Jedyne co mnie wkurza to ,ze kibice. Barcelony to turysci bo juz dawno powinno byc linczowanie tego barto zasranego co niszczy klub od srodka jak kornik drewno juz zniszczyl La Masie Barce B a teraz pora na głowny klub.
Tego negatywnego obrazu juz sie nie da zatrzec dopóki bedzie ten zarzad. Laporta musi wrócić bo to był jeden z lepszych jak i nie najlepszy włodarz klubem
No to teraz zostanie nam ogladac i tak juz zenujaca Barcelone a bez chomiczka to juz w ogole jedyne co zostało to nadzieja ,ze jakims cudem będą wygrywac
Komentarze
0
Szkopek to szkopek na bramce juz mamy jednego szfabka i porusza sie jak by mu ktos kij w d. wsadził
0
Jedyne co mnie wkurza to ,ze kibice. Barcelony to turysci bo juz dawno powinno byc linczowanie tego barto zasranego co niszczy klub od srodka jak kornik drewno juz zniszczyl La Masie Barce B a teraz pora na głowny klub.
1
A ja bym sie nie zdziwił bo dla takiego zarzadu jaki jest obecnie to dziwie sie ,ze tylko Neymar uciekł
2
Jaki zarzad taki klub ponizenie Barcelony trwa przez tych sku...
0
Oby nie zadnych szkopkow sztywniakow drewna nie pasuja do Barcelony
8
Tego negatywnego obrazu juz sie nie da zatrzec dopóki bedzie ten zarzad. Laporta musi wrócić bo to był jeden z lepszych jak i nie najlepszy włodarz klubem
3
Ot zamienił stryjek siekierke na kijek szkoda ,ze nie wydał na ten transfer 222 baniek ale za pewne był by skłonny do tego
2
Jaki zarzad taki klub ponizenie Barcelony trwa przez tych sku...
2
Taki Juventus np jak by chciał kupic takiego Paulinho 30 letniego to by kwota była maks 10 mil.
2
No to teraz zostanie nam ogladac i tak juz zenujaca Barcelone a bez chomiczka to juz w ogole jedyne co zostało to nadzieja ,ze jakims cudem będą wygrywac