3

@Emial22 Czemu zakładasz że nie wyszło, to niby poważni gracze nie mają kont na La bambie?

2

@Survier Co ty piłeś chłopie to nie gala oskarów tylko La rambla, chociaż nie powiem za te kocopoły powinni Ci jakiegoś Oscara dać

3

@TheNekro94 Już wymyślili, że wpływ na władzę masz wchodząc z nią w koalicję xD Syndrom Kukiza, bycie podnóżkiem to posiadanie wpływu na władzę

9

@Survier Z Ciebie taki lew jak z Vegety bawidamek

1

@Colon Zaraz element ją zamknie znając jego uwielbienie do Harrego Pottera

0

@Colon Tak, dowodem jest fakt iż w kleksie były wilkołaki, a Lupin jak wiadomo jest wilkołakiem

10

@macio_944 Konfederaciarze w ryyk

0

@paweldunajecfcb Tak, warto odpalić na PS5 i sobie pooglądać jak się gra

0

@BordowyPtak
Pis- Pod*ierdolą i słońce
KO - K.O. czyli sami się nokautują
Konfederacja - Cor Win



A dalej mi się nie chce myśleć

0

@IronSanHybrid Kamehame

0

@VegetaPolska Kusiło żeby udupić Trevora, ale zbyt fajna jest to postać, najlepiej wszystkich zostawić

0

@VegetaPolska No mi do paczkomatu właśnie GTA 5 jedzie i będę grał 3 raz xD Raz na 360, drugi na XOne, a teraz na plejce, mam zajawę przejść na 100% i platynę. Trylogię zrobiłem na 100 co było cholernie trudne ze względu na bugi, ale ogólnie bardzo lubię tą serię. Czwórkę nadrobię jak wyjdzie remaster na co bardzo liczę

7

@Rust_Cohle Zgłosić, chyba że to element zastrasza to zgłosić jego żonie

0

@VegetaPolska Co tam mi odpisałeś o tym gta 4 bo dyskusja zniknęła, spoiler jakiś tam był czy co

0

@LS Sory nie lubię lamentu

0

@LS Całkowitą sprzedaż też bym jakoś przetrawił. Nie wiem może nie wychowałem się na kompleksach w stosunku do petrodolarów jak część osób tutaj i nie żywię nienawiści do arabskich inwestorów, może to ze mną jest coś nie tak. Wierzę, że obecnie za sterami klubu siedzą rozsądni ludzie i podejmą rozsądną decyzję żeby uleczyć finanse wbrew zapłakanym kibicom, którzy o pieniążkach mają takie pojęcie jak Bartomeu

2

@LS A Ty siebie czytasz? Jakiś płacz, bo jest możliwość zprywatyzowania w połowie klubu i wpompowania pieniążków z zewnątrz. Może Cię zaskoczę, ale masa klubów siedzi w rękach spółek i ich kibice nie urządzają z tego powodu lamentu. Romantyczne Mes que un club to jest dobre hasełko dla dzieci

1

@LS A może zostałeś skrzywdzony przez jakiegoś araba i stąd te kompleksy? Biedny kibic, szejki mu klub kupią co on teraz pocznie :/

3

@masq A czym takim sobie Iniesta, Xavi i Puyol zapracowali bardziej od Messiego żeby być legendami xD Nie ośmieszaj się proszę, chłop jest legendą i żaden płacz tego nie zmieni

6

@LS W takim razie pakuj walizy i szukaj se innego klubu do kibicowania

0

@Kazragore Geralta zagrał świetnie, mimo że zniszczyli trochę tego Wiedźmina

1

@Deviler Łorlen i zbieram punkty Witaj

2

@VegetaPolska Mi kiedyś piorun kompa uszkodził, z ubezpieczenia hajs dostałem, ale wszystkie sejwy się poszły jebać z gier :/

0

@clyde Trzeci raz już, ale tym razem platynkę chcę wbić albo 100% Rockstarowe. A te Uchartedy to zremasterowali jakoś? Nie za stare to będzie jak na PS5? xD

0

@clyde Odpuszczam narazie Cyberpunka bo mi się znudziło na samym starcie xD GTA 5 czekam na kuriera, resztę będzie Hogwart Legacy, Ragnarok i pewnie będę się brał za Spidermany albo się skuszę na Mirage, Uncharted jeszcze jest na liście

6

@QQL5 Trza być szybkim jak Embape

15

@Witekk10 Co ma jaja z gumy

23

@Nano22 Tego co jajami w szybę stuka xD

8

@Kazragore Boś jest zacofany haha

1

@Rust_Cohle Zgadzam się, ale zobaczymy co dyktator uzna xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?