0

Bal sie podajc ryzyka :-)

0

Wlasnie skonczylem, dawno nieiwedzialem takiego sezonu jakiegokolwiek serialu :)

0

Sa juz napisy do skazanego?

0

Moim zdaniem jest swietny, akcja dzieje sie praktycznie naokraglo :-)

0

Dziekuje :-)

0

Na jakiej stronce sprawdzasz?

1

To jest Bardzo Dobra wiadomosc :-)

7

Ja mam huawei I w mojej opini sa swietne, cos jeszcze?

2

Huaweie sa swietne :-)

0

Sandro podobno juz dogadany z Evertonem, cos mi sie wydaje ze bedzie tak samo jak z Deulofeu :D

0

DPD chyba najlepsza jest, w mojej opini oczywiscie :D

2

Jeszcze tylko 2 mecze I taka dluga przerwa :( Chyba jedyny minus wakacji.

0

Jebl... to jebl.... na kij drazyc temat :p

0

35 mln I moga porozmawiac :D

0

No I kartonow takze chlopie nie polecaj mu :-) :-) :-)

0

To jest wersja demo :p

26

Ladny chlopak.

0

Ma ktos jakies fajne tapety camp nou na telefonm?

0

Wie ktos o co chodzi z tym Dembele?'Bo dzisiaj bylem na meczu I jacys kolesie gadali ze podobno Barca go kupuje.

0

Skoro nigdzie niema to niema ;p

0

Trolllllll :-)

0

Obojga!!!

0

Coutinho gra kapitalnie :)

0

Ja w swoim komentarzu odnioslem do twojego, konkretnie w komentarzu chodzilo mi o jeden komentarz a nie o wszystkie.

0

Ja mam wlasne zdanie, co mnie obchodza inne komentarze, Oczywstym jest ze o bedzie gral na skrzydlach :)

1

No ale on przeciez bedzie gral na skrzydle :)

2

Jak to jest prawda to dochodze do wniosku ze Robert ma cos jednak w glowie :)

0

Na jakiej stronie?

1

Poda ktos linka do piosenki jaka spiewala polka?

0

Francuska jest piekna :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?