2

@Rust_Cohle Masq się nawet nie będzie rozpisywał, cyk zgłoszonko, a element w zależności od humory usuwa tylko posta, albo razem z banikiem, obie decyzje podciągnie pod prowokację i służba spełniona można grać w csa

2

@Encore Proszę Cię, regulamin jest tak skonstruowany, że element każdego może posadzić, wszystko zależy czy ma dobry humor xD

25

5

@gumaz Czasem jak się nie dostanie w iluś komentarzach z rzędu herba to kompleksy są :/

3

Otóż panie Achraf można wykluczyć i nie pierdziel pan głupot

0

@BordowyPtak Iga Świątek to taki Leo Messi zaczynający dopiero karierę i mający już kilka poważnych tytułów na swoim koncie, laska ma potencjał na zostanie legendą tenisa

9

@Memtzen07 Chciałbym tylko pozdrowić mamę i użytkowników z gorących dyskusji zanim były gorące

1

@michal26 Dlatego trzeba jej się dać rozegrać, a nie biadolić że trener nie robi roboty :P

1

@adi7adi8 Bo cały czas się mówiło że na trawie to głównie serwis się liczy i krótkie wymiany to myślałem że bardziej chodzi właśnie o silniejsze uderzenia niż w porównaniu do innych nawierzchni

0

@adi7adi8 Jak się powinno grać na trawie w porównaniu do takiej mączki?

0

Ej na jakim kanale Iga leci, leci w ogóle w Polsce?

1

@FcPortoFan1999 O 20 perfekcyjnie

10

@clyde No debil to po co się na ten szpik zgłaszał

2

@zodiak_10 W tej minucie jeszcze nie było

0

@masq Koty? :O

0

@KlonaZepan No to czemu uważasz że będzie to zawodnik do podstawowej jedenastki? Jest jeszcze coś takiego jak rotacje, których się używa grając na Cadizy i inne Elche, od biedy do podstawy jeśli znowu złapiemy jakąś kontuzję w środku pola

0

@KlonaZepan Ta Twoja opinia jest na ten moment gówno warta, bo nawet nie dasz się typowi wykazać, a jak się okaże strzałem w 10 to się schowasz do jaskini standardowo. Oceniać transfer jeszcze zanim zagrał pierwszy mecz to trza być upośledzony xD

0

@KlonaZepan @Firestone To skoro La bamba sobie rzuca monetą to nie lepiej będzie płakać/cieszyć się dopiero jak dany transfer wypali bądź też nie? Wpływ na zakupy mamy taki jak wyborcy na polityków

1

@Luciano99 Twój stary jak zwykle zmarnował okazję, pewno Laporta się po niego zgłaszał to wolał chlać. W sumie też bym wolał

4

Pamiętam jaki był płacz że ściągamy jakiegoś Paulinho od Chińczyków co w ekstraklasie grał xD Parejo wam zatka mordki jeszcze

13

@shahman Boli Was wielki Stan Khan i tyle

8

@shahman Kamerzysta upośledzony zamiast nagrywać jak się jara to spier*ala tą kamerą, zmarnowane 20 sekund życia

3

@Lucerfi Nie no chłop niech na stoperze lepiej siedzi

3

@wasacz A więc niech się rozpocznie ulubiona nawierzchnia Igi

1

@Zawsze_Wierny No to albo zawsze wierny albo stracisz wiarę zdecyduj się

0

@RoberDzik Jak tylko jeden to Leo Messi

0

@JordiAlbion Może zrób jakiś quiz czy nim jesteś to się dowiesz

3

@MesQueUnClub96 Chyba kurła fochów

2

@Firestone Rambla to jest tak dobra w przewidywaniach jak kto wypadnie, że przy tym marudzeniu obstawiam że chłop się okaże strzałem w 10

0

@SinMistico Twoje biadolenie mówi co innego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?