MarcinVeB4
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: luty 2015
3 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Necib(Francja) jest Aniolem :)
1
Juz Bellerin dogadany to nie zaraz Semedo dogadany, moze oni obu chca kupic :p
1
Barca po prostu musi go kupic.
0
Wyslij :p.
0
Sa juz okladki Sportu I Mundo?
0
I w obronie gral Kadlec jeszcze :-)
0
Komedie albo jakis dobry film akcji :-)
1
W mojej opini najlepszy tekst Hajty to byl w Cafe futbol jak Borek powiedzial ciekawy jestem jak Czarek z tej wysepki dotarl na brzeg bo przeciez wiemy ze nie potrafi plywac, a Hajto ale w pilke tez widzimy ze nie umie grac :-) :-)
To bylo mistrzostwo swiata :-)
0
Ktos poleci jakis dobry film na wieczor? Po tych poerdolach Tomka cos czuje ze nie zasne :p
Bez meczow realu I innych bardzo bym prosil :-)
4
Dobrany duet :-)
9
Borek: juskowiak zawsze mowil ze napastnik nie powinien wracac pod swoje pole karne.
Hajto: On mowil o sobie :-) :-)
Mega gosc :-)
0
Truskawka sie pojawila :-) :-) :-) Xd
0
O w morde :-) Kapitalnie to wyglada.
4
Wolno mysli ale szybko biega XD
0
Dasz linka?
0
Dawwwaj Kamil tez potrafi rozbawic :-) :-)
0
Noo :-) :-)
0
Hajto pewnie dzisiaj znowu przycmi Polskich pilkarzy :-)
0
Spoko to zart byl przeciez :-)
1
Oba wolne byly po prostu piekne :)
1
Nie bijjj, albo bij i wiej :P
0
Nie podrywaj XD
0
Marlon Alena i Palencia.
2
Jakby wybral real to bym mial niesamowity bol dupy, chyba wiekszy niz po ostatnim finale LM.
0
Cos mi sie wydaje ze moze byc tak ze Veratti odejdzie do realu a Barcelona kupi Eriksena.
4
Nieiwiem na co Barcelona czeka ale ja czekam na Verattiego :) Obym sie doczekal :)
1
Jazda na maxa :)
1
Wiadomo cos nowego w sprawie Magdy Zuk? Szukam czegos w necie i ci pisza to a tamci tamto i nieiwadomo komu wierzyc.
0
A masz moze okladke Mundo?
Edit jiz jest, dzieki :-)
0
Raczej to by bylo: Veratti Fichado!!! :-)