1

@HighestInTheRoom Postawienie kloca to chyba też jakby rodzenie

0

@kondzix2115 Tymczasem logiczny i bezpośredni korwin:


2

@IronSanHybrid Orlen Top tylko tam tankuję

0

@szkutnik91 Al-Barca

1

@Kgorecki2500 Obejrzę se, ale przykro się trochę patrzy jak traktują nasze rodzime uniwersum :/

0

@arasz1819 A to przepraszam jeśli coś pomyliłem

0

@arasz1819 Coś pomyliłeś bo tam było "stópki są aha aha gorące"

0

@wojopancer To są dyskusje, które są aktualnie gorące, dziękuję za uwagę

2

@Sau_Ron A co dasz polizać ?

1

@Khajio Ewentualnie Stanowski z ładnymi stópkami głosujący na konfe

5

@AssisMoreira W gorących często lubią lądować posty dotyczące lizania, na przykład tyłka Mentzenowi itp.

0

@Medium Posłuchaj no armatko, Sanah jest zajebista i boli Cię wielka Zuzanna

0

@Hasszz W sensie do pewnego stopnia grube, ale to już od wielu innych czynników zależy, głównie czy twarz jest ładna

1

@fanbofan Stopy potrafią się źle kojarzyć nawet fetyszystom, to nie tak że podniecają śmierdzące i spocone stopy, a przynajmniej nie mnie. Natomiast takie świeżo umyte, zadbane i pomalowane potrafią być przyjemne, co Ci mam powiedzieć no dużo ludzi tak ma

2

@MesQueUnClub_87 A to też, tylko wtedy jak to się mówi, torba na łeb i za ojczyznę xD

1

@Rastafarnianin Dziwnie się czyta tych dziadków co używają młodzieżowego slangu, "orka level hard" xD

0

@BordowyPtak Nie miałem okazji stety czy niestety bawić się w słoneczko xD

1

@MesQueUnClub_87 Imo twarz jest najważniejsza, jak twarz się zgadza to nawet gruby lahon do pewnego stopnia jest atrakcyjny

4

@BordowyPtak A wątrobę lizałeś?

2

@fanbofan A może to Ty masz jakieś skrzywienie psychiczne że aż tak Cię stopy obrzydzają? :D Może masz jakąś nadpotliwość, albo co gorsza grzybicę to pasuje iść z tym do lekarza

5

Komentarz usunięty

29

@fanbofan Stópki są zajebiste, zawsze czekam aż ciocia przyjedzie w odwiedziny

7

@Sulimo Im więcej placówek gotowych pomóc tym lepiej

7

@Comentateiro Powinniśmy już dawno obchodzić rocznicę wysłania tego pana do Ciechocinka

0

@Survier Jego jedyna słuszna pozycja to ławka

0

@molibden Chyba że tak

0

@Survier Z Torresa to jest taki zmiennik dla Lewego jak z Ciebie gracz na giełdzie

2

@supraomnes1 Geniusze nawet pomylili kolejność liter xD

1

@kryhaa Aleś mi zrył banię myślałem że z 27-8 ma

2

@Survier Czemu Inigo zamiast Christensena?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?