Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Danny Gaucho Barca złożyła mu propozycję kontraktu Schroedingera
0
@AmigoBlancos Niby transfer na dobrej drodze, ale póki oficjalki nie będzie to nie uwierzę, to samo z Vitorem
5
@AmigoBlancos Michał Faja
2
@Striker O gruby jest śmieszny obczaję se
0
@Benz To musi być stary wegety
2
@bartekvisca Kot bez worka jak winisjusz, czyli kozak do oszlifowania (mowa o vinim w jego wieku oczywiście)
0
@Culer_1906 calma
2
Komentarz usunięty
7
@Kondziubarca Gerard Boreo
27
@Deviler Powiało grozą
4
@takisobiektos Może nie stawili się w Choroszczy na badania
4
@Deviler Nie wiem choć się domyślam
0
@P33ck Z taką jałmużną niech się całują w jaja
3
@okiemtypera_lucaxx95 Oby ten twój typ okazał się tak nietrafny jak reszta
5
@barcanawieki Gotować lepszy kontrakt u Pepa albo arabów
2
@Emhyr Myślę że się skończy na zwiedzeniu miasta jednak
0
@Memtzen07 Owszem win, ale to jest wola bardziej samego Mbappe że go ciągnie do Madrytu. Perezowi się trafiło jak ślepej kurze ziarno i nic wybitnego nie zrobi jeśli żółw za rok przyjdzie do białych.
3
@Emhyr Mnie rozwala jak Madryciaki się jarają że Perez świetnie rozgrywa szejka, bo Mbappe chce zostać jeszcze rok w Paryżu xD
2
@!34RC3!_0N4
Poczuj w sobie La bambowca moc, i komentarz napisz brzydki bo, elementy śpiąąą oooo
9
@arasz1819 Araszu oddychaj, aleś złapał bulwers
2
@Compadre
1. Haaland
2. Messi
3. de Bruyne
4. Rodri
5. Mbappe
0
Jaki drewniok xD
0
@Encore Już widzę jak stara Rabiota wpycha go do biednej Barcelony, można zdementować
0
@tristan87 To już wolę ze wzoru Hajty liczyć niż z jego
2
@Sulimo Sku**ysyny latające srają na auto przynajmniej kilka razy w tygodniu, a niedawno mi na bluzę nasrał jak sobie stałem
3
@LionelM95 Muszę zająć się teraz ważniejszymi sprawami. Odtąd jesteś zdany jedynie na siebie.
0
@Transu96 Uczciwie ukradłem somsiedzie
52
Ja chciałbym tylko wspomnieć że kolega @Botanik zorganizował na początku sezonu ligę typerów Champions League i dzisiaj odebrałem piłeczkę Adidasa wartą ponad 2 stówy w ramach ufundowanej przez niego nagrody przewidzianej za wygranie ligi. Dzięki Ci mistrzu jesteś bardzo wporządku ^^
1
@kubix05 Szczaw się jadło
10
@ranger3120 Przedstaw się na wizji jako Rendżer, mieszkasz na La bambie i zajmujesz się herbowaniem