0

@semafor Przecież nie mówię że rasizm w stosunku do czarnych nie istniał i nie istnieje :D Ale sęk w tym że nie można pozwolić by zmierzało to zaś w drugą skrajność. Nie róbmy z bandyty i ćpuna bóstwa tylko dlatego że ma czarny kolor skóry i policjant, który go zabił przekroczył swoje uprawnienia, ale wmawianie ludziom że zrobił to z powodu koloru skóry jest naiwne i świetnie sprzedaje się jako lewacka propaganda. Żyjemy w czasach gdzie czarny zostaje prezydentem Ameryki, większość koszykarzy w popularnym NBA to czarnoskórzy, dalej aktorzy, piosenkarze, mamy 21 wiek, a nie okres gorączki złota na dzikim zachodzie, rasizm istnieje jedynie wśród małego odsetka społeczeństwa i jestem pewien że w podobnym stopniu do białych osób co do czarnoskórych.

2

@semafor Wyraźnie napisałem "mordercę na tle rasowym", ciekaw jestem jak zbadali ten jego poziom rasizmu, żeby uznać Dżordża za męczennika

1

@Bobo25 W tym przypadku nie tyle przesada co hipokryzja i brak konsekwencji, bo niby dlaczego na arabskim profilu wstrzymali się od kolorków, czyżby arabska tęczofobia jest bardziej tolerowana niż europejska? :P

1

@semafor Nie jestem oporny na empatię i jestem w stanie wyobrazić sobie jak czują się te osoby, ale wydaje mi się że decyzja o zmianie płci nie ma nic wspólnego z akceptacją samych siebie, wręcz uważam że jest to mimo wszystko ucieczka od swojej własnej tożsamości i zaakceptowanie czegoś nienaturalnego. Nie jesteśmy jeszcze tak rozwinięci z medycyną żeby móc powiedzieć że ktoś całkowicie zmienił płeć. Bo czy przyszycie sobie fujarki, okrojenie biustu i wstrzykiwanie do końca życia testosteronu można nazwać zmianą płci? Zamiast bawić się w niemalże nieodwracalne decyzje można popracować nad własną psychika przy pomocy specjalistów i uważam że w tym kierunku powinno się iść

2

@Bobo25 Tu chodzi przede wszystkim o umiar, dla przykładu przesadne widzenie we wszystkim rasizmu prowadzi do tego że z policjanta robi się mordercę na tle rasowym bo udusił zaćpanego bandytę który z nim walczył, a temu drugiemu buduje się pomniki i klęka przed meczami

2

@semafor @Bobo25 Muszę przyznać że jestem transfobem, brzydzą mnie te osoby i boję się przyszłości z nimi związanej. Przykro mi się patrzy chociażby jak pozwala się w niektórych krajach na zmianę płci i uzyskiwanie z tego tytułu dużo korzystniejszych wyników sportowych w porównaniu do rywalek mających naturalną płeć. Boli mnie również fakt że zamiast pomagać takim osobom lepiej poznać i zaakceptować samych siebie to próbuje się zrobić z tego coś normalnego tym samym narzucając innym tolerancję

0

@MesQueUnClub96 Czy Norweg w jakiś sposób Cię skrzywdził? Czy bezczelne wykorzystanie maszyny świętego Pepa wpisuje się jakoś w ramy tego pokrzywdzenia?

3

@JohnA Jak powiedzieć że jest się kibicem Madrytu bez mówienia że jest się kibicem Madrytu xD

0

@LionelM95 Skąd mam wiedzieć jak żałosne Ty masz

1

@Pawlak1992 Na przestrzeni lat się zmieniają Ci ulubieni i znienawidzeni, kiedyś bym rzekł Messi i Pepe, teraz Araujo i Vini

1

@semafor No właśnie jestem dyskryminowany przez Ciebie, bo zamiast zaakceptować moje uprzedzenie i mdłości do tęczy to wysyłasz mnie do lekarzy, uważam że według zasad wolności i tolerancji, które promujesz nie powinno mieć to absolutnie miejsca

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

@semafor Bo nie tolerujecie ludzi zdrowych i ich mdłości na widok tęczy

4

@semafor Chorzy jesteście z tą teńczą

3

@LionelM95 Takim że dali Ci jałmużne w postaci internetu lite żebyś mógł se na La bambe czasem wejść

2

@AFA90 A @Kitek1640 to niby co, pies?

6

@kondzix2115 Tak, a to dopiero początek moich wad

1

@takisobiektos Higwhay to wpie*dol

0

@szymonekk Jednakże czy możemy zbadać zaangażowanie piłkarza oglądając go jedynie przez ekran telewizora? Treningi, przestrzeganie diety, jest wiele czynników których nie dostrzegamy, a lubimy krytykować tylko dlatego że nie spełnili naszych oczekiwań

1

@Foro Uj by mnie strzelił jakbym miał na NFZ chodzić, przykre niestety

1

@fart Tego nie wiemy panie kolego

0

@fart Bóg przecież sam się miesza w politykę każąc swoim sługom przekonywać ludzi do głosowania na Pis

6

@RoberDzik Masz szlaban na herby dopóki nie ściągniesz tej firanki z avka

15

@Objectivo Matka boska patronka inflacji

0

@Patrykl145 A skąd wiesz że daje z siebie 30%, ze wzoru Walaszka wyliczałeś? Bo mi się wydaje że przeważnie piłkarze dają z siebie ile mogą, ale rzeczywistość nie jest taka kolorowa że za każdym razem dawanie z siebie wszystkiego równa się sukces.

0

@Ali3231 No i dlaczego to odłączenie nie może potrwać dłużej Ferranie

2

@Mazi Ziomek co ty pieprzysz xD To Xavi stawia na Balde mając zdrowego ziomka Albę, Koeman dał mu kilka razy ledwo zagrać

1

@MrPGG I co że niby mamy Ci zaśpiewać sto lat? Herba Ci mogę dać urodzinowego, ale nie za darmo poproszę spowrotem

1

@Emhyr Koszmar xD Koszmarem są te pismaki upośledzone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?