Szkoda że stracił cały sezon bo na pewno przydałby się w tej ważnej końcówce sezonu gdzie wszystko jest jeszcze do wygrania, nawet jeśli miał by być zmiennikiem.
Marzy mi się GD gdzie Barca znowu pokaże swoją wyższość i przez 90 min będzie miała pełną kontrolę nad przebiegiem spotkania a różnica bramek na koniec meczu będzie wynosić 2-3 gole i nie obrażę jak leo skończy z hattrickiem :D
Racja ostatni sezon w Barcelonie Sanchez miał bardzo dobry, a odnośnie Suareza liczę że na LM się rozstrzela bo przyda nam się taka typowa i bramkostrzelna "9" ;)
Sanchez też miał ciężkie początki, a Suraze po prostu musi zacząć strzelać bo tak poza tym według mnie daje więcej drużynie niż dawał Alexis. Oczywiście to tylko moje spostrzeżenia nie chce nikomu w niczym ujmować :)
0
do czasu już szykują mu nowy kontrakt :)
0
Mam nadzieje ze ta całe reprezentacyjne wycieczki nie zawalą nam sezonu.
0
Nie ma miejsca dla takich ludzi jak Bartomeu w takim klubie jak Barcelona.
0
No i fajnie, problem rozstrzygnięty :)
0
Szkoda że stracił cały sezon bo na pewno przydałby się w tej ważnej końcówce sezonu gdzie wszystko jest jeszcze do wygrania, nawet jeśli miał by być zmiennikiem.
2
Oby wrócili bez żadnych urazów.
1
Jak widzę nastroje jaka panują w naszej drużynie to naprawdę nie mogę sobie wyobrazić że jutro stracimy punkty :) VEB
0
Barca-Monaco
Porto-PSG
Juve-Atletico
Real-Bayern
Potwierdzone info, miałem telefon z UEFA.
0
Komentarz usunięty
0
Dawać składy :)
0
Jak tak popatrzeć to trochę pomoc szwankuje napastnicy maja więcej asyst niż pomocnicy, jednak nadrabiamy kosmicznym atakiem.
2
Montoya to się nadaje ...
1
Mam nadzieje że tylko pierwsza połowa taka słaba w wykonaniu Barcy
0
Wiadomo że też będzie ok ale chciałbym żeby Barca mocniej utarła nosa Realowi :)
1
Marzy mi się GD gdzie Barca znowu pokaże swoją wyższość i przez 90 min będzie miała pełną kontrolę nad przebiegiem spotkania a różnica bramek na koniec meczu będzie wynosić 2-3 gole i nie obrażę jak leo skończy z hattrickiem :D
2
Chciałbym żeby Barca tak jak Atletico przejechała się po Realu
0
Świetny prognostyk przed meczem z City
0
Akurat to poważna sprawa chodzi tu o zdrowie naszego cracka, a na pewno nie jest to news tego typu jak ty to określasz .
0
Jeszcze Bartra za Mathieu i idealnie :)
0
Również mam takie odczucia :)
0
No to jutro przegra :)
0
Rafinha i Mascherano za Mathieu i Rakitića !
3
Bez Messiego i Neymara w wyjściowej 11 :P
0
Chyba ktoś nie wie kiedy zejść ze sceny, myślę że nawet Reus mu nie pomoże.
0
Racja ostatni sezon w Barcelonie Sanchez miał bardzo dobry, a odnośnie Suareza liczę że na LM się rozstrzela bo przyda nam się taka typowa i bramkostrzelna "9" ;)
1
Sanchez też miał ciężkie początki, a Suraze po prostu musi zacząć strzelać bo tak poza tym według mnie daje więcej drużynie niż dawał Alexis. Oczywiście to tylko moje spostrzeżenia nie chce nikomu w niczym ujmować :)
0
Przynajmniej tutaj Messi i Masche będą mieli pionowe paski :P
0
Czy tylko ja nie rozumiem kryteriów oceniania tego całego IFFHS ?
0
Enrique zmiennym jest więc wszystko możliwe :)
0
Zastanawia mnie jedno, na kogo postawi Enrique w lutowych meczach w Lidze Mistrzów bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić że nie będzie to Bravo :)