Mario0306
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Dzietrzkowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sandu!
Według transfermarkt.de:
Alexis Sánchez Udinese Calcio 26.000.000
Kun Agüero Atlético Madrid 45.000.000
więc różnica spora.
0
Stelios23
Bo Sanchez, to jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, ma ogromny potencjał, ale jako skrzydłowy, albo na podobnej pozycji, jaką obecnie zajmuje Messi, tylko w barcie jest marnowany, jako zawodnik, który stoi przy skrzydle, ma zakaz wchodzenia w drybling, wycofuje piłkę, albo szuka Messiego w polu karnym.
Jeśli nowi zawodnicy, którzy przyjdą na jego miejsce, mają być w podobny sposób marnowani, to ja obsadziłbym tą pozycję wychowankami, bo obecnie Tello nie prezentuje się obecnie gorzej, jako skrzydłowy, niż Sanchez, czy Villa, on nie kosztwał nic, a wspomniana dwójka przyszła za ogromne pieniądze.
0
Hasz29
Tak to prawda, że w takich meczach mogliby grać razem, jednak ile takich meczy jest w przekroju całego sezonu???
No i na dodatek zważywszy na wysoką tygodniówkę Toure, ten transfer raczej nie ma szans.
0
Kamil689
Raczej w City nie ustawią Alexisa, an szpicy, tylko na skrzydle. To w Barcie zaczął grać jako napastnik, dopiero u nas przeszedł pierwsze treningi strzeleckie, typowe dla snajperów i raczej nie przyniosły one spodziewanego skutku, tak sao, jak zmiana pozycji. W Chile Alexis, gra na pozycji podobnej, jak u nas Messi i może w takie roli, albo roli skrzydłowego widzi go Mancini.
0
Hasz29
Tylko po co nam taki klasowy zawodnik, jak Yaya Toure, skoro mamy na tej samej pozycji Busquetsa, któryś z nich musiałby siedzieć na ławce, a po drugie mamy już SOnga, który gdyby się rozwijał, będąc w rytmie meczowym całkiem prawodopodbne, że zbliżyłby się do poziomu Toure. Niestety jedną z wad Songa jest brak szybkości...
Za to Aguero popieram w 100%!!!
0
Skład jest o tyle beznadziejny, że na ważne mecze wystawiany taki sam, to jest chyba klucz w tym wszystkim, że skoro wychodzi taki sam skład, to łatwiej ustawić pod niego taktykę...
0
Panowie, po co się denerwujecie nad dzieckiem z madrytu, pewnie trzy miesiące temu zaczął kibicować zespołow, a teraz myśli, że są niewiadomo kim, chyba już zapomniał, albo w ogóle nie wiedział co się działa w poprzednich sezonach z Gran Derbi.
Zostawcie go niech sobie pisze i nie dajcie się prowokować bydłu, bo szkoda nerwów.
0
bazyli
Dużo w tym racji, może i Tito brakuje charyzmy, jednak jest świetnym strategiem. To on znalazł odpowiednią pozycję Ceskowi, który za Guardioli rozegrał dobre cztery pierwsze miesiące, gra Iniesty na skrzydle też wyglądał o wiele lepiej za jego panowania, no i na plus zasługuje jego jego start z drużyną, która wydawał się wypalona, niestety teraz go brakuje.
Tito miał tą przewagę, że to często on tworzył taktykę na mecz, co przyznawał sam guardiola, Roura jest nowicjueszem...
Ale tak jak mówisz transfery Pepa to tragedia...
0
Śmieszy mnie, jak ktoś mówi, że Messi był niewidoczny we wczorajszym meczu, jemu po prostu nic nie wychodziło, otaczany przeciwnikami, albo nie miał komu podać i wycofywał do tyłu, albo tracił
cr7realmadrid
nawet 20 % bramek Leo nie zdobył po dograniu Iniesty i Xaviego, za to Penaldo popisał się wczoraj 6 strzałami, trafił gola z karnego i z pięciu metrów, do prawie pustej bramki... jeśli ktoś tu pakuje piłki do pustej bramki to chyba CR.
0
Henry95
Dobrze powiedziane, może nie do końca równość, ale zawodnicy, którzy wezmę na siebie ciężar gry, gdy Leo jest świetnie pilnowany
0
Dla mnie główny powód, to odpowiednie ustawienie się przeciwników i kolejny już raz wyłączenie z gry Messiego. Leo jest podwajany, czy też potrajany w środkowej części boiska, tak, że nie może się w ogóle rozpędzić, a jak już to zrobi ,, dostaje kosę'' od jakiegoś zawodnika ( przykład Mexes). Takie działanie przeciwników uniemożliwia również rozgrywanie piłki Messiemu. Trenerzy powinni się tym zająć, bo w taki sposób Barca z wyłączonym Messim traci ogromnie dużo.
