- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1058 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1058 Culés
4
Tak sobie mysle nad transferem verattiego I wydaje sie kn coraz mniej realny. Co powiecie na takie rozwiazanie: kupic Coutinho na pozycje Iniesty za 80 mln I tego Seriego za te 20.Mamy 2 swietnych grajkow do pomocy za 100 mln.
1
@MarcinVeB4 Ruch o którym mówisz jest fajny, ale chyba w momencie, gdyby Barca musiała uzupełnić skład, Tutaj potrzeba delikatnego wstrząsu w pomocy. Kogoś mocnego, kto doda dużo jakości pmocy Barcelony w rozegraniu.
0
@Jawiem90 Coutinho I Seri daliby rade moim zdaniem .
0
@MarcinVeB4 Taki ruch jeszcze bardziej by mi się podobał, ale w/g mnie jest jeszcze mniej realny. ;)
1
@MarcinVeB4 Po co nam skrzydłowy? Z Coutinho nie byłoby pożytku w pomocy. To nie jest człowiek, który zastąpi Iniestę, a jego już mamy kim zastąpić - Roberto. Potrzebujemy tylko rozgrywającego.
0
@MarcinVeB4 Coutinho jest świetny i jeśli nie udało się sprowadzić Veratti'ego, to w drugiej kolejności to właśnie Brazylijczyk powinien być drugim wyborem jeśli chodzi o wzmocnienie drugiej linii. Jeszcze Eriksen byłby dobrym wyborem. On świetnie sprawuje się w Totkach, jest wiodącą postacią w druzynie, wyróżnia się na tle innych piłkarzy. Tak czy inaczej obaj piłkarze powinni znaleźć się w notatniku:))
3
@sidzej No to Eriksen I Sei. Eriksen rzuca swietne pilki a Seri od czarnej roboty I rowniez rozgrywa bo tez potrafi.
1
@MarcinVeB4 Eriksen nie poszedłby za mniej niż 80 mln. Seri też na pewno nie za 20 mln. Myślę że wyszło by ok. 110/120 mln. Za tyle mielibyśmy Verrattego który jest gwarancją jakości, a Eriksen to bardziej ŚPO niż ŚP. Potrzebujemy rozgrywającego. Coutinho to drugi Turan (no trochę lepszy). To skrzydłowy, nie pomocnik. Z Serim nie wiadomo czy dałby radę w Barcy (tym bardziej w 1 składzie)
0
@DamianVeB11 Coutinho 2 Turan I przestalem czytac.
0
@MarcinVeB4 Napisałem że jest lepszy od niego, chodziło mi o pozycje. Obaj są skrzydłowymi a dobrze wiemy jak było z Turanem i co dawał pomocy.