Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@KrychaFCB Nie ma dowodów, powtarzam nie ma cienia dowodu że Perez wiedział o przekupywaniu sędziów
0
@wasacz Haha czyli jednak Tomek poszedł po rozum xD
1
@betonito Jedyny trans jaki ma prawo bytu w naszym klubie to @Transu96
1
@koksik2700 Rum dobry do herbaty
0
@FcPortoFan1999 Ten herkules zostanie zesłany do Hadesa
0
Liverpurzoki odkryli jakąś nową mutację herbu tęczowych
https://zapodaj.net/plik-234AyT0TuX
1
@MesQueUnClub96 Endi bierze łimbledon na miękko
0
@tristan87 Teraz będę udawać że to był żart, ale Nas tęczoki nie nabiorą
20
@tristan87 Chłop se pije i śpiewa głupoty z ziomkami, rzecz straszna się dokonała nie ma już dla niego ratunku. Nie wracaj do Polski paziu i masz bana również na Neapol
2
@IronSanHybrid Zrobiłbym z moją czelendż, ale jak chodzimy na tajskie to ona biere najmniejszą ostrość zawsze, zacznę chyba od tej słabszej, ale jak się zdecyduję to dam znać za jakiś czas xD
2
@IronSanHybrid @Kidd Widzę że mają z tej firmy nawet zupkę o potrójnej ostrości, zamóię se chyba tą co polecacie i jedną słabszą
3
@IronSanHybrid Panie, mogliśta se prywatnie gadać, a nie publicznie tutaj i smaka robić, dawać mnie te zupki chińskie jakieś
Edit. Podziękował pięknie
1
@Kidd O czym mowa, też chcę
1
@HighestInTheRoom Przeczytałem Gwaledupa xD
1
@MrPGG Fejk, brakuje podpisu przez profil zaufany
0
@Miszak Z pewnością pisali to Ci sami użytkownicy, a jeśli już to z pewnością nie dla beki, miszak jak zwykle bez odkleji nie byłby sobą
1
@tbas Pięknotka widzę dalej ciągnie tą odklejkę
1
@tbas Ej tebas ogarnij się
5
@Khajio Chyba ty byłeś średni co najwyżej
3
@Chucky A chcesz usłyszeć fraszkę?
3
@Rust_Cohle Haha element co mnożnik zrobił jak w złotym bucie, dla top 5 najbardziej zasłużonych delikwentów
1
@MesQueUnClub96 Nie jestem jakimś ekshibicjonistą co prawda, ale 11 się znalazło
0
@PIWOSZ89 A bioderka w prawo lewo też masz?
6
@IronSanHybrid Wiedźmińska szkoła cechu Żubra
3
@Jakchcesz Ja się tym Vitorem w sumie tylko jaram, w końcu jakiś talent na dziewiątkę, a nie tylko pomocnicy. Może coś z chłopa będzie
1
@Rust_Cohle Dobra Ivar nie strasz będę pokorny już tylko zostaw te nasze nudesy w spokoju
1
@Rust_Cohle Ponoć jaki ojciec taki syn, piękny wzorzec mu dajesz
3
@Transu96 Podobnie jak wszystkie złote balony
4
@TheNekro94 Kondogbia? Top
6
@lucas/catalan Koło tysiaka się @BarcaInfo zakręcił