Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 No właśnie w tym sęk że od początku on nie nadawał się na takie betony jak Atleti czy Chelsea, sporo ludzi o tym pisało w tym i ja, moim zdaniem w Barcy mógłby wrócić do poziomu z Benfici
1
@Rewolucja123 Wystarczy przypomnieć sobie jak w poprzednim sezonie wyglądała nasza gra z Pedrim w składzie i bez niego, gość nie potrzebuje robić liczb żeby mieć wpływ na grę zespołu, Ansu jak już robi te liczby to nie wnoszą one aż tak dużo, ot różnica między nimi
0
@Rewolucja123 No widzisz Ansu też nie pasuje, a mimo to jesteś w nim zakochany po uszy bo wychowanek, imo prędzej Felix odpali niż nasz połamaniec
1
@barcowy1899 Przez całą karierę być może
0
@Rewolucja123 Nie skreśliłem go, po prostu wolę Felixa na jego miejsce, a jeśli Ansu ma się rozwinąć to zrobi to na wypożyczeniu
3
@Rewolucja123 Serio porównałeś gole i asysty stopera do napastnika? xD Liczby to coś więcej niż 2 głupie staty
1
@Rewolucja123 Po za tym piszesz tak jakbym go skreślił całkowicie, a odejście na wypożyczenie czy definitywny transfer może mu tylko pomóc, u Nas chłop się spalił
0
@Rewolucja123 Żeby przez pół sezonu robili jakieś liczby, lepsze to niż przez sezon dawać c*ujnię i z dumą nosić 10 na plecach, przecież to jest żart xD
1
@Rewolucja123 Tylko że Pedri i Araujo wracając po kontuzji są w stanie przeważnie wrócić na topowy poziom, natomiast ten paździerz którego bronisz po 2 czy tam 3 operacjach na kolano nadaje się jedynie na zmiennika na jakieś Girony czy Elche, to już lepiej spróbować czy ten Felix odpali
0
@Albatros Oczywiście tiburanowi
0
@ChampionLW Nie ma szans u Sysi póki nie jest argentyńcem, ale skoro został rekinem to argentyńczykiem pewnie też potrafi
0
Okienko transferowe jest do 23:59:59 31 sierpnia czy 1 września?
5
@Antajbandaj Podziwiam ludzi którzy narzekają na pogodę, jakby nie mamy na to wpływu więc trzeba korzystać z takiej jaka jest. W zimie jest dużo ciekawych aktywności do robienia, ale jak jesteś ciepłolubną piczką co to mu straszne ledwie -10 i już wie że będzie chorował co chwilę no to współczuję
0
@Arys Ziomeczek w gimbazie mnie wkręcił w Fifę i kibicowanie Barcelonie i odtąd się zaczęła przygoda z piłką, człowiek w tym 2011 nie doceniał jak potężna była Barcelona i Messi, mimo że samo oglądanie sprawiało frajdę
3
Komentarz usunięty
2
@Sulimo Flaki jeszcze spoko, ale nie ma większego gówna niż wątróbka
1
@Szklaner Ciężej znaleźć kogoś kto nie czytał śpiewając
3
@LS Właścicielem tak naprawdę jest elJarek
0
@Emhyr Różne wersje słyszałem, tak czy inaczej musi być 5 bramek po jednej stronie
0
@Emhyr 30 kwietnia i 3 maja dwie manity z rzędu zrobili
1
@RoberDzik Modrić, a z młodych Rodrygo, reszta to wkurłiające pazie
1
@Janas11224 Wstyd bo media od 2 tygodni mówią że jutro Cancelo w barcelonie? To raczej im powinno być wtyd że pier*olą głupoty
1
@Sulimo Jeeeej ! Hurreeej ! Cziken czejsa !!
3
@Kengo To "jeden z członków rodziny" na początku zmienić na coś innego, bo odrazu uwaga idzie na to że chodzi o dom i później zaskoczenia nie ma
1
@lambard Abde i lenglet to pakiet 2w1?
0
@Kgorecki2500 Ahsoka*
4
@AFA90 Ale bydle
0
@wlodek54 No wpłaciłeś 5 złotych i dzięki Tobie admin mógł se browara wypić, strona dobrze chodzi tylko biedaku masz słabego neta
0
@wlodek54 A wpłaciłeś jakieś wsparcie na patronajta żeby się złożyć na lepszy serwer czy tylko płakać umiesz?
8
@BARCA1899Messi Do najgorszych też Lewus, tapin to za mało