2

@JohnA Ale żeś go wkopał teraz, chłop ma zakaz zbliżania się i za samo oznaczenie go w dyskusji z Sysią dostanie bana

2

@Encore Jak nic siądzie teraz kilka kompilacji Messiego w repce dla poprawy humoru

2

@wasacz No dobra może jednak sraczka nie przyszła znienacka

0

@wasacz A więc to co z Sabalenką i punktami wstawiłeś dalej aktualne? Ile punktów dostanie Iga za ten niedokończony turniej

1

@Encore Chyba maskę uczuć żeby obściskiwać nieletnie szamanki

4

@lucca87 No już idę sponsorować cukrzycę Lapcia pozdro

0

@tbas @wasacz 2 tygodnie ponad "odpoczywała" po Garrossie, myślę że serio mogła się zatruć

1

@wasacz O tym nikt w przyszłości pamiętać nie będzie, a Hubert cyk do CV 3 0 z Fedem xD

0

@swiergol2 A skąd wiesz że syn nie jest tak samo pazerny jak i ojciec? Biedny nie ma wpływu na swojego starego, a ten mu karierę stopuje milionami :/

0

Hurkacz już jednego króla tej nawierzchni odprawił z kwitkiem na emeryturę, teraz pora zezłomować drugiego

0

Komentarz usunięty

1

@wasacz Haha ale autostrada, to może być ten rok, oby forma dopisała

1

@ToWinaSedziego marcelus się skończył

0

@AllBundy Polityk influencer aka memcen

2

@Danny Gaucho Podobno Vegety nawet gorące mamuśki z okolicy nie chciały

0

@cules100pro Nie zawsze, często zauważyłem narzekają ludzie na reklamy produktów których nie szukali

9

Wczoraj stópki były w gorących to teraz reklamy z grzybicą wjechały na La bambe xD

1

@abram3k Haha zezłomowałeś się sam

23

I tak oto Kochel ostatecznie łyknął wędke elementa, kurtyna dobranoc

4

@Kgorecki2500 O chłopie.. To tak jakby Wieśkowi miał ktoś dawać drugą szansę, zdecydowanie warto

4

@AbelKabel Czym jedziesz, skradzioną Audi?

28

@MarioVeB! W takim razie wolność i tolerancja powinna pozwolić osobom przeciwnym promowaniu tej ideologii wyrażać swoje sceptyczne zdanie bez narażania się na pogardę nie uważasz? LGBTeki walczą o coś czego sami nie potrafią zachować

1

@P33ck 3 lipca chyba

1

@takisobiektos Dawać już ten Łimbledon kurła

1

@RoberDzik Raz w Pedriego to nie pedau

1

@IronSanHybrid Lambert by nie pogardził xD

1

@Kidd Łyżką ewentualnie pałeczkami

11

@IronSanHybrid Wygląda jak jakieś sado maso, a nie czarodziejka xD

7

@Luciano99 I Syśka kibicuje oczywiście Portugalii

8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?