1

Necib(Francja) jest Aniolem :)

1

Juz Bellerin dogadany to nie zaraz Semedo dogadany, moze oni obu chca kupic :p

1

Barca po prostu musi go kupic.

0

Wyslij :p.

0

Sa juz okladki Sportu I Mundo?

0

I w obronie gral Kadlec jeszcze :-)

0

Komedie albo jakis dobry film akcji :-)

1

W mojej opini najlepszy tekst Hajty to byl w Cafe futbol jak Borek powiedzial ciekawy jestem jak Czarek z tej wysepki dotarl na brzeg bo przeciez wiemy ze nie potrafi plywac, a Hajto ale w pilke tez widzimy ze nie umie grac :-) :-)
To bylo mistrzostwo swiata :-)

0

Ktos poleci jakis dobry film na wieczor? Po tych poerdolach Tomka cos czuje ze nie zasne :p

Bez meczow realu I innych bardzo bym prosil :-)

4

Dobrany duet :-)

9

Borek: juskowiak zawsze mowil ze napastnik nie powinien wracac pod swoje pole karne.

Hajto: On mowil o sobie :-) :-)



Mega gosc :-)

0

Truskawka sie pojawila :-) :-) :-) Xd

0

O w morde :-) Kapitalnie to wyglada.

4

Wolno mysli ale szybko biega XD

0

Dasz linka?

0

Dawwwaj Kamil tez potrafi rozbawic :-) :-)

0

Noo :-) :-)

0

Hajto pewnie dzisiaj znowu przycmi Polskich pilkarzy :-)

0

Spoko to zart byl przeciez :-)

1

Oba wolne byly po prostu piekne :)

1

Nie bijjj, albo bij i wiej :P

0

Nie podrywaj XD

0

Marlon Alena i Palencia.

2

Jakby wybral real to bym mial niesamowity bol dupy, chyba wiekszy niz po ostatnim finale LM.

0

Cos mi sie wydaje ze moze byc tak ze Veratti odejdzie do realu a Barcelona kupi Eriksena.

4

Nieiwiem na co Barcelona czeka ale ja czekam na Verattiego :) Obym sie doczekal :)

1

Jazda na maxa :)

1

Wiadomo cos nowego w sprawie Magdy Zuk? Szukam czegos w necie i ci pisza to a tamci tamto i nieiwadomo komu wierzyc.

0

A masz moze okladke Mundo?

Edit jiz jest, dzieki :-)

0

Raczej to by bylo: Veratti Fichado!!! :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?