w ostatnich 2 meczach straciliśmy bramki po pierwszej akcji drużyny przeciwnej... to trzeba poprawić! koncentracja!! ogólnie gramy bardzo dobrze tylko trochę brakuje mi dośrodkowań z lewej strony
w ostatnich 2 meczach straciliśmy bramki po pierwszej akcji drużyny przeciwnej... to trzeba poprawić! koncentracja!! ogólnie gramy bardzo dobrze tylko trochę brakuje mi dośrodkowań z lewej strony
Komentarze
0
w ostatnich 2 meczach straciliśmy bramki po pierwszej akcji drużyny przeciwnej... to trzeba poprawić! koncentracja!! ogólnie gramy bardzo dobrze tylko trochę brakuje mi dośrodkowań z lewej strony
0
wersja z polskimi napisami?
0
Villa!! Tylko Villa, ZLatan szacunek ale raczej nie widze go u nas.
0
No to czekamy:) Dzięki!
0
dzieki patryss:)
Mam pytanie czy ktoś może posiada albo czy mógłby zrobić torrent z całej wczorajszej fiesty tzn. autobus, stadion to trwało tak 5 h.
Z góry dzięki:)
0
Na San Mames zawsze jest ciężko o 3 punkty ale jestem kibicem FCB i wierze że pełna pula padnie naszym łupem:)
Myślę że będzie 1-2 , Llorente, E2 i Henry:) VeB
0
To jest piękne:) Mamy lidera a do tego wszystkiego w naszym składzie gra bardzo duża ilość wychowanków, Barca jest najlepsza! VeB
0
wielkie dzieki:) bedzie moze cala prezentacja zawodnikow od 1 numeru?:)
0
Villa!! Tylko Villa, ZLatan szacunek ale raczej nie widze go u nas.
0
w ostatnich 2 meczach straciliśmy bramki po pierwszej akcji drużyny przeciwnej... to trzeba poprawić! koncentracja!! ogólnie gramy bardzo dobrze tylko trochę brakuje mi dośrodkowań z lewej strony