Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Xpert77 Ty się zastanów
3
@Deviler To już tańce lewego są czasem mniej krindżowe
4
@dejwor Proste że tak, dopóki nie znajdziemy trenera któremu się poszczęści i kadra zagra 5 w miarę dobrych meczy
0
@tristan87 No pierwszy raz typa bez czapki widzę i takiego ulanego, gdyby nie głos to bym nie uwierzył
0
@marcin62 Kurła dawno ostrego nie widziałem, przecież chłop teraz wygląda jak jakiś stary perkusista z metalowego bandu
1
@FcPortoFan1999 Ta akurat wcale nie jest jakaś super dziwna, nijak się ma do płaskoziemców
1
@juarez Paradoksalnie ta Portugalia wygrała właśnie z tym trenerem którego chcesz zmienić za brak charakteru xD
1
@FcPortoFan1999 Jak to nie, Dżordż Busz zorganizował
0
@krol211 Spoko tiburon też wróci do bycia drewnem
0
Komentarz usunięty
16
@Barcasub Pewnie jakiś homoseksualny żyd
0
@Qlimax86 Z tego na bank będzie kontynuacja przez innych użytkowników
1
@icon3520 A więc jesteś zwyczajnym kibicem sukcesu, spokojniejszym, ale nie ma się czym chwalić
2
@Popitek12 Co linijka to większa bzdura, piłeś co? xD
7
@Kamiloza91 Najlepszy polski piłkarz w historii dołącza do ukochanego klubu i w debiucie zdobywa Mistrza Hiszpanii zostając królem strzelców i jednym z głównych architektów tego sukcesu dokładając jeszcze Superpuchar Hiszpani. Nie wiem jak można czegoś takiego żałować. Nawet jeśli na ten moment gość jest do wywalenia to będę pozytywnie wspominał jego pobyt
3
@tbas Z jednej strony tak, a z drugiej Anulka sama daje ludziom pożywkę do nakręcania beki i hejtu. Te wszystkie filmiki ze zmysłowym ocieraniem się o hiszpańskich "braci" są niesmaczne i jeśli ona ma taką potrzebę ich opubliczniania to musi się liczyć że nie każdemu się to spodoba, nawet jeśli sam Robert nie ma z tym problemu. Osobiście mam mieszane uczucia do tego i staram się zdystansować, ale część mnie gdzieś tam nie lubi Ani i chętnie dam herba jak tylko widzę żarciki z nią związane
4
@barcelonaLM Istnienie baraży nie daje gwarancji, jak ktoś ma spie*dolić tak prostą czynność jak awans na euro to tylko obecna repka
1
@Cygan BRC Oj lewy lewy lewy, jak mogłeś to zrobić z cyganem
5
@Katalończyk 99 Ale ona i tak to będzie wstawiać, bo ma wy*ebane na opinie, a Ty się tylko denerwujesz
7
@Katalończyk 99 Zawsze możesz jej nie śledzić na insta czy tam gdzie ją śledzisz, mi się ten paszkwil nigdzie nie pojawia
9
@partymaker Niemcy w ogóle produkują najlepsze rzeczy, Lidle, samochody, Goticzka, cyklon B
3
@Jakchcesz Fejsbuk dla boomerów to wymówka dla tych co lubią ciumkać elona po jajkach
2
Ten nowy wygląd reakcji "haha" na fejsie taki zbyt przyjazny, już nie da się kogoś tak wyśmiać po chamsku
1
@KSSniper Żałuję że zacząłem oglądać tenis dopiero jak się szał na Ige zaczął, jednak oglądanie Fedexa w akcji musiało być świetne. Dobrze że się załapałem chociaż na parę fajnych pojedynków Nadala z Djoko
0
@Pavlogoalkeepe Nikt mu nie kazał robić z siebie buntownika, wiedział jakie są wymogi, więc tak, został słusznie usunięty :P
0
Mina smutnego/wkurłionego Niedźwiedziewa to miód na moje serduszko
2
@MesQueUnClub96 Sprawiedliwie usunięty. Miał wybór jak inni tenisiści, ale wybrał czapkę foliową zamiast szlemów
0
Rusek kaleka xD
6
@Deviler Od kiedy żubrówka zmieniła nazwę
0
@lntrowertyk Siedziałbym z przodu na pasażerce i dopingował zmieniając go co jakiś czas i stwarzać jeszcze większe zagrożenie