La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1740 Culés

0

Grał ktoś już w PESA 18 Beta?

0

@Bamek94 Zagrałem jeden mecz. Bardzo przyjemnie, lekko poprawiona grafika, zwolniona rozgrywka, płynniejsze i ładniejsze animacje. Nie jest to końcowa wersja gry więc ostatecznie będzie jeszcze lepiej. Jeśli FIFA w tym roku nie wprowadzi jakiś dużych zmian to polegną oczywiście w rozgrywce bo wygrają licencjami i tą całą otoczką.

0

@bartekvisca  W Pesie nigdy nie mogę przeboleć animacji bramkarzy, toż to tragedia :D

konto usunięte

0

@Bamek94 Odinstalowałem po tym jak przez 30 minut nie mogłem znaleźć przeciwnika - mają olbrzymi problem z matchmakingiem

0

@Bamek94 Już jest dużo lepiej.Jednak w Fifę bramkarze lepiej wyglądają ale bronią piłki których nie da się obronić.

0

@oleka222 Na pc grales? ''

konto usunięte

0

@MarcinVeB4 nie.

0

@bartekvisca  Teraz zagrałem, wg mnie tej becie jest bardzooo daleko do fify 17.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?