0

do czasu już szykują mu nowy kontrakt :)

0

Mam nadzieje ze ta całe reprezentacyjne wycieczki nie zawalą nam sezonu.

0

Nie ma miejsca dla takich ludzi jak Bartomeu w takim klubie jak Barcelona.

0

No i fajnie, problem rozstrzygnięty :)

0

Szkoda że stracił cały sezon bo na pewno przydałby się w tej ważnej końcówce sezonu gdzie wszystko jest jeszcze do wygrania, nawet jeśli miał by być zmiennikiem.

2

Oby wrócili bez żadnych urazów.

1

Jak widzę nastroje jaka panują w naszej drużynie to naprawdę nie mogę sobie wyobrazić że jutro stracimy punkty :) VEB

0

Barca-Monaco
Porto-PSG
Juve-Atletico
Real-Bayern

Potwierdzone info, miałem telefon z UEFA.

0

Komentarz usunięty

0

Dawać składy :)

0

Jak tak popatrzeć to trochę pomoc szwankuje napastnicy maja więcej asyst niż pomocnicy, jednak nadrabiamy kosmicznym atakiem.

2

Montoya to się nadaje ...

1

Mam nadzieje że tylko pierwsza połowa taka słaba w wykonaniu Barcy

0

Wiadomo że też będzie ok ale chciałbym żeby Barca mocniej utarła nosa Realowi :)

1

Marzy mi się GD gdzie Barca znowu pokaże swoją wyższość i przez 90 min będzie miała pełną kontrolę nad przebiegiem spotkania a różnica bramek na koniec meczu będzie wynosić 2-3 gole i nie obrażę jak leo skończy z hattrickiem :D

2

Chciałbym żeby Barca tak jak Atletico przejechała się po Realu

0

Świetny prognostyk przed meczem z City

0

Akurat to poważna sprawa chodzi tu o zdrowie naszego cracka, a na pewno nie jest to news tego typu jak ty to określasz .

0

Jeszcze Bartra za Mathieu i idealnie :)

0

Również mam takie odczucia :)

0

No to jutro przegra :)

0

Rafinha i Mascherano za Mathieu i Rakitića !

3

Bez Messiego i Neymara w wyjściowej 11 :P

0

Chyba ktoś nie wie kiedy zejść ze sceny, myślę że nawet Reus mu nie pomoże.

0

Racja ostatni sezon w Barcelonie Sanchez miał bardzo dobry, a odnośnie Suareza liczę że na LM się rozstrzela bo przyda nam się taka typowa i bramkostrzelna "9" ;)

1

Sanchez też miał ciężkie początki, a Suraze po prostu musi zacząć strzelać bo tak poza tym według mnie daje więcej drużynie niż dawał Alexis. Oczywiście to tylko moje spostrzeżenia nie chce nikomu w niczym ujmować :)

0

Przynajmniej tutaj Messi i Masche będą mieli pionowe paski :P

0

Czy tylko ja nie rozumiem kryteriów oceniania tego całego IFFHS ?

0

Enrique zmiennym jest więc wszystko możliwe :)

0

Zastanawia mnie jedno, na kogo postawi Enrique w lutowych meczach w Lidze Mistrzów bo jakoś ciężko mi sobie wyobrazić że nie będzie to Bravo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?