3

1. Premier League- 1,18 mld €

2. Serie A- 576,45 mln €

3. Primera División- 573,70 mln €

4. Bundesliga 1- 410,43 mln €

5. Ligue 1- 307,15 mln €

6. Championship- 136,87 mln €



Największe zaskoczenie chyba miejsce 6 i Championship.

2

Całkiem możliwe, że w ciągu dwóch lat sprzedamy zawodników, którzy mieli stanowić o sile środka pola po odejści Xaviego. Tymczasem Xavi, który gra już bardzo przeciętnie, jak na swoje umiejętności i to co pokazywał wcześniej, dalej pozostaje w klubie, odchodzą natomiast kolejni jego ,, następcy".
Najpierw został sprzedany Thiago, za 25 mln euro, a w tym roku, prawdopodobnie odejdzie Cesc, za 40 mln. Przypomnę tylko, że Chelsea sprzedając Juana Matę skasowała, 44 mln euro, za piłkarza, który był totalnie bez formy i większośc meczów spędził na ławce. My za zawodnika, który strzelił 13 goli i zaliczył 16 asyst weźmiemy prawdopodobnie o 4 mln mniej.

Pytanie tylko kogo oddamy za rok???

0

Niestety zatrudnienie trenera bez doświadczenia w Europie, który w ciągu 11 lat pracy zdobył 4 tytuły mistrza Paragwaju nie było najlepszym posunięciem. To zadanie go po prostu przerosło.

Niestety, ale po odejściu Pepa, nie udaje nam się odnaleźc wybitnego trenera, który byłby w stanie odnośić chociażby zbliżone sukcesy do Guardioli.
Mam tylko nadzieję, że nie będzie z nami tak jak z Realem Madryt, który po zwolnieniu wielkiego Vincente del Bosque, nie potrafił obsadzić stanowiska trenera, zatrudniając kolejno:Carlos QueirozJosé Antonio CamachoMariano García RemónVanderlei Luxemburgo Juan Ramón López Caro

0

Wielkie dzięki LeB

0

Ma ktoś może link do całego meczu???

0

Lewemu też kończy się kontrakt w czerwcu 2014, więc może dołączyć do innego klubu za darmo.

0

Ludzie opamiętajcie się, przecież on już przed kontuzją grał słabo. Miał dobre pierwsze miesiące w FCB, reszta to totalna lipa, sporadycznie zdarzały mu się dobre występy. Teraz trafił do Atletico i co dalej to samo, pierwszy mecz z Sevilla tragedia, z Barca w pierwszy meczu strzelił gola, rozegrał przywoity mecz, ale wczoraj znowu przeciętnie...
Jak dla mnie to bardzo przepłacony transfer. Przechodził już w wieku 28 lat za 40 mln. Do klasy Eto'o nigdy się nie zbliżył.

0

Są stoperzy, których łatwiej było wyciągnąc niż Thiago Silvę, czy Aggera, jak Sakho, czy De Sciglio, oczywiście to nie ta sama klasa piłkarska, ale też solidne zabezpieczenie w tyłach, szczególnie Sakho.

Ja osobiście postarałbym się jeszcze o doświadczonego napastnika, w stylu Larrsona, który radził sobie świetnie w barcie. Eto'o jest obecnie do wyjęcia z Anży, ale jego wymaganie finansowe przerosłyby pewnie możliwości klubu, a kolejny z moich kandydatów Antonio Di Natale przedłużył kontrakt. No ale to takie moje marzenia, chociaż przydałaby się typowa 9, bo pewnie na Dongou, który spisywał się bardzo dobrze w presezonie Martino się nie zdecdyuje.

0

Koleś ma ważny kontrakt, więc ma mało do gadania, jeśli klub chce, żeby został to zostanie. Swoim zachowaniem i wypowiedziami może jedynie wpłynąć na zmianę decyzji właściciela.

0

Tylko, że Chelsea podobno wyznaczyła cene za Luiza, w przypadku Silvy o takim czymś nie było mowy.

0

To prawda tylko popełniał też straszne błędy, szczególnie w meczach Premier League.
Jeśli miałby tworzyć parę stoperów z Pique, który też miewa gorsze dni, to może się okazać, że będzie to mieszanka wybuchowa.

0

Mecz FC barcelona vs Santos, będzie można obejrzeć na platformie nc+???

0

W Pucharze Konfederacji jakoś radził sobie z dużo lepszymi obrońcami.
Co ma masa do rzeczy w tym przypadku, jeśli cały czas był złośliwie atakowany...

0

Jest może transmisja tego meczu na platformie nc+???

0

Chodziło mi raczej o zagraniczne kanały, bo na polskich nigdzie nie znalazłem.
Może ktoś ma jakieś info???

0

Mam pytanie nie związane z temat.
Będzie można zobaczyć jutrzejszy mecz Vålerenga Oslo - FC Barcelona na platformie nc+???

0

Taa, w City miałby znacznie mniejszą konkurencję, szczególnie po ostatnich transferach tego klubu...
Jeśli szukał dość pewnego miejsca w skłdzie topowej drużyny to mógł iść do ManUtd

0

A kiedy ty ostatnio widziałeś Kake w składzie Realu...
Gareth to wszechstronny piłkarz, też oglądałem Tottenham i nie dało się nie zauważyć, że często zmieniał pozycję, grając zarówno na lewym, jak i na prawym skrzydle. W Realu sutawiany byłby pewnie na prawym skrzydle, aby swobodnie mógł schodzić na strzał.
Akurat tego zawodnika nie chciałbym widzieć w Realu, bo stanowiłby spore zagrożenie, zarówno dla naszego zespołu, jak i dla innych.

