Mario81
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Gorzów Wielkopolski
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkopek to szkopek na bramce juz mamy jednego szfabka i porusza sie jak by mu ktos kij w d. wsadził
0
Jedyne co mnie wkurza to ,ze kibice. Barcelony to turysci bo juz dawno powinno byc linczowanie tego barto zasranego co niszczy klub od srodka jak kornik drewno juz zniszczyl La Masie Barce B a teraz pora na głowny klub.
1
A ja bym sie nie zdziwił bo dla takiego zarzadu jaki jest obecnie to dziwie sie ,ze tylko Neymar uciekł
2
Jaki zarzad taki klub ponizenie Barcelony trwa przez tych sku...
0
Oby nie zadnych szkopkow sztywniakow drewna nie pasuja do Barcelony
0
Do tej Barcy jak najbardziej zagubionej
2
Taki Juventus np jak by chciał kupic takiego Paulinho 30 letniego to by kwota była maks 10 mil.
3
Ot zamienił stryjek siekierke na kijek szkoda ,ze nie wydał na ten transfer 222 baniek ale za pewne był by skłonny do tego
0
Nie tak dla zartow tylko kibicuje od 1995 bo tak naprawde to juz od 1994 ale jeszcze wtedy jakos wolałem PSV
0
Paco raczej pakuj sie bo gole dla ciebie sa tak ciezke w zdobywaniu jak dla Mascherano
2
No to teraz zostanie nam ogladac i tak juz zenujaca Barcelone a bez chomiczka to juz w ogole jedyne co zostało to nadzieja ,ze jakims cudem będą wygrywac
0
Jak wszyscy wiemy to pewnie Munir zamiast za 20 mil. sprzedac go to pewnie sie zadowola 2 mil. Albo za darmoche oddadza. Polityka kupic drogo sprzedac tanio
0
Wlasnie mowie o tym
0
Ok był to przekret tego oszusta barto bo 40 mil za 30 latka bez jakich kolwiek sukcesow na ziemi europejskiej. Ale nie stawiajmy krzyzyka na tym zawodniku. Był tak słaby ,ze chciał zakonczyc kariere po przygodzie w ŁKS ale jak to mowia spiął posladki i wziął sie chłopak do pracy i moze nie ma umiejetnosci jakis wybitnych ale ciezka praca nadrabia i walecznoscia. A nam jest brak takich zawodnikow bo mamy talenty gwiazdy ale nie maja charakteru
0
Komentarz usunięty
0
To przecietny bramkarz i bardzo sztywny zero elastycznosci dla tego nie pasuje do Barcy
0
Ok pingwinku poprawiam sie 5:1 sorka za babola ale mało istotne czy 5 czy 6 było lanie i tego juz nie cofniesz nie stety
0
Barca ostatnie 15 lat to nigdy nie miała klasowego bramkarza, miała dobrych Bravo i ostatnie 2 lata w Barcy Valdes bo wczesniej to tez był bardzo słaby z ogromna iloscia błedow po ktorych padały glupie bramki.Problem lezy w obronie Pique to juz nie jest ten sam co był ,Alba tez regres no a na prawym skrzydle to po odejsciu Alvesa jest masakra. Srodek pola to tylko Buskets ale i on miewa glupie wpadki. Suarez bez Neymara jest jak zagubione dziecko, Messi nie zawsze bedzie dzwigał trudy meczu to tylko człowiek i sam nie wygra meczu w pojedynke
0
Co sie spodziewac po takim trzenerze zero sukcesow jego sukces to byc trenerem slabego A.Bilbao. A teraz sukces najwiekszy ,ze jest trenerem Barcy tylko oby sie nie skonczyło na srodku tabeli
0
No i standardowe lanie 6:1 w dwu meczu a jak by liczył na wyjezdzie bramki ×2 to juz mamy 8:1 Takiego lania od realu dawno nie było. Realnie patrzac na Real i Barce to jest przepasc spora taka jak była jeszcze pare lat temu w druga strone. Real zbudował solidna młoda druzyne ktora przez pare lat bedzie rzadzic. Taka kolej rzeczy. Mozna tylko podziekowac panu barto za to co sie dzieje w klubie. Jak w tym sezonie nie zmieni sie zarzad to raczej Messi na nastepny sezon bedzie juz biegał po murawie ale w innych barwach.
0
Stołki i brudne intere$y Za transfer Neymara wziął kupe kasy na swoje konto od Arabusow to było zaplanowane juz od tego kontraktu co smieszna klauzula 222 mil. Z takim zawodnikiem jak sie odnawia kontrakt to raczej kwota powinna byc minimum 350. Ale to było zaplanowane z szejkami z PSG
0
Brednie bzdury az na wymioty idzie. Gdzie jest La Masia ? Od czasow tego złodzieja Rasella i teraz tego jego marionetki zaden młodzik sie nie przebił do 1druzyny bo wiekszosc poodchodziła ze szkółki albo z Barcy B. Nie mowie tu o Sergi Roberto czy Samperze lub Aleni bo oni juz byli za czasow Laporty kształceni. A nowych twarzy brak i nie zanosi sie zeby sie pojawiały bo przez tych dwoch skur.synow została tradycja zrujnowana
0
Nie wiadomo czy sie smiac czy płakac. Ale tak sie załatwia swoje prywatne interesy. Tak samo bylo z Neymarem i z Mathieu
0
Niech sobie wsadza ten komunikat w .... Kazdy wie , ze to oszust ten cały Barto. Wyszło po latach,ze Laporta jest i był czysty jako włodarz Barcy a ten pomiot i piesek swego Rosella najgorszego przestepcy i złodzieja. Wyjdzie po latach te całe uklady z Qatarem i Chinolami
0
Od ch... i kawałek
0
Nie.
0
Nie oszukujmy sie Real kadrowo jest mocniejszy ma tez trenera lepszego juz o zarzadzienie nie wspomne bo tu jest chyba najwieksza przepasc. (Liga) -zeby byc na drugim miejscu w tabeli (Real poza zasiegiem) to trzeba tez sie jeszcze wzmocnic bo jak ostatnimi laty jest jeszcze 3 siła Atletico plus zawsze jakas niespodzianka sie trafi co bedzie w pierwszej 4. (Liga mistrzow)- krucho to widze jest przynajmniej w europie 5 klubow mocniejszych od nas i raczej nic nie zdziałamy w tym sezonie
8
Tego negatywnego obrazu juz sie nie da zatrzec dopóki bedzie ten zarzad. Laporta musi wrócić bo to był jeden z lepszych jak i nie najlepszy włodarz klubem