26 października 2014, 09:49
1
Najbardziej boli to że coraz mniej mamy do powiedzenia w starciach z silnymi rywalami .
24 października 2014, 22:50
0
Oczekuje wielkiej Barcy . Vamos FCB !!!
24 października 2014, 19:36
Wydaje mi się że Suarez raczej w pierwszy nie wyjdzie a co do środka obrony też liczę na takie ustawienie :)
22 października 2014, 19:16
Ja też już się przygotowuję :)
21 października 2014, 19:31
Ciekawy jestem postawy Ter Stegena
18 października 2014, 23:09
2
Jak dla mnie Pique Katastrofalne błędy w obronie w GD cos takiego będzie niedopuszczalne !
3 września 2014, 11:30
Co jak co ale CR7 ma sporo racji w tym co mówi, a polityka transferowa Pereza Ogranicza się do sprzedaży jak największej ilości koszulek :P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Najbardziej boli to że coraz mniej mamy do powiedzenia w starciach z silnymi rywalami .
0
Oczekuje wielkiej Barcy . Vamos FCB !!!
0
Wydaje mi się że Suarez raczej w pierwszy nie wyjdzie a co do środka obrony też liczę na takie ustawienie :)
1
Ja też już się przygotowuję :)
0
Ciekawy jestem postawy Ter Stegena
2
Jak dla mnie Pique Katastrofalne błędy w obronie w GD cos takiego będzie niedopuszczalne !
0
Co jak co ale CR7 ma sporo racji w tym co mówi, a polityka transferowa Pereza Ogranicza się do sprzedaży jak największej ilości koszulek :P