Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AdiKingu96 Ktokolwiek by nie wygrał i tak najlepiej wyjdzie na tym Ukraina
2
@maroon No co dobrze powiedziało. Nie czuje się specjalistą, bo czuje się specjaliszczem
5
@FcPortoFan1999 Panie Areczku dla pana co najwyżej 1:1 po golu w końcówce spotkania
0
@FcPortoFan1999 On ma "can't think" bo nie ma "brain"
1
@John_Doe Zyskać zyskali, ale czy najbardziej? Biorąc pod uwagę straty to chyba nie
14
@AdiKingu96 Haha jednak upały dalej są
0
@Cvzx Gdzie takie info znalazłeś
0
@TheEvilmaster85 Sakera se zobacz z WK na YouTube albo Stalowy Szok. Kura i Ejdżej też spoko
1
@SenseiFCB Mam rodzinę mieszkająca tam na stałe i pier*olneli śmiechem jak zobaczyli ten ranking najlepszych miast do życia xD Hajs dobry się zarabia, ale widocznie to nie wszystko
1
@WiernyKibicToJa Oprócz wyżej wymienionych to wieża widokowa Donauturm i Prater
42
@KrychaFCB Niko paź
0
@wojopancer
1. Raphinha
2. Richarlison
3. Malcom
4. Paulinho
5. Marquinhos
0
@Rust_Cohle Chłop od tych sterydianów mózg ma przeżarty to taktycznie pada, więc racja
1
@MesQueUnClub96 Dobrze młody, wyjaśniaj pseudo pakera
20
@barcelonaLM Dlaczego to zawsze musi być jakiś prosiak w zielonych włosach xD
6
@Deviler Też tak uważam, co sezon zresztą więc kiedyś się trafi
0
@arasz1819 La bamba jak podłapie temat to nie ma zmiłuj
3
@pt9 Na szczęście rimejk Goticzka się tworzy, nowe Wiedźminy tak samo
18
@DonMatteo901 A Tyskie, które reklamują nie miało czasem hasła "przejdźmy na Ty?" xD Szkoda że gość mu tak nie zripostował
1
@Pressinho Na 150 odrazu
4
Ale się pogoda zbugowała w Małopolsce, cały tydzień słońce ma być xD
1
@Isso89 Fajna jest, współczuję jak komuś nie podchodzi, muszę kinówke tylko nadrobić
0
@barteq Ostrożnie bo tu zaraz cię zjedzą że jak możesz superke oglądać
9
@Krzychuu_77 Aż się boję wchodzić na apke mbanku xD
0
@VegetaPolska To musi być jakaś zwykła sztuczka, Mr Satan i tak go poskłada
1
@Pawlak1992 Jedno z lepszych anime, więc manga zapewne również, nawet się nie zastanawiaj tylko odpalaj
7
@MesQueUnClub_87 Takie sytuacje że Ci się zaleje smartfon to spora rzadkość, chyba że nie wiem chodzisz z telefonem pływać albo jesteś po prostu kaleką :D O wiele bardziej funkcjonalne byłoby mieć spowrotem dostęp do baterii jak w starych telefonach, po za tym uważam że znajdą na to jakiś złoty środek
0
@Sergio_Devils Dziwi Cię to? Tu jest taki sam płacz jak madryciakom dadzą karnego, wszyscy siebie warci xD
3
Mecz do zapomnienia, trenować chłopy bo inaczej będzie ujnia
1
@Comfortable_ Posta to se każdy napisać umie, trza było postawić hajs na karniaczka Robercika