Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Benz W tej minucie jeszcze nie było
1
@FcPortoFan1999 Ja mam podobnie tyle że boję się oglądać
0
@FcPortoFan1999 Dzięki za ostrzeżenie
3
@macio_944 Jaram się jak Paryż
0
@BordowyPtak Tak silne jednostki jak Ty, których nie dotyczą żadne nałogi nie mają szans się zakochać
0
@krol211 Wszystko fajnie, ale już widzę jak Ferran rusza stąd dupę xD
1
@TR3YWAY Jakoś trza zmotywować
8
@TR3YWAY Aa to przepraszam, zapier**laj na trening suchy szczypiorze
7
@TR3YWAY Zapier*alaj na trening ulany knurze
4
@barcadreed Też pewnie zniknę, do zobaczenia w przyszłości koledzy
33
@RosjaninBut Dajesz viniego i nick
0
@MarFan xD
0
@wojopancer Krkić, Halilović, Rodriguez, Pato
1
@tomek256 Piwo bo ma cenne minerały i witaminki, takie bezalkoholowe to nawet się traktuje jak izotonik
0
@VegetaPolska Warto też po skończeniu fabuły spotkać się Mikiem i Trevorem, słodziaki się godzą ^^
0
@RomanHoffer Słuchaj Romek, jak chcesz mieć na przedmieściach domek, opcja C to jedyna słuszna droga, tyle musisz wiedzieć
1
@RoberDzik Chłop co broń do puszki porównał xD To pierwsze jest trochę mniej dostępne tak swoją drogą, a żeby zdobyć redbulla na legalu wystarczy że skończysz 18 lat
1
@Maciej1078 Naruto moje ulubione anime :)
0
@seba1324 Dragonball zrobiony ^^
0
Fani ryżowych bajek potrzebuję opinii. Nie wiem jakie anime sobie teraz zacząć, Bleach czy może One Piece, ale to drugie przeraża ilością odcinków nawet dla tasiemcolubów, fajne chociaż to?
1
@TheNekro94 Za 25 zeta w Lidlu nawet są, a zajebiste
https://allegro.pl/oferta/woda-toaletowa-g-bellini-one-fragrance-meska-75ml-12968486862
0
@DonAndrzejos Ilkay Gundogan zawodnikiem FC Barcelony 2023
1
@TheNekro94 Mam w domu podróby one miliona zajebiste tylko nie pamiętam nazwy, dam znać za 2 godzinki
0
@chlip1 Oczywiście że nie znajdziesz, ale nie każdy chce na siłę wybierać mniejsze zło. Ja osobiście "prawdopodobnie" zagłosuję na platformę, ale nie dlatego że się z nimi utożsamiam, a dlatego że chciałbym zrzucic PiS ze stołka. Natomiast wcale się nie dziwię ludziom, którzy nie chcą w tym cyrku uczestniczyć
0
@Toretto Ale wiesz że jak żadnej partii nie ufasz i nie potrafisz się zdecydować to już jeden uj kto dla Ciebie wygra? I dlaczego miałbym nie móc narzekać, że dalej ktoś kradnie i robi afery
0
@wasacz A masz gwarancję że inna partia nie rozwaliłaby tego kraju gorzej podczas tej samej kadencji? Inne partie wcale nie przekonują że lepiej rządziłyby krajem niż pisiory
21
Rozwala mnie to utarte powiedzenie, że jak nie idziesz na wybory to Twoja sprawa, ale nie masz wtedy prawa narzekać xD Nie masz prawa narzekać że cię okradają i okłamują, bo nie potrafiłeś wybrać któremu złodziejowi jesteś najbliższy i który być może najmniej zrobi Cię w c*uja? To jakiś konkurs na syndrom sztokholmski jest?
3
@Luciano99 Lolcia tylko zgrywa taką niedostępną, jeszcze chwila i wymięknie
1
@MarioVeB! Szlamą to może być Hermiona
2
@Encore Jakby nie patrzeć jego prime wciąż może być przed nim