1

@AdiKingu96 Ktokolwiek by nie wygrał i tak najlepiej wyjdzie na tym Ukraina

2

@maroon No co dobrze powiedziało. Nie czuje się specjalistą, bo czuje się specjaliszczem

5

@FcPortoFan1999 Panie Areczku dla pana co najwyżej 1:1 po golu w końcówce spotkania

0

@FcPortoFan1999 On ma "can't think" bo nie ma "brain"

1

@John_Doe Zyskać zyskali, ale czy najbardziej? Biorąc pod uwagę straty to chyba nie

14

@AdiKingu96 Haha jednak upały dalej są

0

@Cvzx Gdzie takie info znalazłeś

0

@TheEvilmaster85 Sakera se zobacz z WK na YouTube albo Stalowy Szok. Kura i Ejdżej też spoko

1

@SenseiFCB Mam rodzinę mieszkająca tam na stałe i pier*olneli śmiechem jak zobaczyli ten ranking najlepszych miast do życia xD Hajs dobry się zarabia, ale widocznie to nie wszystko

1

@WiernyKibicToJa Oprócz wyżej wymienionych to wieża widokowa Donauturm i Prater

42

@KrychaFCB Niko paź

0

@wojopancer
1. Raphinha
2. Richarlison
3. Malcom
4. Paulinho
5. Marquinhos

0

@Rust_Cohle Chłop od tych sterydianów mózg ma przeżarty to taktycznie pada, więc racja

1

@MesQueUnClub96 Dobrze młody, wyjaśniaj pseudo pakera

20

@barcelonaLM Dlaczego to zawsze musi być jakiś prosiak w zielonych włosach xD

6

@Deviler Też tak uważam, co sezon zresztą więc kiedyś się trafi

0

@arasz1819 La bamba jak podłapie temat to nie ma zmiłuj

3

@pt9 Na szczęście rimejk Goticzka się tworzy, nowe Wiedźminy tak samo

18

@DonMatteo901 A Tyskie, które reklamują nie miało czasem hasła "przejdźmy na Ty?" xD Szkoda że gość mu tak nie zripostował

1

@Pressinho Na 150 odrazu

4

Ale się pogoda zbugowała w Małopolsce, cały tydzień słońce ma być xD

1

@Isso89 Fajna jest, współczuję jak komuś nie podchodzi, muszę kinówke tylko nadrobić

0

@barteq Ostrożnie bo tu zaraz cię zjedzą że jak możesz superke oglądać

9

@Krzychuu_77 Aż się boję wchodzić na apke mbanku xD

0

@VegetaPolska To musi być jakaś zwykła sztuczka, Mr Satan i tak go poskłada

1

@Pawlak1992 Jedno z lepszych anime, więc manga zapewne również, nawet się nie zastanawiaj tylko odpalaj

7

@MesQueUnClub_87 Takie sytuacje że Ci się zaleje smartfon to spora rzadkość, chyba że nie wiem chodzisz z telefonem pływać albo jesteś po prostu kaleką :D O wiele bardziej funkcjonalne byłoby mieć spowrotem dostęp do baterii jak w starych telefonach, po za tym uważam że znajdą na to jakiś złoty środek

0

@Sergio_Devils Dziwi Cię to? Tu jest taki sam płacz jak madryciakom dadzą karnego, wszyscy siebie warci xD

3

Mecz do zapomnienia, trenować chłopy bo inaczej będzie ujnia

1

@Comfortable_ Posta to se każdy napisać umie, trza było postawić hajs na karniaczka Robercika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?