Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@gumaz W sumie po dłuższym zastanowieniu się to buraczki, ale nie jakaś ćwikła tylko starte i smażone ze śmietanką
0
@eckov Z tych nołnejmów potrafią rosnąć zajebiści gracze więc nie zgrywaj szefunia ekspercie pseudo
3
@TheNekro94 Perfekcyjny weekend
1
@Emhyr Iga po przegranej z Krejcikovą też narzekała że miała przeziębienie, ale nie sądzę żeby traktowały takie coś jak wymówkę jeśli mogły w stanie grać na wysokim poziomie
0
@Emhyr Romka z rodziny zastępczej
5
@Encore Najlepiej jakby do madryciaków przeszedł, a Ci akurat by złapali posuchę przez parę lat z pucharami xD
0
@FcPortoFan1999 A więc wydało się, jesteś madryciakiem. Sio na notatnik
1
@Encore Huragan przereklamowany
1
@hayek Byłem tu przed gorącymi
3
@budel17 Finał panów już był w piątek o 15
19
Barca
Borussia
Milan
Newcastle
I witaj Ligo Europy
2
@Kessie Ale mam też jak każdy człowiek.. wady
2
@Nano22 O ja też się podłączam do rudzielców w tym przypadku
0
@Botanik Dzięki byczku odezwę się jutro bo dziś wesele i nie jestem w stanie kontaktować xD Pepunio mistrzem ale zajebiście haha
0
@P33ck Proszę Cię, za duży hajp na Hohlanda będzie jak LM dla City
1
Stresik tak jakby Barca dziś grała
1
@wasacz Ale ja bym Tomka zwolnił i tak za ten brak dropshotów xD
0
@barcelonaLM No to myślę że jednak te najbardziej regularne czyli Iga, Rybakina i Sabalenka
4
Komentarz usunięty
0
@barcelonaLM Martina Navratilova
0
@Xxxbarca4ever Chłop tylko napisał wcześniej że przy 4:4 będzie bardziej nerwowo co jest oczywiste, a Ty się do niego przyczepiłeś cholera wie o co xD
1
@wasacz W ogóle w hotelu jest to wesele i w korytarzu na wielkiej ścianie puszczają mecz xD Nie wypada cały czas tam siedzieć, ale czasem się człowiek załapie w drodze do toalety
0
@wasacz Taa człowiek zerknie czasem na wynik, jak gra wygląda?
1
@wasacz A ja na weselu muszę być i finał LM też przegapię :(
1
@wasacz Proste że Igulec
0
@Transu96 Nie idzie bo cofamy pozew żeby nam pozwolił grubas na skład który zaproponowałeś, tak będzie
0
@Transu96 Tym razem tebas się ugnie, bo jak nie to pójdzie do pierdla
0
@mekston Ale przykro się to oglądało wtedy, gość jeden mecz od 4 szlemów, a tyle niewymuszonych ładował :/
1
@michal26 Djoko już raz był blisko, szkoda tego US Open przegranego w 3 setach z Miedwiediewem, zupełnie nie trafił z formą dnia :/
1
@KrychaFCB Jak już pić ten szit to tylko Pepsi