Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@wasacz Zdążyłem się załapać na ostatnie 2 gemy więc uja tam widziałem, ale chyba nieźle jak na rozgrzewkę po kontuzji
0
Niemcy po prostu oddali pada starszemu bratu
2
@wasacz Nie można się ryby wiecznie bać jak bayernu, trza ją w końcu utopić
2
@draxidox Ograniczenie prędkości do 30 pozwoli hulajnogarzom wjeżdżać legalnie na ulicę, piesi się ucieszą, kierowcy niekoniecznie
5
Komentarz usunięty
5
@wasacz Widzisz nie kłamałem
9
Komentarz usunięty
3
@AvadaKedavra Prawda jest taka że to jest gównoprawda
1
@HarveySpecter Myślę że chłop chce po prostu mieć już to z głowy i chce ponaglić Barcę i La Ligę do konkretnych działań
0
@Zoker Jako szary człowieczek to se można choć co zapewniać, musiałbyś najpierw mieć te pieniądze i różne perspektywy wydatków z którymi wiąże się posiadanie takiej kasy
29
@Kuba_1 A młode pelikany łykają każdy wypierd od pismaków i sieją ferment co 35 latek powinien, a co nie
6
@Medium Jajniki solidarne jak zawsze
1
@jacob345 Widać że pan Santos ma wywalone w to całe pożegnanie Błaszczykowskiego
4
@marcin62 Martin grubasie kiedy nowy Bomba, znaczy się gra o tron
1
@koksik2700 Robiłem jakiś czas temu taką ankietę i pamiętam że wynikło z niej że najchętniej La Bamba oddałaby pełną władzę konfie xD
3
@BorzyKrzys Ja pytałem
17
@masq Nic dziwnego ponieważ jesteś karłofobem
1
@masq Ktoś Ci każe skiny kupować albo wcześniejszy dostęp żeby grać? xD Nie musisz być koniecznie pierwszy w rankingu chyba co?
3
Komentarz usunięty
3
@Adran360 Chcieć to jedno, ale jak się jakiś szejk po niego zgłosi z pokaźną sumką to może być różnie
3
@hayek Jestem prostym człowiekiem, ktoś mi oferuje herby to się zgadzam
3
@Medium Do Valhalli
4
@J4no Tyle że dzida została wstawiona w dniu dzisiejszym, a post został polubiony wczoraj, tak czy inaczej dałbym bana hayekowi profilaktycznie
2
Ciekawe czy Lewus po odejściu z Barcelony również przeniesie się do arabów i Anka będzie tańczyć Raqs sharqi z kozolubami
2
Jak myślicie Benzema da radę strzelić 6 bramek w meczu z Bilbao i zdobyć koronę króla strzelców?
1
@bartekvisca Nawet Hurkacz może, ale nie musi
1
@Kgorecki2500 Najlepsza to jest chałwa i pismanyie jeśli mowa o Turcji
5
@Mads Ja natomiast widuję mnóstwo kulturalnych ukraińców i sporo polaczków zachowujących się jak wieśniaki, o czym to świadczy? A no o tym że nasze otoczenie nie jest żadnym wyznacznikiem
4
Jakie sporty oglądacie i z jaką regularnością? U mnie wygląda to tak:
Piłka nożna: Każdy mecz Barcy, połowę meczy Madryciaków (zazwyczaj jak wyczuwam szansę na wtopę), ciekawe spotkania w LM, mecze polskich drużyn w europejskich pucharach, Euro i Mundial
Tenis: Większość meczów Igi, czasem jakieś spotkania Hurkacza jak gdzieś wyżej zajdzie i czasem jakieś inne ciekawe spotkania podczas wielkich szlemów albo Mastersów
Reszta sportów rzadko, przeważnie jak są jakieś igrzyska albo MŚ lub polak rodak ma szansę na jakiś ważniejszy triumf
0
@VegetaPolska Równie dobrze mógł se strzelić, trza było odrazu wytypować kto odejdzie, a nie że "na pewno ktoś" xD