Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azrik Traore fajnie biegał, kiwał, ale na końcu i tak się zazwyczaj zesrał w polu karnym
0
@Kapiczek Jak białe to sio na notatnik
1
@adambądkowski93 Czyli drugi Mario miał rację, angielski Iniesta
1
@Vhaeraun Nie pamiętam dokładnego modelu, ale mam taką Ledlenser za jakieś 2 stówy właśnie i spełnia swoją rolę, przydatne mega w jaskiniach, albo jak się po ciemku wraca z gór
0
@Transu96 Pafu pafu
0
@Rust_Cohle Co najwyżej gównoprawda
0
@Transu96 Mi się tam Superka podoba ogólnie, kreska ujdzie, chociaż w Naruto obecnie jest dużo lepsza
10
@Borneo Jakie w czasie, szejków stać żeby od razu nam dopłacić za Fatiego
2
@Danny Gaucho Chyba odkryłem o co chodzi, jemu po prostu dłoń z cyca wyrasta i nie ma jej jak przesunąć jak robi zdjęcia
3
@Transu96 Samych chłopów gość rysował, where Bulma
0
@Rust_Cohle Niemiecka jakość to Niemiecka jakość
1
@Rust_Cohle Zgodzę się Xavi może Jurgenowi buty czyścić, który z kolei czyści buty Guardioli
0
@koziar No co ty on od następnego sezonu kibicuje City xD
0
@Rust_Cohle Oj tak oczy bolą jak się to czyta
0
@Rust_Cohle Twoja seria jest tak popularna jak pijany Borek, niby dociera do dużego grona odbiorców ale ogląda się z politowaniem i krindżem
1
@Luciano99 To że jeden polski łysy sędzia jest topem nie znaczy że drugi też będzie, pod blokiem to ten twój już leży od dobrego czasu naebany
1
@kuz Stary Neymara, matka Rabiota również pozdrawiają
1
@kuz Nawet stary Messiego w uja zrobił wszystkich
2
@Pewex Ale co ma do tego wieża? W sumie Paryż i Eiffla no tak, zwracam honor
0
@Kuba_1 Tak samo jak dobrze wiemy że Messi wróci na Last Dance? :P Niczego nie można być pewnym, zwłaszcza przy obecnych pieniążkach którymi są kuszeni piłkarze
2
@Kapiczek Hazard jak przechodził do Realu był jedną z największych gwiazd Premier League i królem kanadyjki ;)
2
@Kuba_1 W tym roku też mieli pakę i zezłomowaliśmy ich w lidze tym Ferranem i brazolem xD Równie dobrze nowe nabytki mogą skończyć jak Hazard, Coutinho czy inne niewypały
0
@seba1324 Jest potencjał
2
@Rust_Cohle Skuteczna wędka jak zawsze
8
@bartas97 Ratuję Dodiego żeby móc go wyrzucić za burtę
0
@MarioVeB! Sympatyczny całkiem ten czeski trener
1
@wasacz Będziemy mieć kiedyś WTA 500 jak myślisz?
1
@bartas97 No i to jest właśnie ten komputer z którego głównie stary korzysta
2
@Kozinho. Ponieważ mają tylko jeden komputer
4
@kodi77 Świeżak jesteś