Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle Masq się nawet nie będzie rozpisywał, cyk zgłoszonko, a element w zależności od humory usuwa tylko posta, albo razem z banikiem, obie decyzje podciągnie pod prowokację i służba spełniona można grać w csa
2
@Encore Proszę Cię, regulamin jest tak skonstruowany, że element każdego może posadzić, wszystko zależy czy ma dobry humor xD
25
@Rust_Cohle A zaraz będzie tak:
https://zapodaj.net/plik-EiUGaauUyX
5
@gumaz Czasem jak się nie dostanie w iluś komentarzach z rzędu herba to kompleksy są :/
3
Otóż panie Achraf można wykluczyć i nie pierdziel pan głupot
0
@BordowyPtak Iga Świątek to taki Leo Messi zaczynający dopiero karierę i mający już kilka poważnych tytułów na swoim koncie, laska ma potencjał na zostanie legendą tenisa
9
@Memtzen07 Chciałbym tylko pozdrowić mamę i użytkowników z gorących dyskusji zanim były gorące
1
@michal26 Dlatego trzeba jej się dać rozegrać, a nie biadolić że trener nie robi roboty :P
1
@adi7adi8 Bo cały czas się mówiło że na trawie to głównie serwis się liczy i krótkie wymiany to myślałem że bardziej chodzi właśnie o silniejsze uderzenia niż w porównaniu do innych nawierzchni
0
@adi7adi8 Jak się powinno grać na trawie w porównaniu do takiej mączki?
0
Ej na jakim kanale Iga leci, leci w ogóle w Polsce?
1
@FcPortoFan1999 O 20 perfekcyjnie
10
@clyde No debil to po co się na ten szpik zgłaszał
2
@zodiak_10 W tej minucie jeszcze nie było
0
@masq Koty? :O
0
@KlonaZepan No to czemu uważasz że będzie to zawodnik do podstawowej jedenastki? Jest jeszcze coś takiego jak rotacje, których się używa grając na Cadizy i inne Elche, od biedy do podstawy jeśli znowu złapiemy jakąś kontuzję w środku pola
0
@KlonaZepan Ta Twoja opinia jest na ten moment gówno warta, bo nawet nie dasz się typowi wykazać, a jak się okaże strzałem w 10 to się schowasz do jaskini standardowo. Oceniać transfer jeszcze zanim zagrał pierwszy mecz to trza być upośledzony xD
0
@KlonaZepan @Firestone To skoro La bamba sobie rzuca monetą to nie lepiej będzie płakać/cieszyć się dopiero jak dany transfer wypali bądź też nie? Wpływ na zakupy mamy taki jak wyborcy na polityków
1
@Luciano99 Twój stary jak zwykle zmarnował okazję, pewno Laporta się po niego zgłaszał to wolał chlać. W sumie też bym wolał
4
Pamiętam jaki był płacz że ściągamy jakiegoś Paulinho od Chińczyków co w ekstraklasie grał xD Parejo wam zatka mordki jeszcze
13
@shahman Boli Was wielki Stan Khan i tyle
8
@shahman Kamerzysta upośledzony zamiast nagrywać jak się jara to spier*ala tą kamerą, zmarnowane 20 sekund życia
3
@Lucerfi Nie no chłop niech na stoperze lepiej siedzi
3
@wasacz A więc niech się rozpocznie ulubiona nawierzchnia Igi
1
@Zawsze_Wierny No to albo zawsze wierny albo stracisz wiarę zdecyduj się
0
@RoberDzik Jak tylko jeden to Leo Messi
0
@JordiAlbion Może zrób jakiś quiz czy nim jesteś to się dowiesz
3
@MesQueUnClub96 Chyba kurła fochów
2
@Firestone Rambla to jest tak dobra w przewidywaniach jak kto wypadnie, że przy tym marudzeniu obstawiam że chłop się okaże strzałem w 10
0
@SinMistico Twoje biadolenie mówi co innego