4

Pamiętam jaki był płacz że ściągamy jakiegoś Paulinho od Chińczyków co w ekstraklasie grał xD Parejo wam zatka mordki jeszcze

13

@shahman Boli Was wielki Stan Khan i tyle

8

@shahman Kamerzysta upośledzony zamiast nagrywać jak się jara to spier*ala tą kamerą, zmarnowane 20 sekund życia

3

@Lucerfi Nie no chłop niech na stoperze lepiej siedzi

3

@wasacz A więc niech się rozpocznie ulubiona nawierzchnia Igi

1

@Zawsze_Wierny No to albo zawsze wierny albo stracisz wiarę zdecyduj się

0

@RoberDzik Jak tylko jeden to Leo Messi

0

@JordiAlbion Może zrób jakiś quiz czy nim jesteś to się dowiesz

3

@MesQueUnClub96 Chyba kurła fochów

2

@Firestone Rambla to jest tak dobra w przewidywaniach jak kto wypadnie, że przy tym marudzeniu obstawiam że chłop się okaże strzałem w 10

0

@SinMistico Twoje biadolenie mówi co innego

0

Rambla już spłakana, bo se chcemy dziadka na sezon czy dwa wziąć zanim weźmiemy kogoś na lata xD Nie ma sensu już walczyć o żaden puchar imo trzeba natychmiast rozwiązać klub

2

@SinMistico Biedactwo jak oni mogli Cię tak skrzywdzić

1

@Firestone To nie jest koncert życzeń panie ognisty kamień

0

@Memtzen07 Sądzę że jeśli sprowokowany patol pobije prowokującego patola nie jakoś dotkliwie, a ten jeszcze się z tego cieszy i wstawia zdjęcia to nic wielkiego się nie stało z czego należałoby robić aferę.

0

@Medium Ja już nie łączę, bo potem ciężko wstać xD

1

@LionelM95 Połączyłem kiedyś 5mg melatoniny z dwoma browarami i sroga odcina złapała

7

@Emhyr Ferran z Anką mógłby powalczyć w kategorii Bachata

9

@Zoker Przystojny kawaler z tego Dodiego

1

@IronSanHybrid Ja nie popieram bicia ludzi, ale wcale się nie dziwię że takie coś się stało, akcja reakcja i nawet się uśmiechnęłem trochę że mongoł dostał w łeb

1

@IronSanHybrid Ajen nie podniecaj się kapela prowokuje jak mało kto to i w końcu dostał w czambo, to tak jakby wkładać rękę w paszczę lwa i wyzywać lwa od większego debila za to że go ugryzł xD Z jednej strony każdy powinien móc wyrazić swoją opinię bez narażania się przez to na kary cielesne, ale są jakieś granice i ten czub je przekracza, dlaczego więc oczekujesz że inny czub nie wytrzyma psychicznie i mu nie wpierdoli.

14

@MesQueUnClub96 Pierożin xD

0

@Katalończyk 99 Ale co to za życie

0

@Transu96 A kohel jest bękarcim bratem lucka

5

@Compadre Otoczenie Prigożyna jest dobrej myśli

4

@arasz1819 Jeśli można to na małego browara, ewentualnie 5

2

@karci0 Miałem 15 lat psa i puszczałem go w samopas, umarł śmiercią naturalną. Jaki z tego wniosek? Żaden, zwykła ciekawostka

4

@koziar Arasz sobie zyza to trza mu w takim samym tonie odpowiadać, ten przynajmniej w porównaniu do Mariusza umie czasem z jakąś klasą odpowiadać ^^

3

@Nazio87 No nie wiem czy tak okej, żyje ale co to za życie tak nie móc wyjść z domu

2

@arasz1819 Urodziny ma to wypada wspomnieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?