6

@Survier Każdej, kobitki polowały na owoce, a chłopy na mjenso. A osoby niebinarne polowały na tolerancję

5

@Emhyr Tymczasem rano na socialach los blancos wywiad z Vitorem że Barca się interesowała ale jak tylko wszedł real Madryt to sprawa zamknięta

2

@messi564 Sam bym spróbował kiedyś może moja też będzie chciała kto wie co życie przyniesie xD

1

@Herato Zdecydowanie 14/15

15

@messi564 A co tu sądzić, jak obojgu im to pasuje to proszę bardzo, co to za moda żeby komuś w łóżko zaglądać

0

@Emhyr Myślałem że Inter i Milan trochę bardziej wartościowe

6

Ciekawostka: Wawrinka i Djokovic grali ze sobą aż 27 razy w ciągu całej kariery lecz dopiero pierwszy raz będą ze sobą grać na trawie

1

@KrychaFCB Gdzie panie biedre z żabką zestawiasz, to drugie zwierzę ma ceny bliższe stacji benzynowej

7

@Rust_Cohle Wiedźmin Janusz ze szkoły Żubra

3

@LionelM95 Albo wyrucha wiewiórkę

2

@wasacz Mnie też rozwalają takie analizy po 3 gemach xD

1

@Kgorecki2500 To jak jakiś farmer Cię wkurłi to możesz go pobić i wrzucić pod końską rzyć

1

@FcPortoFan1999 No i teraz całość nabiera sensu

0

@FcPortoFan1999 Ale co to ma wspólnego z nazwą choker xD Choker to jest naszyjnik czy coś

0

@FcPortoFan1999 Btw skąd się wzięło choker

1

@Kondziubarca A nie 69 jak pornero?

0

Co chłopy pograły teraz xD

1

@adamLeo66 No bez kitu na Sabalenke się patrzeć nie da

2

@krol211 Kiedy zgłasza się po Ciebie Floro z hajsem to sprawa jest zamknięta

0

@MesQueUnClub96 Przekonałeś mnie

0

@takisobiektos Ale wtedy też trzeba mieć przynajmniej kilka przełamań tiebreakach więc w sumie to się nie da xD

1

@JimMorrisonFCB U kobiet też czytałem właśnie artykuł

0

@wasacz A u facetów w 5?

1

Przypomni ktoś do ilu punktów się gra tie breaka w ostatnim secie na wielkim szlemie?

4

@Kgorecki2500 Dupa, a nie Polak wyjechał na obczyznę kowbojom podatki płacić

6

@DCHX Rafał już przecież zrobił cudowną karierę

0

Haha grecki czopek stracił seta, vamos Endi

1

@Gracek10 Szpilka @DonCarletto Nie broń typa na siłę xD Normalne prowo wymierzone przeciwko rywalowi, normalny kibic się nie obrazi tylko się zaśmieje

0

@SenseiFCB Mocne

0

@Untouchable I co mogę polecić od siebie to jak na masie jesteś to takiego szejka z mlekiem i wlać trochę śmietanki kremówki wtedy się uzyskuje najlepszy smak :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?