0

@Emhyr Ja jadę wszystkich dziennikarzy bo nakręcają cyrk, a gawiedź się jara, a potem płacze z rozczarowania xD

3

@tbas A ty to puszczasz dalej na La ramble mimo że na to narzekasz i cyrk się kreci dalej xD

0

@Emhyr Romero to siebie wyjaśnił i jego 85% z Messim, podczas gdy Leo już dawno był z Interem dogadany

0

@Emhyr Btw Miguel już zaprzeczył że ten przechodzi jakiekolwiek badania xD

0

@Emhyr Nie ma odwrotu xD Jeszcze Cię nie jedna saga zaskoczy w takim razie.

1

@Messibestplayerintheworld Typie zlituj się, już jest wystarczający spam tymi wypierdami to jeszcze jakiś tier3 wrzuca xD

0

@Emhyr Dziwię się że niektórzy lubią brać udział w tym cyrku i popadać ze skrajności w skrajność. Po sadze z Neymarem gdzie wszystkie media jednogłośnie już go u Nas witały człowiek się nauczył że lepiej czekać na oficjalki niż się podniecać

3

@Messibestplayerintheworld Ta jedynka obok tych pseudo dziennikarzyn jest żałosna xD

2

@Emhyr Nie spamuj że tymi paździerzami bo każdy co innego gada i cyrk tylko się robi, zamiast czekać na oficjalkę to jakieś podniety bezcelowe

0

@Herato Napisze

0

@Katalończyk 99 Też tak uważam, kręcił z zeznaniami dlatego żeby nie wyszło że zdradził

0

Alves został brazylijskim Jezusem

1

@tbas Ta i będzie pier*olił zaraz jak Messi, że Barca za długo zwlekała z ofertą itd xD

1

@MarioVeB! W twojej szafie

6

@michal26 Być zjechanym przez Petru to tak jak być zjechanym przez Dodiego

1

@Joe_Pesci Obowiązkowy nie, ale zalecany

2

@barcanawieki Ta? To spróbuj kur*a grając w Polsce wygrać

0

Neymar come to Besiktas

2

@TheNekro94 To rzeba spróbować na krowim

1

@Pawlak1992 Hohland bierze złotego balona, chociaż wolałbym żeby Messi se ostatniego do kolekcji wziął

0

@LM10GOAT Już losują czy pół godziny pier*olić będą jak na głównych ceremoniach?

1

@wasacz Emma też chyba jakieś tam operacje miała nie? Bynajmniej nie plastyczne

2

@Kazragore Czego się spinasz o jakąś ciekawostkę, która mówi tylko jak długo przebiega proces rozpadu pierwiastków xD

2

@TheNekro94 I na do*ebanych głośnikach to


46

@kondzix2115 Chłopcze.

2

@Comentateiro Tak, cyjanku, ale bym udawał że piję

3

@Kgorecki2500 Berlin Kebab w galerii krakowskiej to najlepszy kebab jakiego jadłem. Jadł ktoś żabkowego kebaba może?

2

@Danny Gaucho Barca złożyła mu propozycję kontraktu Schroedingera

0

@AmigoBlancos Niby transfer na dobrej drodze, ale póki oficjalki nie będzie to nie uwierzę, to samo z Vitorem

5

@AmigoBlancos Michał Faja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?