Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Emhyr Muzykę im robił co by smutno nie było
1
Co to ten Khaleed Waleed, podobny odklej jak ten Valdearenas czy coś? xD
0
@-barca4ever- Najlepiej zatankować do tąd aż ci pistolet sam wybije i więcej nie wlewać ma siłę
1
@IronSanHybrid Z masłem i cebulką są zajebiste też
0
@LionelM95 Albo puszeczki, chociaż wolę generalnie z butli pić
2
@LionelM95 Dźwięk browara wpadającego do szklanki top
0
@Transu96 Ja se kupię 23 bo na plejkę nie mam żadnej, a akurat promka jest
0
@Transu96 I tak będziesz ją co roku sponsorował i tak
0
@Transu96 Dokładnie, może też mieć jakieś wady oprócz tego
0
@wasacz Kojarzysz czy są jakieś warte uwagi gry tenisowe na plejkę? Coś jak FIFA. Gram obecnie w GTA 5 w tenisa i zabawa przednia, ale ciężkie w opór jak się ustawi najtrudniejszy poziom xD
5
@michaleu All you had to do was twerking at la Bamba @sidzej
6
@LS To ostatnie jest podejrzane, musiał wlecieć makowiec jak nic
5
@Sensible skrajnie dobre, czyli świetne
2
@PatrychoO +1, niektórym powinno się zapewnić pomoc psychologiczną i nauczyć akceptować własną płeć, a nie promować jakieś wynaturzenia i wmawiać ludziom że się płeć zmieniło, po czym idzie taki jako kobieta na zawody i wygrywa wszystkie puchary xD
2
@Sulimo To jest to właśnie, że nie można tak radykalnych pomysłów wprowadzać odrazu, bo będzie chaos
0
@Sulimo "Róbmy dzieci, a nie wojnę"
Tymczasem homoseksualna para: "a jak się robi dzieci?"
1
@Khajio Skończyło się tak że Kohel wstawił posta z linkiem do zdjęcia, które przedstawiało jak użytkownicy dali się nabrać, po czym nasz wędkarz został momentalnie zdjęty przez elementa który wstawił filmik z piosenką "jaki tu spokój nic się nie dzieje lalala"
1
@Emhyr Oglądałem ich kiedyś jak jeszcze nie byli razem pozytywne wariaciki dobre mordeczki
1
@karolup ŚPO - świętej pamięci opcja
7
@IronSanHybrid Pirat drogowy nabiera nowego znaczenia
7
Robercik i Iga historia prawdziwa:
https://www.instagram.com/reel/CuChrgCgkZ0/?igshid=Y2IzZGU1MTFhOQ%3D%3D
1
@partymaker Jednocześnie jest nasz i też nie jest, to się nazywa transfer Schroedingera
1
@Rewolucja123 Mniej spalonych będzie, więcej goli, obrońcy będą mieli cięższe zadanie, jak dla mnie może być
0
@MessiForeverTheBest Czy jeśli mam beżową, opaloną skórę to już nie jestem białasem?
2
@Kamiloza91 De jong: I took that personally
3
@Kgorecki2500 Mamo ja chcę czarodziejki. czarodziejki w domu:
4
@Transu96 Terrorysta z La bambli
2
@Transu96 Banuje ludzi na ulicy
0
@Kazragore Wszystko zależy od uniwersum :P
17
@Fido66 Uważam że orków powinno się wybić co do zera, ewentualnie trzymać pod magiczną barierą