1

Najbardziej boli to że coraz mniej mamy do powiedzenia w starciach z silnymi rywalami .

0

Oczekuje wielkiej Barcy . Vamos FCB !!!

0

Wydaje mi się że Suarez raczej w pierwszy nie wyjdzie a co do środka obrony też liczę na takie ustawienie :)

1

Ja też już się przygotowuję :)

0

Ciekawy jestem postawy Ter Stegena

2

Jak dla mnie Pique Katastrofalne błędy w obronie w GD cos takiego będzie niedopuszczalne !

0

Co jak co ale CR7 ma sporo racji w tym co mówi, a polityka transferowa Pereza Ogranicza się do sprzedaży jak największej ilości koszulek :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?