Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Ja jadę wszystkich dziennikarzy bo nakręcają cyrk, a gawiedź się jara, a potem płacze z rozczarowania xD
3
@tbas A ty to puszczasz dalej na La ramble mimo że na to narzekasz i cyrk się kreci dalej xD
0
@Emhyr Romero to siebie wyjaśnił i jego 85% z Messim, podczas gdy Leo już dawno był z Interem dogadany
0
@Emhyr Btw Miguel już zaprzeczył że ten przechodzi jakiekolwiek badania xD
0
@Emhyr Nie ma odwrotu xD Jeszcze Cię nie jedna saga zaskoczy w takim razie.
1
@Messibestplayerintheworld Typie zlituj się, już jest wystarczający spam tymi wypierdami to jeszcze jakiś tier3 wrzuca xD
0
@Emhyr Dziwię się że niektórzy lubią brać udział w tym cyrku i popadać ze skrajności w skrajność. Po sadze z Neymarem gdzie wszystkie media jednogłośnie już go u Nas witały człowiek się nauczył że lepiej czekać na oficjalki niż się podniecać
3
@Messibestplayerintheworld Ta jedynka obok tych pseudo dziennikarzyn jest żałosna xD
2
@Emhyr Nie spamuj że tymi paździerzami bo każdy co innego gada i cyrk tylko się robi, zamiast czekać na oficjalkę to jakieś podniety bezcelowe
0
@Herato Napisze
0
@Katalończyk 99 Też tak uważam, kręcił z zeznaniami dlatego żeby nie wyszło że zdradził
0
Alves został brazylijskim Jezusem
1
@tbas Ta i będzie pier*olił zaraz jak Messi, że Barca za długo zwlekała z ofertą itd xD
1
@MarioVeB! W twojej szafie
6
@michal26 Być zjechanym przez Petru to tak jak być zjechanym przez Dodiego
1
@Joe_Pesci Obowiązkowy nie, ale zalecany
2
@barcanawieki Ta? To spróbuj kur*a grając w Polsce wygrać
0
Neymar come to Besiktas
2
@TheNekro94 To rzeba spróbować na krowim
1
@Pawlak1992 Hohland bierze złotego balona, chociaż wolałbym żeby Messi se ostatniego do kolekcji wziął
0
@LM10GOAT Już losują czy pół godziny pier*olić będą jak na głównych ceremoniach?
1
@wasacz Emma też chyba jakieś tam operacje miała nie? Bynajmniej nie plastyczne
2
@Kazragore Czego się spinasz o jakąś ciekawostkę, która mówi tylko jak długo przebiega proces rozpadu pierwiastków xD
2
@TheNekro94 I na do*ebanych głośnikach to
46
@kondzix2115 Chłopcze.
2
@Comentateiro Tak, cyjanku, ale bym udawał że piję
3
@Kgorecki2500 Berlin Kebab w galerii krakowskiej to najlepszy kebab jakiego jadłem. Jadł ktoś żabkowego kebaba może?
2
@Danny Gaucho Barca złożyła mu propozycję kontraktu Schroedingera
0
@AmigoBlancos Niby transfer na dobrej drodze, ale póki oficjalki nie będzie to nie uwierzę, to samo z Vitorem
5
@AmigoBlancos Michał Faja