Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@arasz1819 Urodziny ma to wypada wspomnieć
20
@ikar34 Następny inteligent xD Wystarczy wymierzyć działo w platformę i Ci plakietkę pisu przyklei. Jak w tym państwie ma być dobrze z tak ograniczonymi wyborcami..
20
@koziar Arasz wsadza knagę w mrowisko i dziwi się że mu małego pokąsało. A weź spróbuj z Messiego sobie zażartować w dwóch wpisach z rzędu to skończysz jako zagorzały fan Cristiano
2
Komentarz usunięty
0
@Messi1992 Byłą legendę
2
Czy mówiąc o Realu Madryt można powiedzieć że białe jest czarne, a czarne jest białe?
4
@VbamboeB Stabilni psychicznie > Niezrównoważeni
10
Użytkownicy z jednym avatarem na stałe > użytkownicy muszący się dowartościować co miesiąc nowym
0
@TR3YWAY Jak nie ma o czym, chętnie porozmawiamy o Twoim skierowaniu na leczenie w Choroszczy
7
@Kondziubarca Ty Ćwiąki za to jesteś słabym liderem swojej rodziny, patrzysz na takiego Franzu i już wiadomo kto jest ojcem
3
@Deviler Zwłaszcza kurła hamulcowe, które wciskasz zdarte klientom
0
@joloskyy Bo sam jest mało ważny i słaby to dobiera sobie kategorię proste
0
@antymadridista100 Ferran spoko ziomek fakt
3
@zodiak_10 negatywne opinie
1
@Janas11224 Haha Valverde posmarował żeby grać w pucharach
3
Z całym szacunkiem do @Kessie ale nie wiem co on robi na tym złomie
2
@MesQueUnClub96 To nie szczucie, to hartowanie
3
@antymadridista100 Przespać się z zodiakiem w przebraniu jego siostry
4
@gumaz Przestrzegam żeby mieć w to wywalone
0
@MrPGG Kumpel wciągnął w Fifę i kibicowanie Barcy, 2011 rok, piękny początek na samym szczycie, aczkolwiek nie doceniało się wtedy tych wyczynów Messiego i spółki
9
@IronSanHybrid Na badania i na stałe
2
@Zoker Chłop se robi yaya że Yaya miał większe yaya niż Leo
0
@Comentateiro Dziadek widzę z rana wsadza knagę w mrowisko
0
Komentarz usunięty
2
Komentarz usunięty
0
@Zoker Mike and Molly
0
@Encore No i co że zrobiła xD Jakby to była jakaś nowość że laski se robią cycki
0
@Artysta9 Nie inaczej
0
@Artysta9 A on wystarczy że powie że ma kontrakt jeszcze 4 lata i nic nie musi
0
@Rust_Cohle Prawda to