La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1285 Culés

43

Catalunya Ràdio: Munir El Haddadi może zostać nowym piłkarzem Zenita Sankt Petersburg, Rosjanie gotowi do zapłacenia za niego 20 mln euro [@J_Krecidlo]

Jak wyciągną za Munira 20 milionów to wielkie brawa dla zarządu.

3

@Homeopata8989 To byloby cos - az ciezko uwierzyc. To jeszcze lepszy deal niz sprzedaz przez Real Morate z mozliwoscia odkupu czy Jese

2

@Homeopata8989 Wyciągną 4 mln euro plus 4 mln euro bonusu. #Takbędzie

2

@Homeopata8989 Wyciagna 20 na Munirze I o 20 przeplaca na Bellerinie.

0

@Homeopata8989 Munir miał być nie wiadomo jaką gwiazdą, a Sandro to był ten słabszy ze szkółki. Teraz widać choćby na naszym Euro kto jest lepszym piłkarzem. Munira nawet nie ma na turnieju, a Sandro ma pierwszy skład i gra dobrze. Szkoda, ze nie dostał więcej szans w Barcelonie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?