O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronadlinho; Zlatan Ibrahimović; Mario Balotelli; Neymar; Xavi; Thiago; Ganso; Chicharito; Fernando Torres
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 114
  • Polecenia 5

Komentarze

3

1. Premier League- 1,18 mld €

2. Serie A- 576,45 mln €

3. Primera División- 573,70 mln €

4. Bundesliga 1- 410,43 mln €

5. Ligue 1- 307,15 mln €

6. Championship- 136,87 mln €



Największe zaskoczenie chyba miejsce 6 i Championship.

2

Całkiem możliwe, że w ciągu dwóch lat sprzedamy zawodników, którzy mieli stanowić o sile środka pola po odejści Xaviego. Tymczasem Xavi, który gra już bardzo przeciętnie, jak na swoje umiejętności i to co pokazywał wcześniej, dalej pozostaje w klubie, odchodzą natomiast kolejni jego ,, następcy".
Najpierw został sprzedany Thiago, za 25 mln euro, a w tym roku, prawdopodobnie odejdzie Cesc, za 40 mln. Przypomnę tylko, że Chelsea sprzedając Juana Matę skasowała, 44 mln euro, za piłkarza, który był totalnie bez formy i większośc meczów spędził na ławce. My za zawodnika, który strzelił 13 goli i zaliczył 16 asyst weźmiemy prawdopodobnie o 4 mln mniej.

Pytanie tylko kogo oddamy za rok???

0

Niestety zatrudnienie trenera bez doświadczenia w Europie, który w ciągu 11 lat pracy zdobył 4 tytuły mistrza Paragwaju nie było najlepszym posunięciem. To zadanie go po prostu przerosło.

Niestety, ale po odejściu Pepa, nie udaje nam się odnaleźc wybitnego trenera, który byłby w stanie odnośić chociażby zbliżone sukcesy do Guardioli.
Mam tylko nadzieję, że nie będzie z nami tak jak z Realem Madryt, który po zwolnieniu wielkiego Vincente del Bosque, nie potrafił obsadzić stanowiska trenera, zatrudniając kolejno:Carlos QueirozJosé Antonio CamachoMariano García RemónVanderlei Luxemburgo Juan Ramón López Caro

0

Wielkie dzięki LeB

0

Ma ktoś może link do całego meczu???

Zobacz wszystkie

3

1. Premier League- 1,18 mld €

2. Serie A- 576,45 mln €

3. Primera División- 573,70 mln €

4. Bundesliga 1- 410,43 mln €

5. Ligue 1- 307,15 mln €

6. Championship- 136,87 mln €



Największe zaskoczenie chyba miejsce 6 i Championship.

2

Całkiem możliwe, że w ciągu dwóch lat sprzedamy zawodników, którzy mieli stanowić o sile środka pola po odejści Xaviego. Tymczasem Xavi, który gra już bardzo przeciętnie, jak na swoje umiejętności i to co pokazywał wcześniej, dalej pozostaje w klubie, odchodzą natomiast kolejni jego ,, następcy".
Najpierw został sprzedany Thiago, za 25 mln euro, a w tym roku, prawdopodobnie odejdzie Cesc, za 40 mln. Przypomnę tylko, że Chelsea sprzedając Juana Matę skasowała, 44 mln euro, za piłkarza, który był totalnie bez formy i większośc meczów spędził na ławce. My za zawodnika, który strzelił 13 goli i zaliczył 16 asyst weźmiemy prawdopodobnie o 4 mln mniej.

Pytanie tylko kogo oddamy za rok???

0

Silva Eto'o Messi to może być jeden z najlepszych ataków Primera Division i nie tylko!

0

Śmieszy mnie, jak ktoś mówi, że Messi był niewidoczny we wczorajszym meczu, jemu po prostu nic nie wychodziło, otaczany przeciwnikami, albo nie miał komu podać i wycofywał do tyłu, albo tracił

cr7realmadrid
nawet 20 % bramek Leo nie zdobył po dograniu Iniesty i Xaviego, za to Penaldo popisał się wczoraj 6 strzałami, trafił gola z karnego i z pięciu metrów, do prawie pustej bramki... jeśli ktoś tu pakuje piłki do pustej bramki to chyba CR.

0

Shadow_Man
Tylko, że Busuetes pałzuje w tej kolejce za czerwoną kartę.
W takim meczu osobiście zestawiłbym nastepującą 11:
VV
Montoya - Bartra - Adriano-Adriano
Song - Iniesta - Cesc
Sanchez - Messi - Villa
Powinni wystąpić zawodnicy, którzy szukają formy, typu Alexis oraz Ci, którzy mają wahania, jak np Cesc, który świetne występy przeplata słabszymi oraz Ci, którzy mają mało rozegtanych minut, a wyraźnie ich potrzebują, chodzi mi o Ville
Iniesta i Xavi powinni odpoczywać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?