Mario0306
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dzietrzkowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tylko bez vshare te linki jeśliby można
0
Dacie link do dobrej transmisji???
0
Shadow_Man
Tylko, że Busuetes pałzuje w tej kolejce za czerwoną kartę.
W takim meczu osobiście zestawiłbym nastepującą 11:
VV
Montoya - Bartra - Adriano-Adriano
Song - Iniesta - Cesc
Sanchez - Messi - Villa
Powinni wystąpić zawodnicy, którzy szukają formy, typu Alexis oraz Ci, którzy mają wahania, jak np Cesc, który świetne występy przeplata słabszymi oraz Ci, którzy mają mało rozegtanych minut, a wyraźnie ich potrzebują, chodzi mi o Ville
Iniesta i Xavi powinni odpoczywać
0
Ma ktoś link do Hiszpania- Francja???
0
Dokłądnie, Pedro wraca i to jedna z najlepszych wiadomości dla Barcy. Dzisiaj hat- trick przeciwko Białorusi :D
0
Martwi kolejny słaby mecz Fabregasa, niestety jednym dobry nie zamknie ust krytykom. Ciekawe jak jego sprawa będzie dalej wyglądała w Barcie.
Jeszcze bardziej martwi mnie fakt słabej gry Mascherano, to nasz jedyny pewny stoper na GD, a tu trzeci słaby mecz z rzędu, oby poprawił formę do meczu z Realem.
Cieszy za to świetny mecz Tello gol i asysta i przebłysk Alexisa.
No i wreszcie Barca strzelu z dystansu i co lepsze trafia :D
0
Szkoda tylko, że Pique, po przyjściu Shakiry obniżył loty w Barcelonie.
Może narodziny dziecka zmotywują go do lepszej gry.
0
Najgorsze, że Puyol nie zagra w GD, to chyba obecnie nasz najpewniejszy punkt w obronie.
O pique nie ma co nawet mówić, chociaż wychodzą mu dobre mecze, a i Maschedrano zdażają się małe wpadki, jak chociażby ta w meczu z Realem i wczoraj w końcówce, gdzie po jego błędzie bramkę mógł zdobyć Vazquez.
0
Chyba trochę się pospieszyło LFP organizując klasy już 7 października, dopiero co były GD w Superpucharze.
Zbyt wielki natłok GD, a potem duża przerwa, no chyba, że będą kolejne w Lidze Mistrzów, oby w finale. Nic tak nie smakuje, jak zwycięstwo nad realem, a co dopiero w finale LM
VeB!!!
0
Myślałem, że będzie to następca Villi w Barcie, po tym jak wróci z ,, wypożyczenia" ( o ile można to tak nazwać) w Romie, jednak co raz bardziej ten plan się oddala. Bojan w AS Romie, dostawał zwykle szanse z ławki, jako joker, wtedy spisywał się przyzowicie, jednak, gdy wychodził w podstawowym składzie mecze w jego wykonaniu były przeciętne.
Jak dla mnie drugi wielki talent po Giovanim dos Santosie, który nie został oszlifowany. Chociaż gdyby GdS więcej czasu spędzał na treningu, zamiast w klubach, to pewnie teraz miałby pewne miejsce w składzie barcy.
Co do Bojana to pamiętam jeszcze meczez z jego ostatniego sezonu, Krkić wyglądał wtedy świetnie, kiedy były grane pod niego wszystkie piłki, kiedy to on był w centrum uwagi, jednak obecnie w FCB nie ma na to szans, aby to on był pierwszoplanową postacią.
0
Jeszcze jedno.
Dzwi mnie fakt, że dziennikarzem z Hiszpanii, który oddaje swój głos, jest przedstawiciel Marci, przecież to wiadomy punkt dla zawodnika Realu, tak pewnie Iniesta by miał 19 głosów, Leo 18, a CR7 16, bo nie wiem jaki sens jest popierania CR7???!!!
W czym on był lepszy od Messiego???
Mniej goli, mniej asyst gorszy drybling ( CR7 to juz nie to samo, co za czasów gry w Man Utd, gdy nawijał kilku zawodników, za to Leo rozpędzony jest prawie nie do zatrzymania), słabszy przegląd pola, samolubna gra, mniejsze znaczenie dla zespołu. Jedyny co mu trzeba przyznać to silniejszy strzał...
0
Ja osobiście dałbym Złotą Piłkę Messiemu, a to dlatego, że to w końcu wybory najlepszego piłkarza, a nie tego, który więcej wygrał. Oczyiście Iniesta zdobył ME, był tam największą gwiazdą, jednak na miano najlepszego piiłkarza pracuje się cały rok, a nie miesiąc. A Leo, tak jak ktoś wcześniej napisał, bije rekord za rekordem, 50 bramek w lidze, 72 w całym sezonie i takie wyczyn mają nie być nagrodzone???
Ta sprawa jest podobna do tej, kiedy miano najlepszego zdobył Cannavaro. Z tego co pamiętam miał tragiczny sezon, ale zabłysnął na MŚ i wygrał..
