0

@MarioVeB! Dlaczego pałasz taką niechęcią do polskich sportowców? Często negatywne komentarze w stosunku do Lewego czy Huberta

0

@MarioVeB! Wygrać może i wygra, ale izi to to nie będzie

3

Przynajmniej se kapitan więcej pogra

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

@Barca1922 No widzisz dla Ciebie nie ma różnicy, a obiektywnie jest spora i po to te progi procentowe są ustalane. Masz rację że ludzie są różni, dlatego jak nie czujesz się na siłach żeby jechać to nie jedziesz, nawet wypijając pół browara. Ja również wolę unikać jazdy po alkoholu, ale czasem zdarzy się tak, że po niewielkiej ilości się wsiada, wtedy dmucham w alkomat i jadę mieszcząc się w limicie i zachowując rozsądek na drodze

2

@Barca1922 No to czemu mówisz że nie ma różnicy czy jest 0.22 czy 1.52 xD

14

@Barca1922 Jazda półgodziny/godzina po browarze nie czyni Cię jeszcze pijanym. W takiej Austrii chociażby to norma i nikt nie płacze tam z tak błachego powodu, ale taki systemowiec jak Ty najchętniej zakazałby wszystkiego do zera, przyznam Ci rację z tym ostatnim zdaniem ;)

16

@Kgorecki2500 @dv7wisnia @Barca1922 Jeździ się, w wielu krajach masz do 0,5 nawet legalnie. Ale jak jesteś picza nie kierowca to nawet po bezalkoholowym nie siadaj

2

@BordowyPtak Przeważnie o 20km/h więcej niż znak mówi, chyba że są gorsze warunki, albo miejsce często kontrolowane przez niebieskich to mniej

0

@Faro Za miłość do klubu nie można wiecznie dostawać pierwszego składu. Gość jest paździerzem po kilku operacjach i zachowawczym leczeniu na kolano, obudź się i przestań na siłę typa tu zatrzymywać, bo jak tylko pojawi się dobra oferta to należy chłopaka spakować do walizki i cieszyć się pieniążkiem

1

@Kozinho. Zawsze można zrobić se przerwę od piłki nożnej jeśli tak bardzo się ją przeżywa, że aż zachacza o depresję

1

@DonCarletto Przepraszam, jego krasz kobitki

1

@VegetaPolska Ale jakby As pisał o transferze Twojej kobitki w ręce innego to sam byś przeżywał

1

@XsargerasX Z elementem nie da się inaczej bawić, zawsze jest dobrze

1

@adi7adi8 Standardowo, za niewinność ^^

2

@Azacca Jakie już, wciąż jesteś świeżak z mlekiem pod nosem

1

@KamQiX O siema też dopiero co wróciłem, ach ta niewinność

7

@TR3YWAY Mów za siebie mi nikt do ryja nie pluł, ale ciekawy masz fetysz przyznam

2

@PatriBarca Ale że mu się nie chce to tylko drobny szczegół

3

@lucca87 W porę kolego, tego gówna lepiej nie czytać już od początku okienka, jeszcze idioci udostępniają te tweety z jakimiś tier 3 xD

3

@don'T.R.I.P.e Smerfetką była Shakira, albo Rakitić

0

@TheNekro94 A to oszust element jeden

1

@abram3k Jak element usunie to pisze "komentarz został usunięty" , a jak Ty usuniesz to jest dopisek "przez użytkownika"

4

@Janas11224 To tak jakby powiedzieć że kupiłeś RSke to wybrałeś tylko lans. Świetne miejsce do życia jakim jest Miami i bezstresowa liga to piękna emerytura, pieniążki to tylko jeden z czynników dla których tam polazł

0

@Janas11224 Tak sam pieniądz wybrał no xD Niezła ignorancja

1

@Ukasz Oznaczyłeś całą zbanowaną rodzinkę, lepiej usuń xD

0

@Faro życzę Ci żebyś miał rację

0

@Faro A ja piszę o nabieraniu się jeśli masz problem ze zrozumieniem

1

@Faro Albo jak Ty na pewnego młodzieńca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?