Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Survier Każdej, kobitki polowały na owoce, a chłopy na mjenso. A osoby niebinarne polowały na tolerancję
5
@Emhyr Tymczasem rano na socialach los blancos wywiad z Vitorem że Barca się interesowała ale jak tylko wszedł real Madryt to sprawa zamknięta
2
@messi564 Sam bym spróbował kiedyś może moja też będzie chciała kto wie co życie przyniesie xD
1
@Herato Zdecydowanie 14/15
15
@messi564 A co tu sądzić, jak obojgu im to pasuje to proszę bardzo, co to za moda żeby komuś w łóżko zaglądać
0
@Emhyr Myślałem że Inter i Milan trochę bardziej wartościowe
6
Ciekawostka: Wawrinka i Djokovic grali ze sobą aż 27 razy w ciągu całej kariery lecz dopiero pierwszy raz będą ze sobą grać na trawie
1
@KrychaFCB Gdzie panie biedre z żabką zestawiasz, to drugie zwierzę ma ceny bliższe stacji benzynowej
7
@Rust_Cohle Wiedźmin Janusz ze szkoły Żubra
3
@LionelM95 Albo wyrucha wiewiórkę
2
@wasacz Mnie też rozwalają takie analizy po 3 gemach xD
1
@Kgorecki2500 To jak jakiś farmer Cię wkurłi to możesz go pobić i wrzucić pod końską rzyć
1
@FcPortoFan1999 No i teraz całość nabiera sensu
0
@FcPortoFan1999 Ale co to ma wspólnego z nazwą choker xD Choker to jest naszyjnik czy coś
0
@FcPortoFan1999 Btw skąd się wzięło choker
1
@Kondziubarca A nie 69 jak pornero?
0
Co chłopy pograły teraz xD
1
@adamLeo66 No bez kitu na Sabalenke się patrzeć nie da
2
@krol211 Kiedy zgłasza się po Ciebie Floro z hajsem to sprawa jest zamknięta
0
@MesQueUnClub96 Przekonałeś mnie
0
@takisobiektos Ale wtedy też trzeba mieć przynajmniej kilka przełamań tiebreakach więc w sumie to się nie da xD
1
@JimMorrisonFCB U kobiet też czytałem właśnie artykuł
0
@wasacz A u facetów w 5?
1
Przypomni ktoś do ilu punktów się gra tie breaka w ostatnim secie na wielkim szlemie?
4
@Kgorecki2500 Dupa, a nie Polak wyjechał na obczyznę kowbojom podatki płacić
6
@DCHX Rafał już przecież zrobił cudowną karierę
0
Haha grecki czopek stracił seta, vamos Endi
1
@Gracek10 Szpilka @DonCarletto Nie broń typa na siłę xD Normalne prowo wymierzone przeciwko rywalowi, normalny kibic się nie obrazi tylko się zaśmieje
0
@SenseiFCB Mocne
0
@Untouchable I co mogę polecić od siebie to jak na masie jesteś to takiego szejka z mlekiem i wlać trochę śmietanki kremówki wtedy się uzyskuje najlepszy smak :D