13

@Sulimo Nie wiem o czym mówisz.

1

@Kidd Proste, wystarczy dodać 2 + 2 i ze wzoru Alexa wyjdzie Ci obiektywna prawda

8

@marcin62 Dokładnie, ostatecznym dowodem jest fakt że rok wcześniej strzelili 99 goli, a z Haalandem tylko 94

0

@AlexDark00 Pokaż mi te gole w których dobijał na pustaka, aż jestem ciekaw ile ich znajdziesz i jaką będą kropelką wśród tych bardziej klasowych goli. Szkoda że nie możesz się karniaczkami zasłonić których praktycznie nie miewaliśmy w tym sezonie :P Co do Ligi Mistrzów i LE, z Interem potrafił wdupić 2 gole, może gdybyśmy mieli optymalny skład przez większość meczów pucharowych przełożyłoby się to na więcej tworzonych sytuacji bramkowych, a co za tym idzie na gole Roberta. Kto wie być może będzie miał kolejny raz okazję szansę zamknąć Ci jadaczkę w nadchodzącym sezonie :P

12

@AlexDark00 Po twoich wpisach mam wrażenie że jedyną Barcelonę jaką oglądałeś to tą z Ekwadoru

2

@AlexDark00 O ile w podstawówce dostałbyś szóstkę i naklejkę za takie skomplikowane równania tak w piłce nożnej trochę inaczej to wygląda. Prześledź sobie wszystkie mecze w lidze i zobacz w ilu z nich Robcio zapewnił gole na wagę 3 lub 1 punkta, potem uzmysłów sobie że nie masz żadnej gwarancji iż inny napastnik dawałby gole w tych meczach i Lewus był tak samo ważny jak i nasza wspaniała obrona. Jeszcze dodam że te gole to nie były w większości karniaczki i tapiny których tak bardzo się spodziewałeś tylko klasowo strzelane gole co jeszcze trudniej jest zastąpić innemu napastnikowi typu Auba, którego wcześniej porównywałeś ;)

7

@AlexDark00 Oczywiście xD

0

@BordowyPtak Byłem ostatnio na weselu w dniu finału Rolanda Garrossa i Ligi Mistrzów. Impreza była w hotelu gdzie w głównym holu na wielkim ekranie puszczali mecze i jak łatwo się domyślić połowa gości zamiast tańczyć (w tym również i ja ) to częściej wychodziła na korytarz żeby sobie zerkać na mecze xD

1

@AlexDark00 To jest tak idiotyczne porównanie że chyba sam w nie nie wierzysz xD Sezon sezonowi nie równy, Lewus akurat zapewnił wiele kluczowych punktów w tym sezonie i gdyby nie on mogłoby być ciężko wygrać ligę, pora przejrzeć na oczy albo przestać trollować ;)

48

@AlexDark00 Ten obrazek świetnie pokazuje Ciebie kiedy Lewus wygrywa La Ligę i zostaje królem strzelców, a Twój jedyny argument że chłop się nie przyczynił do mistrzostwa to że rok wcześniej Barca strzeliła prawie tyle samo goli xD

0

@xVENUMx Cosik ulana

4

@JohnB Ja mam zaledwie 2,46 i czuję się niedowartościowany, ale jakby się chciało to by się podniosło nawet dwukrotnie, wystarczy jak niektórzy kilka razy dziennie udostępniać jakieś tweety czy polityczne newsy i jeszcze oznaczać użytkowników

0

@Rust_Cohle Toż to żółw z pustyni Yongbi

7

@lucca87 Boś jest lala, a nie chłop

1

@TR3YWAY Wow rok wytrzymał w robocie, ale mocna psycha

2

@Deviler Używki się kupuje albo na promocjach to więcej niż 5 stów rocznie nie wyjdzie, chyba że jakaś kozak gra się pojawi na którą człowiek czeka

4

@Deviler Walther White ma inne zdanie na ten temat

4

@Kgorecki2500 To drugie w sumie mogłoby być ciekawe, człowiek by żył na całego przez jakiś czas

1

@Adran360 Perfecto

0

Najlepszy notatnik na świecie? Notatnik

1

@Rust_Cohle Otóż Tyrion karzeł Lannister

2

@FCB24 Hokej spokojnie do łyknięcia, ale koszykówka raczej nie póki co. Futbol amerykański oczywiście nie do ruszenia

1

@LM10GOAT I tak nikt w większości nie pamięta że niektóre zdobyli nieuczciwie

2

@MarioVeB! Gorsza może być chyba tylko wątróbka

7

@Salchent Jeszcze im życz trypletu podszywko żeby móc się tasować do bólu dupy naszych kibiców xD

0

@malicinho Haha, to się zdziwisz jeszcze nie raz

1

@Trojanek23 To nie poderwałeś jej tylko dała Ci numer i olała dla pajaca xD

2

@AFA90 Jako kierowca taxi miałem okazję wieźć Rafcia i Gabiego tych gejów z Królowie Życia, spoko goście xD Ale ta Dagmara patologią na kilometry śmierdzi

4

@wasacz To WC to dzika karta czy jakaś przepustka do toalety?

4

@AFA90 A to nie widziałem, nieźle odklejona rodzinka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?