1

@gumaz W sumie po dłuższym zastanowieniu się to buraczki, ale nie jakaś ćwikła tylko starte i smażone ze śmietanką

0

@eckov Z tych nołnejmów potrafią rosnąć zajebiści gracze więc nie zgrywaj szefunia ekspercie pseudo

3

@TheNekro94 Perfekcyjny weekend

1

@Emhyr Iga po przegranej z Krejcikovą też narzekała że miała przeziębienie, ale nie sądzę żeby traktowały takie coś jak wymówkę jeśli mogły w stanie grać na wysokim poziomie

0

@Emhyr Romka z rodziny zastępczej

5

@Encore Najlepiej jakby do madryciaków przeszedł, a Ci akurat by złapali posuchę przez parę lat z pucharami xD

0

@FcPortoFan1999 A więc wydało się, jesteś madryciakiem. Sio na notatnik

1

@Encore Huragan przereklamowany

1

@hayek Byłem tu przed gorącymi

3

@budel17 Finał panów już był w piątek o 15

19

Barca
Borussia
Milan
Newcastle

I witaj Ligo Europy

2

@Kessie Ale mam też jak każdy człowiek.. wady

2

@Nano22 O ja też się podłączam do rudzielców w tym przypadku

0

@Botanik Dzięki byczku odezwę się jutro bo dziś wesele i nie jestem w stanie kontaktować xD Pepunio mistrzem ale zajebiście haha

0

@P33ck Proszę Cię, za duży hajp na Hohlanda będzie jak LM dla City

1

Stresik tak jakby Barca dziś grała

1

@wasacz Ale ja bym Tomka zwolnił i tak za ten brak dropshotów xD

0

@barcelonaLM No to myślę że jednak te najbardziej regularne czyli Iga, Rybakina i Sabalenka

4

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM Martina Navratilova

0

@Xxxbarca4ever Chłop tylko napisał wcześniej że przy 4:4 będzie bardziej nerwowo co jest oczywiste, a Ty się do niego przyczepiłeś cholera wie o co xD

1

@wasacz W ogóle w hotelu jest to wesele i w korytarzu na wielkiej ścianie puszczają mecz xD Nie wypada cały czas tam siedzieć, ale czasem się człowiek załapie w drodze do toalety

0

@wasacz Taa człowiek zerknie czasem na wynik, jak gra wygląda?

1

@wasacz A ja na weselu muszę być i finał LM też przegapię :(

1

@wasacz Proste że Igulec

0

@Transu96 Nie idzie bo cofamy pozew żeby nam pozwolił grubas na skład który zaproponowałeś, tak będzie

0

@Transu96 Tym razem tebas się ugnie, bo jak nie to pójdzie do pierdla

0

@mekston Ale przykro się to oglądało wtedy, gość jeden mecz od 4 szlemów, a tyle niewymuszonych ładował :/

1

@michal26 Djoko już raz był blisko, szkoda tego US Open przegranego w 3 setach z Miedwiediewem, zupełnie nie trafił z formą dnia :/

1

@KrychaFCB Jak już pić ten szit to tylko Pepsi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?