Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom Postawienie kloca to chyba też jakby rodzenie
0
@kondzix2115 Tymczasem logiczny i bezpośredni korwin:
2
@IronSanHybrid Orlen Top tylko tam tankuję
0
@szkutnik91 Al-Barca
1
@Kgorecki2500 Obejrzę se, ale przykro się trochę patrzy jak traktują nasze rodzime uniwersum :/
0
@arasz1819 A to przepraszam jeśli coś pomyliłem
0
@arasz1819 Coś pomyliłeś bo tam było "stópki są aha aha gorące"
0
@wojopancer To są dyskusje, które są aktualnie gorące, dziękuję za uwagę
2
@Sau_Ron A co dasz polizać ?
1
@Khajio Ewentualnie Stanowski z ładnymi stópkami głosujący na konfe
5
@AssisMoreira W gorących często lubią lądować posty dotyczące lizania, na przykład tyłka Mentzenowi itp.
0
@Medium Posłuchaj no armatko, Sanah jest zajebista i boli Cię wielka Zuzanna
0
@Hasszz W sensie do pewnego stopnia grube, ale to już od wielu innych czynników zależy, głównie czy twarz jest ładna
1
@fanbofan Stopy potrafią się źle kojarzyć nawet fetyszystom, to nie tak że podniecają śmierdzące i spocone stopy, a przynajmniej nie mnie. Natomiast takie świeżo umyte, zadbane i pomalowane potrafią być przyjemne, co Ci mam powiedzieć no dużo ludzi tak ma
2
@MesQueUnClub_87 A to też, tylko wtedy jak to się mówi, torba na łeb i za ojczyznę xD
1
@Rastafarnianin Dziwnie się czyta tych dziadków co używają młodzieżowego slangu, "orka level hard" xD
0
@BordowyPtak Nie miałem okazji stety czy niestety bawić się w słoneczko xD
1
@MesQueUnClub_87 Imo twarz jest najważniejsza, jak twarz się zgadza to nawet gruby lahon do pewnego stopnia jest atrakcyjny
4
@BordowyPtak A wątrobę lizałeś?
2
@fanbofan A może to Ty masz jakieś skrzywienie psychiczne że aż tak Cię stopy obrzydzają? :D Może masz jakąś nadpotliwość, albo co gorsza grzybicę to pasuje iść z tym do lekarza
5
Komentarz usunięty
29
@fanbofan Stópki są zajebiste, zawsze czekam aż ciocia przyjedzie w odwiedziny
7
@Sulimo Im więcej placówek gotowych pomóc tym lepiej
7
@Comentateiro Powinniśmy już dawno obchodzić rocznicę wysłania tego pana do Ciechocinka
0
@Survier Jego jedyna słuszna pozycja to ławka
0
@molibden Chyba że tak
0
@Survier Z Torresa to jest taki zmiennik dla Lewego jak z Ciebie gracz na giełdzie
2
@supraomnes1 Geniusze nawet pomylili kolejność liter xD
1
@kryhaa Aleś mi zrył banię myślałem że z 27-8 ma
2
@Survier Czemu Inigo zamiast Christensena?