Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@JohnA Ale żeś go wkopał teraz, chłop ma zakaz zbliżania się i za samo oznaczenie go w dyskusji z Sysią dostanie bana
2
@Encore Jak nic siądzie teraz kilka kompilacji Messiego w repce dla poprawy humoru
2
@wasacz No dobra może jednak sraczka nie przyszła znienacka
0
@wasacz A więc to co z Sabalenką i punktami wstawiłeś dalej aktualne? Ile punktów dostanie Iga za ten niedokończony turniej
1
@Encore Chyba maskę uczuć żeby obściskiwać nieletnie szamanki
4
@lucca87 No już idę sponsorować cukrzycę Lapcia pozdro
0
@tbas @wasacz 2 tygodnie ponad "odpoczywała" po Garrossie, myślę że serio mogła się zatruć
1
@wasacz O tym nikt w przyszłości pamiętać nie będzie, a Hubert cyk do CV 3 0 z Fedem xD
0
@swiergol2 A skąd wiesz że syn nie jest tak samo pazerny jak i ojciec? Biedny nie ma wpływu na swojego starego, a ten mu karierę stopuje milionami :/
0
Hurkacz już jednego króla tej nawierzchni odprawił z kwitkiem na emeryturę, teraz pora zezłomować drugiego
0
Komentarz usunięty
1
@wasacz Haha ale autostrada, to może być ten rok, oby forma dopisała
1
@ToWinaSedziego marcelus się skończył
0
@AllBundy Polityk influencer aka memcen
2
@Danny Gaucho Podobno Vegety nawet gorące mamuśki z okolicy nie chciały
0
@cules100pro Nie zawsze, często zauważyłem narzekają ludzie na reklamy produktów których nie szukali
9
Wczoraj stópki były w gorących to teraz reklamy z grzybicą wjechały na La bambe xD
1
@abram3k Haha zezłomowałeś się sam
23
I tak oto Kochel ostatecznie łyknął wędke elementa, kurtyna dobranoc
4
@Kgorecki2500 O chłopie.. To tak jakby Wieśkowi miał ktoś dawać drugą szansę, zdecydowanie warto
4
@AbelKabel Czym jedziesz, skradzioną Audi?
28
@MarioVeB! W takim razie wolność i tolerancja powinna pozwolić osobom przeciwnym promowaniu tej ideologii wyrażać swoje sceptyczne zdanie bez narażania się na pogardę nie uważasz? LGBTeki walczą o coś czego sami nie potrafią zachować
1
@P33ck 3 lipca chyba
1
@takisobiektos Dawać już ten Łimbledon kurła
1
@RoberDzik Raz w Pedriego to nie pedau
1
@IronSanHybrid Lambert by nie pogardził xD
1
@Kidd Łyżką ewentualnie pałeczkami
11
@IronSanHybrid Wygląda jak jakieś sado maso, a nie czarodziejka xD
7
@Luciano99 I Syśka kibicuje oczywiście Portugalii
8
@Antimadridista_WR Taa, prędzej to:
https://zapodaj.net/plik-wxPBa2wjO6