0

pudzifcb
Święta prawda.
Tylko przez głupotę oddano Thiago, brakło tak niewiele, a klauzula wyyniosłaby 90 mln i wtedy nigdzie by się nie ruszył.
Tyle lat był przygotowywany na następcę Xaviego, a pozbyto się go bez żadnych sentymentów i starań o jego osobę.

No ale cóż pozostaje wiara, w to, że Cesc się odbuduje i to on zastąpi Xaviego. Oby nie było z nami, tak jak z kibicami Chelsea, bo pewnie oni też dalej wierzą, że Torres się przełamie i zastąpi Drgobę.

0

Ok, wielkie dzięki :D

0

Thiago wyrasta, na główną postać Bayernu, wczoraj przepiękne kluczowe podanie i wspanaiły występ, dzisiaj bramka, jednak co ważniejsze, to on bierze na siebie ciężar rozgrywania i wporwadzania piłki do gry.
Szkoda, że Barca w taki sposób się go pozbyła i za takie pieniądze. zwłaszcza, że obecnie na rynku płaci się jakieś ksomiczne sumy za piłkarzy Illaramendi 38, Marquinhos 36, Cavani 63...

Wie ktoś może na jakim kanale można zobaczyć ten mecz na platformie nc+???

0

Tylko powiedz mi jedno, jeśli klauzlua jest 18 mln, to chyba Bayern nie jest taki głupi, żeby płacić 2, czy, 3 mln więcej, za nic

0

Miały być wzmocnienia jest wstyd i żenada...
Jak już któryś raz pisze, kupiliśmy zawodnik, która za rok byłby do wzięcia za darmo, za 57 mln euro.
Sprzedaliśmy Thiago za 25, a spokojnie można było wziąść w granicach 35- 38, czyli w okolicach kwoty, jaką0 Real płacił za Illaramendiego, zwłaszcza, że Thiago był po świetnych meczach w turnieju Euro U-21, pamiętam jak zarząd szczycił się, że kupują piłkarzy, przed ważnymi turniejami, bo potem ich wartość rośnie, jak w przypadku Villi i Neymara.

0

O ja faktycznie co ja napisałem...
Sorry, za pomyłkę...

0

Powiedzcie, który transfer za czasów kadencji Rosella, okazał się trafiony w 10??? Chyba tylko Jordi Alba, o ile odkupienie wychowanka, można uznać za dobry transfer.
Poza tym mamy totalne katastrofy transferowe, co za tym idzie pieniądze wyrzucone w błoto, typu Dmytro Chygrynskiy 25.000.000 David Villa 40.000.000 ( sprzedany za 2,1 mln, max 5,1), Keiirrison 14.000.000 €, Eto'o oddany w rozliczeniu za Ibrę, a do tego 49.500.000 €. Czy te tranfersy przeporwadzali normalni ludzie???
W tym roku przychodzi do nas zawodnik, za 57.000.000 €, który po sezonie byłby do wzięcia za darmo!!!
Ostatni było pisane, że Barca złożyła ofertę za Marquiniohsa w wysokości 32 mln euro, czy to nie lekka przesada. Dla porównania odwieczny wróg wyciągnął zawodnika o podobnej wtedy reputacji i umiejetnościach, mam na myśli Varana, za 10 mln euro.
Podsumowując, nasze transfery tototalne dno, dobrze, że mamy wychowanków, bo jeśli mieliby grać zakupienie zawodnicy, to nie wiem gdzie byśmy się znaleźli
Może i ten Valbuena, to byłby nienajgorszy transfer, ale czy nie lepiej walczyć o Thiago Alcantarę???

0

David Villa, odchodzi za maksylanie 5 mln!!!
Jeśli Villa, w stycznie odszedłby z Atletico, to Barca dostanie tylko 2 mln!!!
Pewnie tak sie skończy, że dostaniemy za niego 4 mln, jeśli Villa, po sezonie zdecyduje się odejść z Atletico...
Sprzedajemy jednego z najbardziej cenionych napastników, za bezcen, brak słów, do tego Thiago odejdzie za 18 mln, co tu dużo komentować,..
A zawodnik, który w następnym sezonie byłby do wzięcia za darmo jest sprowadzony za 57 mln...

0

Boajn był sprzedany do Romy, jednak w umowie znajdował się nakaz odkupienia, go przez Barcelonę, za kwtoę 13 mln Euro, po sezonie 2012/ 2013, dlatego tak jest wpisane.
Barca potrzebowała wtedy pieniędzy, a więc sprzedano Bojana, za 13 mln, z obowiązkiem odkupienia, można powiedzieć, że to swojego rodzaju wypożyczenie.
A odnośnie AC Milan, to był chyba tylko wypożyczony z Romy, ale tego, to sam do końca nie wiem.

0

No właśnie nie wiem, czy akurat Barca, to najlepsza opcja dla Thiago, chyba nie z tym trenerem, który mimo, że niektórzy zawodnicy typu Xavi, a zwłaszcza Cesc są w słabszej formie i tak upycha ich na siłę do składu kosztem Alcantary...

0

Nawet, jak sprawa zakończy się pomyślnie i Leo ją wygra, to i tak mimo wszystko plama zostanie, ile teraz ludzi o tym, ile uzna go za winnego. Jeśli nawet okaże się niewinnym, czy tyle samo osób o tym się dowie, ile osób dowiedziało się o akci oskarżenia...

0

Negredo, to oczywiście słabszy napastnik, niż Villa, jednak chyba mi nie powiesz, że ten sezon Villa, miał lepszy niż Negredo...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?