mial wyrabane nna polakow a teraz nagle placz I gadanie jak ludzie nie sa dla nich wazni:D Nie pisz glupot prosze.

0

70 I przyjdzie :-) Oby :-)

23

Ale to cale PO sie osmiesza, az szkoda gadac.

2

Bardziel utalentowany? Chyba jednak nie :D

3

No ja rowniez, cos czuje ze dopoki nie wyjasnia tej sprawy niebede mogl normalnie zasnac bo weszlo mi tak gleboko do glowy ze caly czas slysze ,, zabierz mnie stad albo ja juz niewroce :(

0

Dokladnie a ten caly Mahomud czy jak mu tam zaczyna dostrzegac ze Magda zaczyna cos tam juz zdradzac powoli tzn to M czy pokazuje nadgarstki zabiera jej telefon.

0

Najbardziej wkurza mnie to ze wszyscy probuja zrobic z niej jakas chora pstchicznie kiedy ona przezyla tam pieklo.

1

Racja, ale dziwne napawde zachowuje sie ten rezydent. Dlaczego on trzymal telefon? Moim zdaniem ja caly czas kontroliwali.

0

Szkoda mi jej jak cholera :( Jak ogladalem to nagranie jak rozmowa z chlopakiem to mialem lzy w oczach a, ten jej chlopak znia gadal jakby mu bylo wszystko obojetne :( Co sie dzieje z tym swiatem.

0

Tez tak uwazam, ciekawi mnie fakt ze skoro ten rezydent jej tak pomagal to czemu niedal jej telefonu do reki? Albo dlaczego niemogla znim porozmawiac na osobnosci? Przeciez to jest jej chlopak.

0

Moim zdaniem Egipt zatuszuje ta sprawe I zwali wine na Magde poniewaz oni swoje dochody zawdzieczaja glownie dzieki turysta. Polski rzadm musi zrobic wszystko co w jego mocy by to wyjasnoc.

0

Nagranie ze szpitala na ktorym dziewczyne szarpia za nogi I rece.

2

Ja tez nie :-) Zaintrygowany sprawa Magdy szukam informacji na temat jej rzekomego samobojtkstwa.

0

70 mln max moim zdaniem :D

0

Oczywiscie, ale historia jak z horroru.

0

A to juz widzialem dzieki :) Dzisiaj ukazalo sie nagranie ze szpitala jak jacys kolesie ja ciagna za nogi czy rece. Przerazajaca historia.

0

Podasz linka? Bo ta sprawa mnie bardzo ciekawi, szkoda mi jej jak chloera.

0

No zachowuje sie jakby mial wylane nato, a najbardziej zastanawiajace na tym nagraniu jest to ze ten kolego w pewnym momencie powiedzial cos tam ,,nie wyciagaj od niej ''

3

Co sadzicie o spawie Magdaleny Zuk? Zabojstwo czy moze jednak samobosjtwo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?