0

@Azrik Traore fajnie biegał, kiwał, ale na końcu i tak się zazwyczaj zesrał w polu karnym

0

@Kapiczek Jak białe to sio na notatnik

1

@adambądkowski93 Czyli drugi Mario miał rację, angielski Iniesta

1

@Vhaeraun Nie pamiętam dokładnego modelu, ale mam taką Ledlenser za jakieś 2 stówy właśnie i spełnia swoją rolę, przydatne mega w jaskiniach, albo jak się po ciemku wraca z gór

0

@Transu96 Pafu pafu

0

@Rust_Cohle Co najwyżej gównoprawda

0

@Transu96 Mi się tam Superka podoba ogólnie, kreska ujdzie, chociaż w Naruto obecnie jest dużo lepsza

10

@Borneo Jakie w czasie, szejków stać żeby od razu nam dopłacić za Fatiego

2

@Danny Gaucho Chyba odkryłem o co chodzi, jemu po prostu dłoń z cyca wyrasta i nie ma jej jak przesunąć jak robi zdjęcia

3

@Transu96 Samych chłopów gość rysował, where Bulma

0

@Rust_Cohle Niemiecka jakość to Niemiecka jakość

1

@Rust_Cohle Zgodzę się Xavi może Jurgenowi buty czyścić, który z kolei czyści buty Guardioli

0

@koziar No co ty on od następnego sezonu kibicuje City xD

0

@Rust_Cohle Oj tak oczy bolą jak się to czyta

0

@Rust_Cohle Twoja seria jest tak popularna jak pijany Borek, niby dociera do dużego grona odbiorców ale ogląda się z politowaniem i krindżem

1

@Luciano99 To że jeden polski łysy sędzia jest topem nie znaczy że drugi też będzie, pod blokiem to ten twój już leży od dobrego czasu naebany

1

@kuz Stary Neymara, matka Rabiota również pozdrawiają

1

@kuz Nawet stary Messiego w uja zrobił wszystkich

2

@Pewex Ale co ma do tego wieża? W sumie Paryż i Eiffla no tak, zwracam honor

0

@Kuba_1 Tak samo jak dobrze wiemy że Messi wróci na Last Dance? :P Niczego nie można być pewnym, zwłaszcza przy obecnych pieniążkach którymi są kuszeni piłkarze

2

@Kapiczek Hazard jak przechodził do Realu był jedną z największych gwiazd Premier League i królem kanadyjki ;)

2

@Kuba_1 W tym roku też mieli pakę i zezłomowaliśmy ich w lidze tym Ferranem i brazolem xD Równie dobrze nowe nabytki mogą skończyć jak Hazard, Coutinho czy inne niewypały

0

@seba1324 Jest potencjał

2

@Rust_Cohle Skuteczna wędka jak zawsze

8

@bartas97 Ratuję Dodiego żeby móc go wyrzucić za burtę

0

@MarioVeB! Sympatyczny całkiem ten czeski trener

1

@wasacz Będziemy mieć kiedyś WTA 500 jak myślisz?

1

@bartas97 No i to jest właśnie ten komputer z którego głównie stary korzysta

2

@Kozinho. Ponieważ mają tylko jeden komputer

4

@kodi77 Świeżak jesteś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?