2

@wasacz Zdążyłem się załapać na ostatnie 2 gemy więc uja tam widziałem, ale chyba nieźle jak na rozgrzewkę po kontuzji

0

Niemcy po prostu oddali pada starszemu bratu

2

@wasacz Nie można się ryby wiecznie bać jak bayernu, trza ją w końcu utopić

2

@draxidox Ograniczenie prędkości do 30 pozwoli hulajnogarzom wjeżdżać legalnie na ulicę, piesi się ucieszą, kierowcy niekoniecznie

5

Komentarz usunięty

5

@wasacz Widzisz nie kłamałem

9

Komentarz usunięty

3

@AvadaKedavra Prawda jest taka że to jest gównoprawda

1

@HarveySpecter Myślę że chłop chce po prostu mieć już to z głowy i chce ponaglić Barcę i La Ligę do konkretnych działań

0

@Zoker Jako szary człowieczek to se można choć co zapewniać, musiałbyś najpierw mieć te pieniądze i różne perspektywy wydatków z którymi wiąże się posiadanie takiej kasy

29

@Kuba_1 A młode pelikany łykają każdy wypierd od pismaków i sieją ferment co 35 latek powinien, a co nie

6

@Medium Jajniki solidarne jak zawsze

1

@jacob345 Widać że pan Santos ma wywalone w to całe pożegnanie Błaszczykowskiego

4

@marcin62 Martin grubasie kiedy nowy Bomba, znaczy się gra o tron

1

@koksik2700 Robiłem jakiś czas temu taką ankietę i pamiętam że wynikło z niej że najchętniej La Bamba oddałaby pełną władzę konfie xD

3

@BorzyKrzys Ja pytałem

17

@masq Nic dziwnego ponieważ jesteś karłofobem

1

@masq Ktoś Ci każe skiny kupować albo wcześniejszy dostęp żeby grać? xD Nie musisz być koniecznie pierwszy w rankingu chyba co?

3

Komentarz usunięty

3

@Adran360 Chcieć to jedno, ale jak się jakiś szejk po niego zgłosi z pokaźną sumką to może być różnie

3

@hayek Jestem prostym człowiekiem, ktoś mi oferuje herby to się zgadzam

3

@Medium Do Valhalli

4

@J4no Tyle że dzida została wstawiona w dniu dzisiejszym, a post został polubiony wczoraj, tak czy inaczej dałbym bana hayekowi profilaktycznie

2

Ciekawe czy Lewus po odejściu z Barcelony również przeniesie się do arabów i Anka będzie tańczyć Raqs sharqi z kozolubami

2

Jak myślicie Benzema da radę strzelić 6 bramek w meczu z Bilbao i zdobyć koronę króla strzelców?

1

@bartekvisca Nawet Hurkacz może, ale nie musi

1

@Kgorecki2500 Najlepsza to jest chałwa i pismanyie jeśli mowa o Turcji

5

@Mads Ja natomiast widuję mnóstwo kulturalnych ukraińców i sporo polaczków zachowujących się jak wieśniaki, o czym to świadczy? A no o tym że nasze otoczenie nie jest żadnym wyznacznikiem

4

Jakie sporty oglądacie i z jaką regularnością? U mnie wygląda to tak:

Piłka nożna: Każdy mecz Barcy, połowę meczy Madryciaków (zazwyczaj jak wyczuwam szansę na wtopę), ciekawe spotkania w LM, mecze polskich drużyn w europejskich pucharach, Euro i Mundial

Tenis: Większość meczów Igi, czasem jakieś spotkania Hurkacza jak gdzieś wyżej zajdzie i czasem jakieś inne ciekawe spotkania podczas wielkich szlemów albo Mastersów

Reszta sportów rzadko, przeważnie jak są jakieś igrzyska albo MŚ lub polak rodak ma szansę na jakiś ważniejszy triumf


0

@VegetaPolska Równie dobrze mógł se strzelić, trza było odrazu wytypować kto odejdzie, a nie że "na pewno ktoś" xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?