0

@Kitek1640 Deszczowo i zimno z pojedynczymi okienkami pogodowymi obecnie

0

@Emhyr I sam kontynuujesz tą lawinę kolejnym postem cytując następnego pismaka i tak się bawi La Bamba

0

@LaLigaPD To niezła klauzula

0

@Artysta9 Ale odejdzie za 50 czyli tyle ile ma w klauzuli

1

@partymaker Judaszem i nóż w plecy xD Ładnie słoneczko przygrzało, chciałbym co roku taki nóż dostawać warty 222 melony

1

@MesQueUnClub96 Klub w którym obecnie białe jest czarne, a czarne białe

7

@Emhyr Jest aktualnie jednym z tych którzy mają na to potencjał

10

@Gwyn No i zachęciła/ło

2

@Luciano99 Ale mi bęben wydupcyo trza iść na dietę

1

@Lucerfi Może fizycznie, ale z doświadczenia wiem jak zielone potrafi ryć głowę przez długie lata palenia czy nawet jarając raz na jakiś czas, po alko nigdy nie miałem żadnych bad tripów zawsze człowiek wesolutki, a po tym szajsie to jak ruletka i mnóstwo osób których znam i paliło to potwierdza. I nie mowa o byle kropionym syfie z ulicy :P Niektórym się wydaje że zielone to cudowne remedium na wszystko, a to taki szajs jak reszta używek

0

@Lucerfi Zielone to jest gówno w porównaniu do alko, lepiej se browarka pier*olnąć

1

@Danqoo La bambusy często tak mają, radzę się przyzwyczaić albo nie wchodzić na forum po meczach. Wieczne malkontenctwo i wylewanie swoich zbóldupiałych przemyśleń

1

@TheNekro94 No co Ty jak masz dobre TV i nagłośnienie to nic nie stracisz

2

@MesQueUnClub96 Takie 6/10

0

@talizmo Chłop zdobył już wszystko, zostawia za sobą madryckie wysypisko,
W Sewilli też betonisko,
I teraz w betisie odpala ofensywne ognisko

3

@Culer_1906 Kessie na dziewiątce w Totkach, czyli jednak walka o 10 miejsce

0

@Esteban_ A więc nie tak dużo boli

13

@Sulimo Nie wiem o czym mówisz.

1

@Kidd Proste, wystarczy dodać 2 + 2 i ze wzoru Alexa wyjdzie Ci obiektywna prawda

8

@marcin62 Dokładnie, ostatecznym dowodem jest fakt że rok wcześniej strzelili 99 goli, a z Haalandem tylko 94

0

@AlexDark00 Pokaż mi te gole w których dobijał na pustaka, aż jestem ciekaw ile ich znajdziesz i jaką będą kropelką wśród tych bardziej klasowych goli. Szkoda że nie możesz się karniaczkami zasłonić których praktycznie nie miewaliśmy w tym sezonie :P Co do Ligi Mistrzów i LE, z Interem potrafił wdupić 2 gole, może gdybyśmy mieli optymalny skład przez większość meczów pucharowych przełożyłoby się to na więcej tworzonych sytuacji bramkowych, a co za tym idzie na gole Roberta. Kto wie być może będzie miał kolejny raz okazję szansę zamknąć Ci jadaczkę w nadchodzącym sezonie :P

12

@AlexDark00 Po twoich wpisach mam wrażenie że jedyną Barcelonę jaką oglądałeś to tą z Ekwadoru

2

@AlexDark00 O ile w podstawówce dostałbyś szóstkę i naklejkę za takie skomplikowane równania tak w piłce nożnej trochę inaczej to wygląda. Prześledź sobie wszystkie mecze w lidze i zobacz w ilu z nich Robcio zapewnił gole na wagę 3 lub 1 punkta, potem uzmysłów sobie że nie masz żadnej gwarancji iż inny napastnik dawałby gole w tych meczach i Lewus był tak samo ważny jak i nasza wspaniała obrona. Jeszcze dodam że te gole to nie były w większości karniaczki i tapiny których tak bardzo się spodziewałeś tylko klasowo strzelane gole co jeszcze trudniej jest zastąpić innemu napastnikowi typu Auba, którego wcześniej porównywałeś ;)

7

@AlexDark00 Oczywiście xD

0

@BordowyPtak Byłem ostatnio na weselu w dniu finału Rolanda Garrossa i Ligi Mistrzów. Impreza była w hotelu gdzie w głównym holu na wielkim ekranie puszczali mecze i jak łatwo się domyślić połowa gości zamiast tańczyć (w tym również i ja ) to częściej wychodziła na korytarz żeby sobie zerkać na mecze xD

1

@AlexDark00 To jest tak idiotyczne porównanie że chyba sam w nie nie wierzysz xD Sezon sezonowi nie równy, Lewus akurat zapewnił wiele kluczowych punktów w tym sezonie i gdyby nie on mogłoby być ciężko wygrać ligę, pora przejrzeć na oczy albo przestać trollować ;)

48

@AlexDark00 Ten obrazek świetnie pokazuje Ciebie kiedy Lewus wygrywa La Ligę i zostaje królem strzelców, a Twój jedyny argument że chłop się nie przyczynił do mistrzostwa to że rok wcześniej Barca strzeliła prawie tyle samo goli xD

0

@xVENUMx Cosik ulana

4

@JohnB Ja mam zaledwie 2,46 i czuję się niedowartościowany, ale jakby się chciało to by się podniosło nawet dwukrotnie, wystarczy jak niektórzy kilka razy dziennie udostępniać jakieś tweety czy polityczne newsy i jeszcze oznaczać użytkowników

0

@Rust_Cohle Toż to żółw z pustyni Yongbi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?