1

Haha facet się potykał o własne nogi

0

@LukaszFan Mówisz :D

0

@eosz Polsat Sport premium 1

1

@Kapitan hawk Ćpuny do wora, a wór do jeziora

3

@FcPortoFan1999 Szkoda serba trochę

1

@adi7adi8 Jeszcze nie wiadomo czy ze Svitoliną :P

4

@FcPortoFan1999 Iga jak klocka strzeli to powinna grać lepiej

3

@Ukasz Na trawie tak się gra, że jak masz zajebisty serwis to przeciwnik się zesra, a nie zreturnuje

0

@konrad1661 Nie można se wszystkiego odmawiać bo nic z tego życia człowiek nie będzie miał, fajki rzuciłem po 10 latach kopcenia, alko piję sporadycznie, myślę że jeden energetyk dziennie to nie zbrodnia xD

1

@BordowyPtak Jednego dziennie se walnę 250ml najlepiej redbulka smakowego i co jakiś czas detoks, a ci co mówią że to świństwo to mają rację, ale co obecnie świństwem nie jest xD

1

@RomanHoffer 10 lat temu to byś był bogiem internetu z taką prędkością.
Ps. Zajebista gierka gram właśnie 3 raz i tym razem na 100% przechodzę

3

@Kozinho. Widzisz? Nikt Ci nie odpisze nawet, takie właśnie jest środowisko kalesoniarzy toksyczne, aspołeczne, umieją tylko drażnić kierowców

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

@gorgota Czy jedziesz składakiem ze złomu od Lucka czy super duper kolarką za 15 tysięcy masz w takim przypadku obowiązek jechać drogą rowerową

13

@AlexDark00 Pewnie Lewus układał tą kostkę żeby Ci na złość zrobić

27

@DLFCB Rowerzyści to większy poziom upośledzenia co nawet koledzy w komentarzach udowadniają

1

@Sau_Ron Podejrzanie długo dzisiaj stało nierozwiązane

1

@Sau_Ron Shipyard

1

@Benz Widać żeś gówniarz i pojęcia nie masz o polityce, pewnie jakieś konfederacje albo inne lewice i kukizy ci w głowie, tymczasem pan Tusk i Kaczyński od dawien na zmianę budują naszą piękną Polskę

1

@MesQueUnClub96 Nie żeby coś, ale u Ciebie z pewnym złotowłosym Norwegiem jest podobnie :P

4

@Survier Ale Lewy przecież nie jest z Brazylii

2

@Bartek_VEB Aż tak Cię skrzywdziliśmy żeby nam takiego gówna życzyć?

3

@Pawel13sz Bycie godnym zmiennikiem dla Lewusa kiedy ten znowu zamieni się w lalkę wystruganą przez Dżepetto, chociaż zawsze można grać na dwóch napastników, kto wie co tam Xavi wymyśli

0

@Encore Dużo to było za Ferrana tyle wydać, a nie za Vitora, czas zresztą pokaże

0

@Encore Sporo jak za jeden z największych brazylijskich talentów na pozycji napastnika? xD Chyba zatrzymałeś się w 2015

1

@norbi77 No chyba u Ciebie właśnie, bo zmienne polegają na tym że płacimy je dopiero kiedy zostaną spełnione określone warunki, często idzie to w parze z tym że transfer wypalił, a wtedy zupełnie inaczej wygląda zapłacenie 74 melonów nie wspominając już o fakcie że jest to rozłożone w czasie.

4

@norbi77 Następny kurła który nawet nie wie jakie są zmienne a biadoli xD

13

@FCB24 Jak tenisistek to jeszcze spoko

0

@FcPortoFan1999 Jak on mógł wtedy się tak zejsrać psychicznie z tym ruskiem, to było przykre

0

@FcPortoFan1999 Imo w meczu pożegalnym Djokovicia publiczność będzie jednak wspierała i żegnała Serba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?