0

@Artysta9 To jeszcze Ferran się będzie musiał chcieć sprzedać

1

@mcsarna Fajnie jakby dali El Clasico w ostatniej kolejce

2

@Azi Wstałem dopiero nie chce mi się wyzywać, może wieczorem skorzystam ^^

19

@KamQiX 25 odpowiedzi i jeszcze nikt nikogo nie zwyzywał, jestem zawiedziony La bambą

2

@wasacz Ponoć talent na miarę Eto czy Suareza. Zobaczymy co Xavi z niego wykrzesa. Oby chłopok łapał jakieś minuty przy Lewusie

0

@VbamboeB Nie odrazu Rijad zbudowano ;)

11

@PatrychoO Też bym popchał

0

@Medium A nie 16? Coś tam w artykule czytałem przed chwilą że można się uwolnić od 16 milionów

0

@doc Jaką ma pensję i ile Totki teraz opłacały kojarzysz?

6

Komentarz usunięty

4

@arasz1819 Właśnie nie wiem jak mam rozumieć jego wpis, bo jeśli jest sympatykiem konfy to właśnie sam się zaorał xD

1

@Peciak A po czyjej Ty jesteś stronie? Popierasz zbuntowanych farmerów czy króla?

0

@require Ta, chyba Twój Neymar

2

@MesQueUnClub96 Ale jako stek albo żeberka w sosie BBQ

1

@wasacz Z kurczokiem najlepsze, ale widzę że często jakieś pazie narzekają że z kurczakiem to nie bo za suche xD Po to się je z sosem kebsa że nie ma prawa być suchy, chyba że ktoś nie umie zrolować dobrze

0

@Kondziubarca Piotr Bernaciak jest dziennikarzem tylko na papierze. Powinien natychmiast stracić dostęp do internetu

13

@mekston Jakim wolnym, ma żonę i dzieci

0

@Emhyr Ja i tak wolę czekać na oficjalki, ostatnim razem tylko transferem Lewusa żyłem jak głupi xD

0

@Hasszz Fakt, on kocha

2

@stone80 Gavi nie jest gwarantem stałej jakości, a Pedri lubi się połamać, teraz powinieneś zrozumieć

1

@Sau_Ron flower

3

@Sulimo Muszę zaprotestować, ponieważ opalanko i późniejsze wdupienie się do morza albo basenu jest lepsze

0

@KobeFR Może jej wujek to scam

1

Dejcie jakąś politykę czy coś bo same narzekania na upały już rzygać tym idzie

0

@Chaoss Toś wytrwały nie powiem

0

@Chucky Wtrącę się tylko jako osoba która po ponad 10 lat kopcenia rzuciła.. Polecam odstawić to gówno xD

0

To lepiej się pośpiesz Samłel

0

@Emhyr Ja jadę wszystkich dziennikarzy bo nakręcają cyrk, a gawiedź się jara, a potem płacze z rozczarowania xD

3

@tbas A ty to puszczasz dalej na La ramble mimo że na to narzekasz i cyrk się kreci dalej xD

0

@Emhyr Romero to siebie wyjaśnił i jego 85% z Messim, podczas gdy Leo już dawno był z Interem dogadany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?