0
Geble
Tak pewnie przez to, że był chory zniknął w meczu, Daj spokój, nie widzisz co obecnie robią drużyny przeciwne, Leo jest podwajany, czy też potrajany w środkowej części boiska, tak, że nie może się w ogóle rozpędzić, a jak już to zrobi ,, dostaje kosę'' od jakiegoś zawodnika ( przykład Mexes). Takie działanie przeciwników uniemożliwia również rozgrywanie piłki Messiemu. Trenerzy powinni się tym zająć, bo w taki sposób Barca z wyłączonym Messim traci ogromnie dużo.
0
Geble
Może trochę kultury na forum
Obejrz mecz potem pogadamy
Chciałem tylko napisać, że Villa to według mnie kolejny zły transfer Barcelony na przestrzeni ostatnich kilku lat.
0
Chodzi mi o beznadziejną grę, Villi, a szczególnie o jego ustawianie się na boisku, drużyna rozgrywa, akcję, dokładnie ją konstrując, a on niweczy cały wysiłek, ustawiajac się na spalonym.
Powiedz mi jakie to są bramki, o jakiej wartości, zazwyczaj na dobicie przeciwnika, jak widzę, jak Villa wykańcza akcję, nie patrząc w ogóle jak ustawiony jest bramkarz, to nie chce mi się wierzyć, że daliśmy za niego 40 mln, w tym samym czasie za podbną kwotę do wyjęcia był Aguero
0
Geble
No i co ten Twój klasyczny napastnik ( za 40 mln euro) zrobił, wszedł i miał jednego spalonego, oto wkład Villi w grę w tym sezonie, no może poza ostanim meczem, gdzie fantastycznie odnalazł się w polu karnym
Jakoś nikomu na początku sezonu nie przeszkadzało, że nie mamy klasycznego napastnika, wszyscy zaczynają na to narzekać, jak Barca obniży loty i przegrywa
0
dycha_16
Chelsea nie była mistrzem autobusu, a raczej miał dziurawą obronę, Barca w dwumeczu oddała 46 strzałów, miała dwie poprzeczk i dwa słupki. W pierwszym meczu stworzyli sobie mnóstwo sytuacji np. poprzeczka Alexisa, słupek Adriano i Busqetes, który przestrzelił nad bramką z kilku metrów. Chelsea w drugiej połowie drugiego mecz ustawiła wręcz strefę z piłki ręcznej i dlatego tak trudno było wejśc z piłką w pole karne ( dziwię się czemu Barca wtedy nie strzelała z dystansu). AC Milan grał inaczej pozbawaili naszych piłki na 20- 30 metrze i często tam kończyli akcje, gdy Chelsea próbowała coś takiego robić, Barca stwarzał sobie świetne sytuacje.
Milan wykazał się w tym meczu zdyscyplinowaniem i fantastyczną obroną, więc przeciwko nim bedzie trudniej strzelić gola nawet na Camp Nou, a trzeba tej sztuki dokonać, dwa, a nawet trzy razy, bez dogrywki.
W tym meczu zabrakło strzałów z dystansu, Iniesta oddał jeden i jak była to groźna sytuacja, również Pique mógł wcześniej iść w pole karne i zbierać piłki z dośrodkowań.
0
Mourinho najlepszym trenerem wszechczasów... bez komentarza.
Zdecydowanie ustępuje sir Alexowi Fergusonowi, trener, który spędził w jednym klubie 26 lat, przejął klub w rzosypce, musiał dokonać kilku zmian pokoleniwoych i na dodatek wygrał 35 trofeów zdecydowanie zasługuje na to miano ( a gdyby nie Barca prawodpodbnie miałby w dorobku 4 LM)
Nie zachowuje się jak Mourinho i nie ucieka po 3 sezonach z każdego klubu, tak pewnie będzie i w przypadku Realu, pozostawiając wyćeńczony i słabo grający zespół. Największą sukcesem The Speciał Five jest chyba wygrana LM z Porto, jednak nie zapominajmy, z kim wtedy grał w finale z AS Monco i kto je trenował Dider Deschump, który w półfinale wyelminował Real Madryt. Gdyby to on wygrał wtedy LM, mówilibyśmy o jego geniuszu i wielkości, bo pewnie dostałby lepszy klub, niż zdegradowany Juventus...
0
MESSIah16
Od Goetze, chyba lepszy jest Reus, ale to tylko moja opinia ;p
0
Villa, nie gra na swojej nominalnej pozycji, jednak jako napastnik powinien umieć upilnować spalonego i wykańczać akcje z zimną krwią... Henry się dostosował do nowej pozycji, chociaż trochę to zajęło.
Co do obrońcy, to nie wiem, czy Sakho jest tak łatwy do wyjęcia, obecnie to on tworzy parę toperów z Thiago Silvą.
Osobiście uważam, że najlepszy byłby Hummels, świetnie wprowadza piłkę do gry, to jego głowna atut, jeśli chodzi o tą pozycję w FCB. Jeśli nie on, to moze ktoś z trójki: Kompany, Vermaelen, czy też moze Vertonghen. Chociaż wszyscy trudni do wyciągnięcia, szczególnie Komapny.
