2

@KrychaFCB Nie ma dowodów, powtarzam nie ma cienia dowodu że Perez wiedział o przekupywaniu sędziów

0

@wasacz Haha czyli jednak Tomek poszedł po rozum xD

1

@betonito Jedyny trans jaki ma prawo bytu w naszym klubie to @Transu96

1

@koksik2700 Rum dobry do herbaty

0

@FcPortoFan1999 Ten herkules zostanie zesłany do Hadesa

0

Liverpurzoki odkryli jakąś nową mutację herbu tęczowych
https://zapodaj.net/plik-234AyT0TuX

1

@MesQueUnClub96 Endi bierze łimbledon na miękko

0

@tristan87 Teraz będę udawać że to był żart, ale Nas tęczoki nie nabiorą

20

@tristan87 Chłop se pije i śpiewa głupoty z ziomkami, rzecz straszna się dokonała nie ma już dla niego ratunku. Nie wracaj do Polski paziu i masz bana również na Neapol

2

@IronSanHybrid Zrobiłbym z moją czelendż, ale jak chodzimy na tajskie to ona biere najmniejszą ostrość zawsze, zacznę chyba od tej słabszej, ale jak się zdecyduję to dam znać za jakiś czas xD

2

@IronSanHybrid @Kidd Widzę że mają z tej firmy nawet zupkę o potrójnej ostrości, zamóię se chyba tą co polecacie i jedną słabszą

3

@IronSanHybrid Panie, mogliśta se prywatnie gadać, a nie publicznie tutaj i smaka robić, dawać mnie te zupki chińskie jakieś
Edit. Podziękował pięknie

1

@Kidd O czym mowa, też chcę

1

@HighestInTheRoom Przeczytałem Gwaledupa xD

1

@MrPGG Fejk, brakuje podpisu przez profil zaufany

0

@Miszak Z pewnością pisali to Ci sami użytkownicy, a jeśli już to z pewnością nie dla beki, miszak jak zwykle bez odkleji nie byłby sobą

1

@tbas Pięknotka widzę dalej ciągnie tą odklejkę

1

@tbas Ej tebas ogarnij się

5

@Khajio Chyba ty byłeś średni co najwyżej

3

@Chucky A chcesz usłyszeć fraszkę?

3

@Rust_Cohle Haha element co mnożnik zrobił jak w złotym bucie, dla top 5 najbardziej zasłużonych delikwentów

1

@MesQueUnClub96 Nie jestem jakimś ekshibicjonistą co prawda, ale 11 się znalazło

0

@PIWOSZ89 A bioderka w prawo lewo też masz?

6

@IronSanHybrid Wiedźmińska szkoła cechu Żubra

3

@Jakchcesz Ja się tym Vitorem w sumie tylko jaram, w końcu jakiś talent na dziewiątkę, a nie tylko pomocnicy. Może coś z chłopa będzie

1

@Rust_Cohle Dobra Ivar nie strasz będę pokorny już tylko zostaw te nasze nudesy w spokoju

1

@Rust_Cohle Ponoć jaki ojciec taki syn, piękny wzorzec mu dajesz

3

@Transu96 Podobnie jak wszystkie złote balony

4

@TheNekro94 Kondogbia? Top

6

@lucas/catalan Koło tysiaka się @BarcaInfo zakręcił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?