MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bal sie podajc ryzyka :-)
0
Wlasnie skonczylem, dawno nieiwedzialem takiego sezonu jakiegokolwiek serialu :)
0
Sa juz napisy do skazanego?
0
Moim zdaniem jest swietny, akcja dzieje sie praktycznie naokraglo :-)
0
Dziekuje :-)
0
Na jakiej stronce sprawdzasz?
1
To jest Bardzo Dobra wiadomosc :-)
7
Ja mam huawei I w mojej opini sa swietne, cos jeszcze?
2
Huaweie sa swietne :-)
0
Sandro podobno juz dogadany z Evertonem, cos mi sie wydaje ze bedzie tak samo jak z Deulofeu :D
0
DPD chyba najlepsza jest, w mojej opini oczywiscie :D
2
Jeszcze tylko 2 mecze I taka dluga przerwa :( Chyba jedyny minus wakacji.
0
Jebl... to jebl.... na kij drazyc temat :p
0
35 mln I moga porozmawiac :D
0
No I kartonow takze chlopie nie polecaj mu :-) :-) :-)
0
To jest wersja demo :p
26
Ladny chlopak.
0
Ma ktos jakies fajne tapety camp nou na telefonm?
0
Wie ktos o co chodzi z tym Dembele?'Bo dzisiaj bylem na meczu I jacys kolesie gadali ze podobno Barca go kupuje.
0
Skoro nigdzie niema to niema ;p
0
Trolllllll :-)
0
Obojga!!!
0
Coutinho gra kapitalnie :)
0
Ja w swoim komentarzu odnioslem do twojego, konkretnie w komentarzu chodzilo mi o jeden komentarz a nie o wszystkie.
0
Ja mam wlasne zdanie, co mnie obchodza inne komentarze, Oczywstym jest ze o bedzie gral na skrzydlach :)
1
No ale on przeciez bedzie gral na skrzydle :)
2
Jak to jest prawda to dochodze do wniosku ze Robert ma cos jednak w glowie :)
0
Na jakiej stronie?
1
Poda ktos linka do piosenki jaka spiewala polka?
0
Francuska jest piekna :)