0
kumkwat1907
To kto ma odejść i zrobic miejsce Villi??? Cuenca nie bądź śmieszny. W tym przypadku zadecydują względy finansowe, a nie sportowe. David zarabia około 8 mln ( tak mi się wydaje), więc to on musi zrboić miejsce neymarowi. barca już wydaje najwięcej na pensje spśród wszystkich drużyn sportowych, więc utrzymywanie tych dwóch zawodników, nie ma racji bytu. Zwłaszcza, że Villa, nie daje drużynie, większość czasue spędza, na ławce, a jak wchodzi do gry, to gra przeciętnie...
0
cule80
Według mnie Villa nie porywa w Barcelonie.. Miał świetne cztery pierwsze sezony, potem było coraz gorzej i gorzej. Jednak jego wielką zaletą było to, że strzelał w ważnych meczach np. z Realem, czy United. Na uwagę zasługuje jednak fakt, że psuje za dużo sytaucji sam na sam w porównaniu z resztą drużyny, no i jego najgorsza ceach, to nie umiejętność upilnowania spalonego, ileż mozolnie konstruowanych akcji, jest przez niego niszczona, tylko z tego powodu, że nie upilnuje spalonego. Oczywiście moze się to zdarzyć, raz, czy dwa nawet w jednym meczu, ale on ma tych spalonych w danym meczu po cztery i co gorsza w każdym spotkaniu taka sytuacja ma miejsce. W dodatku, nawet porównując do Alexisa mniej walczy o odbiór piłki, po jej stracie, no i jeszcze widać, że relacje z Messim nie są w najlepszym porządku.
Osobiście jestem za jego odejściem.
0
FCBMQUC
Ja jak oglądam Liverpool, to bardziej widzę problem ze skrzydłowymi.
Sam Steerling nie daje rady, dlatego szukają mu pomocy, chociażby w postaci: Alexisa, Tello, czy Deulofeu...
Co do środka pomocy, to jest: Gerrard, wypożyczony Sahin i bardzo dobry rozgrywający Allen, więc bardziej widziąbym w L' pool klasowego skrzydłowego, no i w ostateczności jakiegoś dobrego rozgywającego, jak chociażby Diego
0
Eoren
Też chyba wybrałbym Porto :D
Galatasaray, to zawsze ciężki przeciwnik, szczególnie na własnym stadionie, a do tego nie oszczędzają zawodników rywali.
Chociaż, to najsłabszy zespół, na który możemy trafić lepiej się ich wystrzegać.
Milan i Arsenal grają obecnie przeciętnie, ale kto wie, co będzie w lutym.
0
W tym tkwi siła Szachtara, że on w przeciwieństwie, do drużyn np. polskich nie pozbywa się swoich gwiazd, po jednym udanym sezonie.
Zawodnicy, którzy tam grają, są już od kilku dobrych lat ( Willian, Luiz Adriano, fernandinho), dzięki czemu świetnie się rozumieją. Co roku dochodzi tylko do kosmetycznych zmian, typu wymiana jednego, zawodnika z pierwszej jedenatski, czy poszerzenie łąwki rezerwowych.
Szkoda, że polskie kluby nie potrafią zatrzymać klasowych zawodników u siebie, póki to się nie stanie ciężko o ligę mistrzów, a jak ktos już się do niej dobije, to pewnie skończy z 15- 20 bramkami w plecy i 1,2 strzelonymi...
Wie ktoś może kiedy jest losowanie LM???
0
Lionel|Messi|10
Gra się na tyle na ile przeciwnik pozwala...
Celtic wiedział, ze nie będzie prowadził gry, więc ustawił się tak, a nie inaczej. Dwa gole strzelił i to im wystarczyło, bardziej zastanawiałbym się nad grą Barcy i tym co prezentuje obrona ( i ten aspekt krytykował niż to jak bronił Celtic) , bo większość celnych strzałów na bramkę w tym sezonie, jest równoznaczna za golami.
To jak wczoraj Barca pokryła przy rożnym, to jakieś nieporozumienie, koleś wziął z 12 metrowy rozbiego inikt się nim nie interesował, nie może być takiego czegoś w zespole DUmy Katalonii.
W przodzie też nie jest za wesoło, Alexis to totalne dno w tym sezonie, Pedro miał świetny początek, teraz trochę przygasł, a Villa może strzela, ale niestety nie wnosi duzo do gry, przynajmniej moim zdanie.
0
O ile wiem, to w przpadku Affelaya, nie ma opcji pierowkupu, ani żadnej ceny. Jest to zwykłe wypośyczenie.
Ale nie jestem pewien na 100%!!!
0
adomatoposon dzięki wielkie za info.
Niestety z tego co widziałem to SportKlub, nie ma transmisji, chociaż zawsze mieli Puchar Króla, ale w ty roku pozbyli się części praw do transmisiji m. in. do meczów z ligi brazylijskiej :(
0
Czy mecz będzie transmitowany na jakimś kanael z Cyfry+???
0
Przepraszam, że tak nie związane z tematem.
Ma ktoś link do meczu Radwańskiej???
0
Dobra już mam dzięki