0

w ostatnich 2 meczach straciliśmy bramki po pierwszej akcji drużyny przeciwnej... to trzeba poprawić! koncentracja!! ogólnie gramy bardzo dobrze tylko trochę brakuje mi dośrodkowań z lewej strony

0

wersja z polskimi napisami?

0

Villa!! Tylko Villa, ZLatan szacunek ale raczej nie widze go u nas.

0

No to czekamy:) Dzięki!

0

dzieki patryss:)

Mam pytanie czy ktoś może posiada albo czy mógłby zrobić torrent z całej wczorajszej fiesty tzn. autobus, stadion to trwało tak 5 h.

Z góry dzięki:)

0

Pieknie:) a we Włoszech nasz "kochany" Motta 2x kasty zaliczyl:D Strzelil wiecej bramek w jednym meczu niz w calej karierze w FCB:D

0

ten 1 wynik mnie jakos w ogole nie dziwi:P ale za to Valencia pokazala klase:)

0

To jest piękne:) Mamy lidera a do tego wszystkiego w naszym składzie gra bardzo duża ilość wychowanków, Barca jest najlepsza! VeB

0

Na San Mames zawsze jest ciężko o 3 punkty ale jestem kibicem FCB i wierze że pełna pula padnie naszym łupem:)

Myślę że będzie 1-2 , Llorente, E2 i Henry:) VeB

0

wielkie dzieki:) bedzie moze cala prezentacja zawodnikow od 1 numeru?:)

0

wieje nuda z boiska....Henry na skrzydle to nie to... Guddy dobrze gra i to mi sie podoba bo koles sie stara jak najlepiej wypasc

0

Czy udało sie wam sciagnac skrot I polowy z meczy z NY Red Bulls? Jesli jest jakies alternatywne zrodlo to prosze o odpowiedz w mojej sprawie. Z gory dzieki. VeB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?