To tak jakby dać miano najlepszego sprintera globu Blakowi, czy Powellowi a nie Boltowi. Tak jakby Zamorano powiedział Bolt jest przed resztą, ale ja dałbym nagrodę Blakowi, czy Pawellowi.
Powell ma np. najwięcej czasów poniżej 10 sekund, więc też takie miano by mu się należało, a Blake najlepszy rezultat w tym roku.
0
The Sun
To wszystko tłumaczy radzę, nie czytać i nie emocjonwać się, gdy coś pisze ta gazeta.
Tylko w tym okienku sprzedali:
Hulka do Chelsea
Modricia już na początku lipca do Manchesteru United
Robina van Persiego do Juve
0
adan23
Nie zapominaj, że Alexis to naturalny skrzydłowy, dopiero przed przyjściem do Barcy pdbył pierwsze treningi strzeleckie. Porównywanie, więc jego talentu snajperskiego z Falcao, jest zbędne. Dziwi mnie fakt, że z Villi i Ibry zrobiono skrzydłowych, a z typowego skrzydłowego Alxeisa snajpera...
0
Przyjdzie Falcao i tak samo, jak Ibra i Villa zostanie skrzydłowym, cały jego instynkt strzelecki zostanie zmarnowany. Póki nie zostanie zmienione ustawienie, czy taktyka, nie ma co kupować takiego snajpera, bo jeśli robić z niego kolejnego skrzydłowego, to lepiej wyciągnąc Neymara z Santosu, to jego naturalna pozycja...
0
Dołączam się do pytania katalończyka 100, jest mecz transmitowany gdzieś na Cyfrze+???
0
Shadow_Man
Chociaż nie ma Barce zastępcy za Arbeloę, to Juanfran powinien go z łątwością zastąpić, gdyby del Bosque nie był za Realem, to pewnie on by grał, bo jak się ogląda Atletico to aż ochota popatrzeć, na grę tego prawego obrońcę, prezentującego na pewno lepszy styl gry od Arbeloi. Mam nadzieję, że w nuedługim czasie Montoya zawita na prawej flance defensywy.
0
Mówi się tak o Hiszpanii, bo bez graczy Barcey nie znaczyłaby tyle samo, co z nimi w składzie, za to bez graczy Realu dałoby się jakoś przeżyć, dla przykładu Xabi Alonso, czy Arbeloa prezentują okropnie słabą formę, na tym turnieju...
Jeśli o mnie chodzi, to nie wiem, dlaczego Mourinho jest nazywany, głownie przez kibiców Realu najlepszym trenerem na świecie, człowiek, który mówi, pokażcie mi swoje trofea, wygrał w wielkim realu w ciągu dwóch lat pracy dwa trofea, tyle samo, co w ciągu pół roku di Mateao, a przecież w opini wielu, prowadzi najlepszy zespół.
Sam jest w sidłach swoich wypowiedzi, typu, jak już wcześniej wspomniałem ,, pokażcie mi swoje puchary" . W podobnym stylu wypowiada się CR7, który w tamtym sezonie twierdził, że ważniejsze są indywidualne osiągnięcia, chodziło mu o króla strzelców ligi hiszpańskiej i to on jest najlepszym piłkarzem w tym sezonie, mimo, że Leo zdobył króla strzelców i w LM i lidze hiszpańskiej, to i tak twierdzi, że on jest lepszy.
Jeśli się coś mówi, to należy się tego trzymać :D
0
pawelbarca1993- bo to jest ranking za cały sezon a nie za jesień!!!
0
katalonczyk9- jak dla mnie Eto'o to obecnie najlepszy napastnik świata, nie znam drugiego który z taką powtarzalnością pakuje piłke do bramki rywali!!!
0
Silva Eto'o Messi to może być jeden z najlepszych ataków Primera Division i nie tylko!
0
jasiu20 zgadzam się z tobą co do Guizy ale myślę że Eto'o bedzie grał w pierwszym składzie a Bojan będzie takim jokerem. Co do Henrego to powinien odejść. Jest obecnie najgorszy z trójki Eto'o Bojan Henry to właśnie Henry jest najgorszy!
0
Arshavin według mnie grzałby ławę na EURO nic wielkiego a po drugie pokazał bo był wypoczęty, przecież on nie grał w dwóch pierwszych meczach. Następne dwa mu wyszły, a z Hiszpanami znowu nic nie pokazał to nie jest wielki piłkarz. Wielcy potrafili zagrać cały turniej na wielkim pozoimie jak Xavi czy Silva (co prawda grali 5 meczy) ale to i tak więcej niż Arshavin.
Osobiście jestem zwolennikiem pozyskania Silvy lub Robinho. Chciałbym aby Eto'o pozostał, a odszedł Henry który obecnie nic nie pokazuje.
0
Powinni się chcieć pozbyć Henryego a nie Eto'o. Po pierwsze Eto jest młodszy a po drugie jest w tej chwili obecnie lepszym napastnikiem od Henryego..