1

@Emhyr Muzykę im robił co by smutno nie było

1

Co to ten Khaleed Waleed, podobny odklej jak ten Valdearenas czy coś? xD

0

@-barca4ever- Najlepiej zatankować do tąd aż ci pistolet sam wybije i więcej nie wlewać ma siłę

1

@IronSanHybrid Z masłem i cebulką są zajebiste też

0

@LionelM95 Albo puszeczki, chociaż wolę generalnie z butli pić

2

@LionelM95 Dźwięk browara wpadającego do szklanki top

0

@Transu96 Ja se kupię 23 bo na plejkę nie mam żadnej, a akurat promka jest

0

@Transu96 I tak będziesz ją co roku sponsorował i tak

0

@Transu96 Dokładnie, może też mieć jakieś wady oprócz tego

0

@wasacz Kojarzysz czy są jakieś warte uwagi gry tenisowe na plejkę? Coś jak FIFA. Gram obecnie w GTA 5 w tenisa i zabawa przednia, ale ciężkie w opór jak się ustawi najtrudniejszy poziom xD

5

@michaleu All you had to do was twerking at la Bamba @sidzej

6

@LS To ostatnie jest podejrzane, musiał wlecieć makowiec jak nic

5

@Sensible skrajnie dobre, czyli świetne

2

@PatrychoO +1, niektórym powinno się zapewnić pomoc psychologiczną i nauczyć akceptować własną płeć, a nie promować jakieś wynaturzenia i wmawiać ludziom że się płeć zmieniło, po czym idzie taki jako kobieta na zawody i wygrywa wszystkie puchary xD

2

@Sulimo To jest to właśnie, że nie można tak radykalnych pomysłów wprowadzać odrazu, bo będzie chaos

0

@Sulimo "Róbmy dzieci, a nie wojnę"

Tymczasem homoseksualna para: "a jak się robi dzieci?"

1

@Khajio Skończyło się tak że Kohel wstawił posta z linkiem do zdjęcia, które przedstawiało jak użytkownicy dali się nabrać, po czym nasz wędkarz został momentalnie zdjęty przez elementa który wstawił filmik z piosenką "jaki tu spokój nic się nie dzieje lalala"

1

@Emhyr Oglądałem ich kiedyś jak jeszcze nie byli razem pozytywne wariaciki dobre mordeczki

1

@karolup ŚPO - świętej pamięci opcja

7

@IronSanHybrid Pirat drogowy nabiera nowego znaczenia

7

1

@partymaker Jednocześnie jest nasz i też nie jest, to się nazywa transfer Schroedingera

1

@Rewolucja123 Mniej spalonych będzie, więcej goli, obrońcy będą mieli cięższe zadanie, jak dla mnie może być

0

@MessiForeverTheBest Czy jeśli mam beżową, opaloną skórę to już nie jestem białasem?

2

@Kamiloza91 De jong: I took that personally

3

@Kgorecki2500 Mamo ja chcę czarodziejki. czarodziejki w domu:

4

@Transu96 Terrorysta z La bambli

2

@Transu96 Banuje ludzi na ulicy

0

@Kazragore Wszystko zależy od uniwersum :P

17

@Fido66 Uważam że orków powinno się wybić co do zera, ewentualnie trzymać pod magiczną barierą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?